Similar lots by type
-
#74Marcelle Meyers
“De Alzette bij Biggen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Alzette et cochons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 50/100 -
#617
Een grote partij verzilverd metalen bestekken met verschillende decors.
Grand lot de couverts en métal argenté à différents décors.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#89Marcelle Novaretti
“Marina da Napoli. Zeilboten in de baai”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine de Naples. Voiliers”. Huile sur toile.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 100/150 -
#398
Een lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit een flessenhouder, een dienblad van Wiskeman, twee flessenemmertjes, een bel, een lepel in etui, een etui met zes lepeltjes met kuikentjes en een etui met twaalf desertvorkjes van Christofle.
Un lot de métal argenté, comprenant un porte-bouteille, un plateau Wiskemann, deux seaux à glace, une sonnette, une cuillère dans un étui, un étui et six petites cuillères à poussins et un étui de douze fourchettes à dessert par Christofle.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#4Christofle
Een lot van twaalf verzilverd metalen bestekleggers.
Un lot de douze porte-couverts en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#532Anto Diez
“Mannenkop met pomponmuts”. Gesigneerd en H/C buiten de plaat.
”Tête d’homme à bonnet pompon”. Signé et H/C hors planche.No longer availableDim. 73 x 54 cmEstimate: € 200/300 -
#52Mariette Lydis
“Twee jonge vrouwen met bloemen”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 14/200n buiten de plaat. Verkleurd papier.
”Deux jeunes femmes et fleurs”. Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 14/200 hors planche. Papier décoloré.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 50/70
Other lots in this auction
-
#451
Een paar tempelleeuwen van meerkleurig geglazuurd Chinees aardewerk.
Une paire de lions de temple en faïence de Chine à glaçure.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 45/55 -
#764P.V.H.
“Hand”. Litho. Gemonogrammeerd en genummerd 1/70.
”Main”. Litho. Monogrammée et numérotée 1/70.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#753
Een lot van zeven glazen inktpotten met verzilverde monturen. Bijgevoegd een zandstrooier met zilveren montuur.
Lot de sept encriers en verre aux montures argentés. On ajoute un distributeur de sable à monture en argent.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 70/100 -
#656
Een Chinees hardhouten salontafel.
Une table de salon en bois dur.No longer availableDim. 140 x 69 cmEstimate: € 180/240 -
#461
Louis Wachters. “Lodewijk Van Boeckel”. Ed. Davidfonds, 1942.
Louis Wachters. “Lodewijk Van Boeckel”. Ed. Davidsfonds, 1942.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#196
Een gebeeldhouwde eikenhouten vierdeurskast in Renaissancestijl.
Armoire à quatre portes en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 170 x 165 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#635Didier Lamarthe
Een grote bruine reiszak met lederen afwerking.
Grand sac de voyage aux détails en cuir.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 50/100 -
#353
Een inktstel van zwart marmer met een koperen en een glazen inktpotje.
Un encrier en marbre noir et cuivre, pot à encre en verre.No longer availableDim. b: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#629
Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.
Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 30/50 -
#593
Een grote bolle dekselvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van karpers.
Grand vase couvert en porcelaine de Chine décoré en bleu eet blanc de carpes.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 360/380 -
#127
Een met bloemen gegraveerd zilveren vaasje. Gemerkt.
Un petit vase en argent, gravures de fleurs.No longer availableDim. 76,62 g h: 7,5 cmEstimate: € 160/200 -
#71
Een lot van zes houten schoenvormen.
Lot de six formes à chaussures.No longer availableEstimate: € 60/80