Similar lots by type
-
#829Een kleine en sobere chaise commode van eikenhout.
Chaise commode petite et sobre en chêne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#821Een ronde tafel van gefineerd hout met een ingelegd decor van St. Joris op het blad.
Table ronde en bois de placage incrustée d’un Saint-Georges.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 100 / 180 -
#841Twee bankjes van gedraaid en sober gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Deux petits bancs en chêne tourné et sobrement sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#833Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.
Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#844Een ronde tafel van gefineerd hout in Biedermeierstijl met kantelend blad.
Table ronde en bois de placage de style Biedermeyer à abattant.No longer availableDim. Ø: 117 cmEstimate: € 120 / 200 -
#832Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.
Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#819Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.
Suite de huit chaises en acajou recouverts de tissu.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#823Een Engelse klaptafel met gechantourneerd blad.
Table à abattant anglaise à tablette chantournée.No longer availableDim. Ø 78 cmEstimate: € 360 / 380 -
#206Een groot Engels dubbelzijdig bureau met en gevacheteerd blad en drie laden in de gordel. De twee ladenblokken telkens met drie laden.
Grand bureau plat anglais à double face et à tablette recouverte de vachette, ouvrant à trois tiroirs en ceinture et à deux fois trois tiroirs dans les caissons.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#843Een lot van drie verschillende mahoniehouten armstoelen in Regencystijl.
Lot de trois différents fauteuils de style Regency.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#836Een eikenhouten armstoel met een rieten zit.
Fauteuil en chêne à siège cannée.No longer availableEstimate: € 10 / 15 -
#828Een buffetkast met opzet van gepatineerd grenen met twee maal twee paneeldeuren.
Buffet à deux corps en sapin patiné ouvrant à deux fois deux portes à panneaux.No longer availableDim. 208 x 122 cmEstimate: € 200 / 300 -
#834Een speeltafel met klapblad van mahoniehoutfineer op getorste poten. XIXe eeuw.
Table à jeu à abattant en placage d’acajou sur pieds torsadés. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#840Een houten schaaktafeltje met een muziekdoos.
Petite table au jeu d’échec contenant une boîte à musique.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#845Een kleine grenenhouten commode met twee grote en twee kleine laden.
Commode en sapin à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 60 / 100 -
#818Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.
Suite de huit chaises en acajou recouvertes de tissu.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#838Een serie van vier stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl. Lichtblauwe bekleding. Omstreeks 1900.
Suite de quatre chaises en noyer sculpté de style Louis XVI. Recouvert de tissu bleu clair. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#842Een paar lederen fauteuils. Bekleding in slechte staat.
Paire de fauteuils en cuir. Couvertures en mauvais état.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#820Een mahoniehouten deckchair met lederen bekleding. Tijdperk Victoria.
Chaise longue en acajou recouvert de cuir. Epoque Victoria.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#835Twee verschillende Engelse armstoelen van mahoniehout.
Deux différents fauteuils en acajou.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#831Een lot van zes ongekleurde beukenhouten keukenstoelen met rieten zit.
Lot de six chaises en hêtre naturel. Sièges en osier.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#817Een lot van vier mahoniehouten stoelen, bekleed met groen fluweel.
Lot de quatre chaises en acajou recouvertes de velours vert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#837Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.
Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle. Couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#822Een bijzettafeltje met gechantourneerd blad, versierd met een ingelegd decor van wild en eikenbladeren.
Table d’appoint à tablette chantournée décorée d’animaux sauvages et de feuilles de chêne.No longer availableEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#307“Dame met kruik”. Een beeldje van goudgepatineerd brons met gezicht en armen van celluloid. Op marmeren voetstuk. Begin XXe eeuw.
“Dame à la cruche”. Statuette en bronze à patine dorée aux visage et bras en celluloïd. Sur base en marbre. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#665Een lot van 33 verzamelalbums van het tijdschrift Robbedoes. Franstalige versie.
Suite de 33 albums du magazine Spirou.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#491Ernest Patris“Vrouwenbuste”. Verzilverd metaal. Gesigneerd op de sokkel.
“Buste de jeune femme”. Métal argenté. Signature gravée dans le socle.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#248Een paar Delftse polychrome schotels. Omstreeks 1800. Randschade en kleine restauraties.
Paire de plats en faïence de Delft polychrome. Vers 1800. Usures aux bords et petites restaurations.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 200 / 240 -
#68E. Werner“De aanbidding”. Een groep van monochroom wit biscuit. Achteraan gesigneerd en onderaan gemerkt. Kleine manco.
“L’adoration”. Groupe en biscuit monochrome blanc. Signé au verso et marque sous la base. Petit manquant.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#260Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct. en een centrale behandelde smaragd van ± 5 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 2,20 ct et d’une émeraude centrale calibrée de ± 5 ct.No longer availableDim. 9,03 gEstimate: € 3000 / 3400 -
#398Een vaas van Belgisch aardewerk, versierd met drie slangen.
Vase en faïence belge décoré de trois serpents.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#229Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932“Hoeve met kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme et poules”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 160 / 200 -
#571Een staande Guanyin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Guanyin debout en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 180 / 200 -
#807Een zwarte woudklokje in eikenhouten kast met een eglomiséschildering van een landschap rond de wijzerplaat.
Pendule de la Forêt Noire dans une gaine en bois sculpté. Cadran entouré d’un paysage peint en églomisé.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#790Een bureaustel van groen marmer, bestaande uit een inktstel met twee inktpotten, een losse inktpot met bronzen deksel, een vloeiblok, een kommetje en een brievenhouder.
Garniture de bureau en marbre vert comprenant un encrier à deux récipients, un encrier séparé au couvercle en bronze, un buvard, un bol et un porte-lettre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#775Een partij postzegels (een kaft met postzegelvellen, een doos met losse zegels en blaadjes, twee kaften met als thema bloemen, een kaft met zegels uit diverse landen, een naslagwerk over Spaanse postzegels, een album met zegels van verschillende landen, een album met Duitse postzegels, een kaft met een verzameling met thema “maanlandingen”).
Un lot de timbres postes (une farde aux feuilles, une boîte aux timbres dépareillés et de feuilles, deux fardes au thème “fleurs”, une farde aux timbres de différents pays, un livre sur les timbres espagnols, un album aux différents pays, un albums aux timbres allemands, une farde aux atterrissages sur la lune).No longer availableEstimate: € 200 / 240

