Other lots in this auction
-
#440Een setje van twee zoutvaatjes met lepeltjes van porselein Limoges en een setje van vier glazen zoutstrooiertjes met zilveren monturen van Christofle. Beide in etui.
Une garniture de table à deux salières et cuillères en porcelaine de Limoges et une garniture de quatre salières saupoudroirs, montures en argent, Christofle. Dans leurs étuis.No longer availableEstimate: € 20° / 30 -
#240Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,50 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,50 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#272F. Rotsaert“Hoeve te Ganshoren”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1930.
”Fermette à Ganshoren”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1930.No longer availableDim. 37 x 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#813AmphoraEen aardewerken vaasje met een meerkleurig bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt. Barst in de rand.
Un vase en faïence, décor de fleurs polychrome en relief. Marque sous la base. Fissure au rebord.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 45 / 55 -
#852Een lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, een koffiepot van Brussels porselein, een hoornvaasje, enz.
Lot de porcelaines comprenant un petit service à thé, une cafetière en Vieux Bruxelles, un cornet etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#579Panamarenko“Luchtschip”. Een gesigneerde poster.
”Navire aérien”. Un poster, signé.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 400 / 450 -
#230Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,74 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,74 ct et diamants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 1900 / 2100 -
#642Vonk“Bloemenstilleven” & “Surrealistisch landschap”. Olieverf op paneel. Langs beide kanten beschilderd. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs” & “Paysage surréaliste”. Huile sur panneau. Peint sur les deux faces. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#295Een 18 karaats geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 850 / 950 -
#617Een zittende guanyin met ruyi van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis et ruyi en porcelaine blanche, style Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 260 -
#254Frans MortelmansPeriod: 1865-1936“Stilleven met roze en rode rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses roses et rouges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 82 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#267Een oude zinken paardenkop.
Une tête de cheval en zinc.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 160 / 180

