Other lots in this auction
-
#352Leopold MullerPeriod: 1879 - 1961“Zomers straatzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Scène de rue estivale”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#717Een zittende Guanyin met twee kindjes. Monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis et deux enfants. Porcelaine monochrome blanche, esprit Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#13Sitzendorf“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Couple”. Deux statues en porcelaine polychrome. Signature à la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#135Een platina ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct. Color FG VS.
Une bague en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct Color FG VS.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 1750 / 1900 -
#176Een Louis Philippe secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine onder het marmeren blad.
Un secrétaire à abattant Louis Philippe en bois de placage acajou à deux portes pleines sous la tablette et un tiroir et une doucine sous la tablette.No longer availableDim. 153 x 105 cmEstimate: € 200 / 240 -
#278Een balustervormige zuil van zwart marmer.
Une colonne balustre en marbre noir.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 150 / 250 -
#476ShirazEen lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.
Un lot de trois petits tapis de Perse en laine noués mains.No longer availableDim. 60 x 60 & 65 x 72 cmEstimate: € 20 / 30 -
#467Lot Chinees en Japans porselein: een schotel, een Canton bordje, een theekopje en schoteltje en een bowl met dubbele wand.
Un lot de porcelaine chinoise et japonaise: un plat, une assiette Canton, une tasse à thé et sous-tasse, un petit plat et un bol a double paroie.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#571Michel Hereman“Twee post-apocalyptische wezens”. Een groep van aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Deux êtres post-démoniaques”. Un groupe en faïence. Monogramme.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 140 / 160 -
#569René GuiettePeriod: 1893 - 1976“Abstracte compositie met personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1930.
”Composition abstraite et personnages”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1930.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#596KaukazeEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 198 x 300 cmEstimate: € 200 / 240 -
#678Een verguld bronzen cartelklok in Lodewijk XV-stijl. Het werk op batterijen.
Un cartel en bronze, style Louis XV. Travail sur batteries.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 200 / 230

