Other lots in this auction
-
#297Een karafje van geslepen kleurloos kristal met zes glaasjes.
Une carafe en cristal incolore taillé et six petits verres.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#194Leon BruninPeriod: 1861-1949“De kunstkenner”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Achteraan een authenticatie door de schilder.
“Le Collectionneur”. Huile sur toile. Signée. Authentification par le peintre au verso.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#730Een ovale tafel van wortelfineer met één laten en op liervormige voet.
Une table ovale en bois de placage de ronce à une latte et sur un pied lierre.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 240 / 260 -
#364De Linée(?)“Zicht op Parijs”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
”Vue sur Paris”. Une aquarelle. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 40 / 80 -
#118YashicaEen lot van vijf vintage camera’s:- Electro 35 in tas.- FX-3 Super.- Minister III in tas.- J met Gossen ‘Color finder’ in lederen tas.- Minister D in lederen tas.
Un lot de cinq caméras vintage:- Electro 35 avec sac.- FX-3 Super.- Minister III avec sac.- J met Gossen ‘Color finder’ avec sac en cuir.- Minister D avec sac en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#201Louis Léopold ChambardPeriod: 1811 - 1895“Le travail”. Een bronzen beeld met donker patina. Gesigneerd. Als schenking aan de Heer Goetbloet in 1908.
”Le travail”. Une statue en bronze à patine foncée. Signée. Un cadeau à Mr Goetbloet, 1908.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#558Afrikaans masker. Douala, Kameroen.
Un masque africain. Douala, Cameroun.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#67Een sobere houten scribaan.
Un scriban en bois sobre.No longer availableDim. 38 x 33 cmEstimate: € 70 / 80 -
#483Een gesculpteerde Afrikaanse nijlpaardtand.
Une dent d'hippopotame africain sculptéNo longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#255Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,54 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 650 / 750 -
#708Een antieke gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor de paysage bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 65 / 75 -
#82‘Trap naar zolderatelier”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
”Escalier vers l’atelier de grenier”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 70 cmEstimate: € 40 / 60

