#798Val St. Lambert
#632
#297
#794Val St Lambert
#347Val St. Lambert
Een asbak van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
#351
#417Val St. Lambert
Een vaas van kleurloos kristal. Niet gemerkt.
#797
Een schaal van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
#408Cristal de Lorraine
#357
#412
#688Val St. Lambert
#419Val St. Lambert
Een vaasje en een tweede op voet van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
#414Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, rookbruin gekleurd in de massa.
#131Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
#687Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 180°/240
#771
#729Foujita
“Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.
“Personnages dans un intérieur”. Litho par Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#724B.A. Abramian
#790
Een paar kleine eikenhouten taboeretten.
Deux tabourets en chêne.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 30/50 -
#336
Drie kleine mechanische wandtapijten.
Trois tapisseries mécaniques.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#769
Vier diverse spiegels en een bas-reliëf met het hoofd van Boeddha.
#175
#397Val Saint-Lambert
Pied de lampe et vase en cristal bleu. Vase au petit éclat.No longer availableDim. h 30 & h 23 cmEstimate: € 60/100 -
#254C. Ceurremans
“Besneeuwd hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Paysage de campagne enneigé”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 64 x 74 cmEstimate: € 200/300 -
#707Kelardasht
#656
Een buffetkast van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met twee opengewerkte deuren met cannage en met een marmeren blad.
#40
Een gegraveerde zilveren sigaretten doos. Gemerkt A.K.
Boîte à cigarettes en argent gravé. Poinçon A.K.No longer availableDim. 150,30 gEstimate: € 100/150