#562
#674
Een maquette met een vliegtuig en een Shermantank.
#573
Een gepolychromeerd breed vogelmasker. West-Afrika.
#180
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne en argent, sertis d'un poids combiné de + - 1,50 ct. Et turquoise taille briolette en forme de larme.No longer availableDim. 27,50 gEstimate: € 750 / 850 -
#536
Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
#371Jean & Robert Cloutier
#624
Drie oude motorhelmen, waarbij twee van metaal en één van leer. Jaren ‘60.
#310
#74J. V. D. Goten
“Katten in de natuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd
#114Must de Cartier
Een zijden foulard in originele doos.
#174
Een bronzen vrouwentorso met donker patina.
Un torse de femme en bronze à patine sombre.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1200 / 1400