Similar lots by type
-
#77
Een grote kristalglazen vaas met gesculpteerd geometrische patronen.
-
#67
Een verguld brons gesculpteerd beeld van een adelaar op tak, gemonteerd op een kasseisteen.
-
#153Aligi Sassu
“Cavallino Impennato”. Een brons gegoten beeldje van een steigerend paard op marmeren voet. Onderaan gesigneerd en genummerd 142/300.
-
#368
Een lot van 2 Franse Gendarmerie Officier kepies, 1 blauwe en 1 zwarte.
-
#313Vileroy & Boch
Een 5-armige kristallen kandelaar. Onderaan gemerkt en gelabeld.
-
-
#43
Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.
-
#467
“Oude Wijze”. Een gepatineerd cloisonné beeldje op houten sokkel.
-
#399
Een lot van 2 Canadese hoofddeksels, waarvan 1 RCMP strohoed, gemerkt “The Lawman, Genuine Milan” en 1 doune pet.
-
#317Val Saint Lambert
Een midcentury tafellamp met kleurloos kristallen voet. Gemerkt met sticker Val Saint Lambert.
-
#59
Een lot van twee Britse politiehoofddeksels, één Custodian helmet en een politiehoedje voor dames.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#358
Een lot van vier Britse kepi’s bestaande uit één van de tank-unit en drie guards.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#389
Een lot van vijf Belgische militaire kepi’s waaronder twee van de zeemacht.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
-
#381
Een set van twee Chinees porseleinen dekselvazen, famille-rose, met fauna en flora in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#351
Een set van 2 polychrome geglazuurde haanvormige terrines in majolica.
-
-
#393luc Van De Vyvere
“De Spanjaard”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel gesigneerd ‘De Luc’.
-
#147Christofle
Een bestek van verzilverd metaal. Met oorspronkelijke doosjes. En een klein vaasje in visvorm. 81 stuks bestek: 12 grote lepels, 12 dessertlepels, 10 koffielepeltjes. 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 11 dessertmessen, 12 grote messen
Place a bid ›Estimate: € 800/1200 -
#97Raymond Chevalier
Een zeldzame art-deco vaas, Boch Frères Keramis, D. 5080, genummerd 2/250 en gemonogrammeerd R.C. (Raymond Chevalier).
-
#373
Een Chinees porseleinen vaas met 30-tal spelende kinderen in het decor en draak ornamenten als handvat. Midden 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
-
#101Susan Luppino
“Cavallo”. Een brons gegoten beeldje van een gestileerd paard. Onderaan gesigneerd en genummerd 56/200.
-
#333Valmazan
“Valmazan - Spain”. Een kandelaar in verzilverd metaal voor drie kaarsen gemonteerd om een schaal. Gemerkt.
-
#337Val Saint Lambert
Een art-deco vaas in kleurloos persglas, gemerkt Val Saint Lambert.
Other lots in this auction
-
#398
Een oranje metalen bureaulamp, verstelbaar. Ongemerkt. Jaren 50 design.
-
#131Clara Juan
“Klein meisje op stoel”. Beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
-
#388
Een gesculpteerd aardewerken vaasje met kikker ornamenten als handvaten.
-
#403
Een grote Chinese balustervaas met een blauw en grijs decor van bloemen en met twee oren in de vorm van draken. Op een houten sokkeltje. Enige craquelure op de rugzijde.
-
#471Frederico CarassoPeriod: 1899-1969
“Naakt in de golven”. Een Art Deco houten gesculpteerd beeld. Onderaan gesigneerd.
-
#451
Een meerkleurig Tibetaans of Chinese, helmvormige trouwhoed. Versierd met diverse kralen, cabochons uit kopal en gestoffeerde voering. Op metalen staander.
-
-
#7Raymond Chevalier
Een grote porseleinen bonbonniere met bloemendecoratie, model Fleur de Saxe door Raymond Chevalier voor Boch, Keralux. Ca 1950.
-
#297
Een koperen stalamp met oud Zuid-Amerikaans decor in het reliëf.
-
#263Arthur Peppe
Een vintage Top Hat in originele doos. Gemerkt “Chapellerie Arthur Peppe”, 25 Rue Leys, Anvers. Vroeg 20e eeuw.
-
#8
Een lot van 2 Bulgaarse M72 legerhelmen met hernieuwd lederen binnenwerk.
-
#303
Een 18e eeuws polychroom delfts papbord met floraal decor. Kleine restauraties aan de rand.