Similar lots by type
-
#371
Een glasservies van gegraveerd glas voor twaalf personen, bestaande uit aperitiefglazen, witte- en rodewijnglazen, champagnefluiten en waterglazen. Eén champagnefluit manco.
Service de verres en verre gravé pour 12 personnes comprenant des verres à apéritif, des verres à vin rouge et blanc, des flûtes à champagne et des verres à eau. Une flûte manque.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#268
Een vaas van groen glaspasta, versierd met een een vliegend hert op een tak van rood koper.
Un vase en pâte de verre verte, décorée d'un cerf sur une branche en cuivre rouge.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 420/480 -
#2
Een Onze-Lieve-Vrouwenbeeld van meerkleurig Brussels porselein onder stolp. Stolp beschadigd.
Statuette de la Sainte-Vierge en porcelaine de Bruxelles sous globe en verre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30/40 -
#113
Een paddenstoellampje van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van
bloemen in de stijl van Gallé. Recent werk onder licentie.
Lampe champignon en pâte de verre polychrome dans le goût de Gallé à décor à l’eau forte de fleurs. Travail récent sous licence.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#14
Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60/100 -
#4
Een reeks van twaalf glazen van kleurloos en blauw kristal met een geslepen decor.
Une série de douze verres en cristal bleu et cristal incolore, décor taillé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#143Lohe
“Naakt”. Een kunstwerk van glas en messing. Gesigneerd.
"Nu". Une oeuvre en verre et laiton. Signée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200/240 -
#361
Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
Deux services à verres partiels en verre incolore. 44 pièces.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#91
Een beschilderd mondgeblazen glazen flesje.
Petite bouteille peinte soufflée à la bouche.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30/40 -
#103
Een paddenstoellampje van meerkleurig glaspasta in de stijl van le Verre Français.
Lampe champignon en pâte de verre polychrome dans le goût du Verre Français.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#222
Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden in doucine.
Un buffet en chêne à deux portes en dessous des tiroirs, en doucine.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 100/180 -
#117
“Dame met hertjes.” Een beeld uit zamak en celluloid op marmer. Begin XXste eeuw.
“Femme aux cerfs”. Sculpture en régule et celluloïd sur base en marbre. Début du XXe siècle.No longer availableDim. L 74 cmEstimate: € 60/100 -
#59
Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.
Table à jeu de style Régence à tablette recouverte de feutre.No longer availableDim. 74 x 80 x 80 cmEstimate: € 30/50 -
#245
Een tweeledige Italiaanse vitrine van beigegepatineerd en gepolychromeerd hout met onderaan twee laden.
Une vitrine italienne en deux parties, en bois patinné polychrome, avec deux tiroirs.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 100/150 -
#137
“Meisje op paard”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van Botero.
“Fille à cheval”. Groupe en bronze sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Botero.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 160/180 -
#302
Een eikenhouten koffer in neogotische stijl. XXe eeuw.
Coffre en chêne de style néo-gothique. XXe siècle.No longer availableDim. b: 110 cmEstimate: € 100/160 -
#253
Een paar kommen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van allerhande personages en vleermuizen. Onderaan gemerkt.
Une paire de plats en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages et chauve-souris. Portent une marque en dessous.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 180/200 -
#127Royal porcelain by Pienong Benjarong
Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.
Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#44
Een paar fauteuils met groen fluwelen bekleding.
Une paire de fauteuils recouverts de velours vert.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#226
Een tweedeursgarderobe met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes avec un tiroir en dessous. XIXième siècle.No longer availableDim. 211 x 150 x 58 cmEstimate: € 80/120 -
#419
Een achthoekig schaaktafeltje van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.
Table à échiquier octogonale en marbre de différentes couleurs et sur piétement en fonte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#315Alice Van Meirvenne
“Winters landschap met knotwilg”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver au saule. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60/100