#710
#11Val St. Lambert
Een vaasje en een coupe van geslepen kristal. Gemerkt.
#618
#722Matchbox King Size K-5
#407Wim BosPeriod: 1906 - 1974
#481
Een Zwitserse koekoeksklok in de vorm van een chalet.
#648
#286
Une petite armoire ronde en bois de placage acajou à un tiroir et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 220/280 -
#403Red Eagle
Een oude tennisracket. Met houder.
#560
Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
#231
”Paysage étendu de la Meuse avec une carrière sur plan avant”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 115 x 170 cmEstimate: € 1500/2000 -
#664J. Roels
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/200