Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#217Royal Dux“Strijdwagen”. Een grote groep van blauw-wit en verguld porselein. Gemerkt onderaan en met label.
"Char". Un grand groupe de porcelaine bleu-blanc et doré. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#597“Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.
"Femme au chapeau". Buste en plâtre patiné.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#134François GeertsPeriod: 1850 - 1944“Koehoeders met kudde aan de drinkplaats”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vachers avec troupeau à l'abreuvoir. Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20,5 x 48,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#260Een lot van 7 zilveren slavenarmbanden.
Lot de 7 bracelets d'esclave en argent.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#179“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
”Paysage fluvial, personnages en bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).No longer availableDim. 58 x 93 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#485Victoria Ashlea Originals by Goebel“Trudie”. Een porseleinen pop met muziekdoos. Genummerd 198/200.
" Trudie ". Poupée en porcelaine avec boîte à musique. Numérotée 198/200.No longer availableDim. H:47cmEstimate: € 80 / 100 -
#131Een kruisbeeld - reliquarium in barokke stijl van deels zwartgelakt hout met schildpadopleg en messing. Met fijn gesculpteerde Christus en met plaasteren Mariabeeldje. Eind XIXe eeuw. Achteraan een sekreet met daarin attesten van de relikwieën, uitgevaardigd door de Jezuïet Paul Goethals.
Un crucifix - Reliquaire de style baroque en bois partiellement laqué noir avec incrustation d'écaille de tortue et laiton. Avec un Christ finement sculpté et une statue en plâtre de la Vierge Marie. Fin XIXème siècle. Au dos se trouve un secret avec des certificats des reliques, délivrés par le jésuite Paul Goethals.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#8Leo MaesEen tabakspot van Torhouts aardewerk, versierd met een reliëfdecor van bloemen en een spreuk op de voorzijde. Gemerkt ‘LM, Torhout’ en gedateerd 1890. Deksel beschadigd.
Un pot à tabac en poterie de Torhouts, orné d'un décor en relief de fleurs et d'un dicton sur le devant. Marqué 'LM, Torhout' et daté 1890. Couvercle à dégât.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 20 / 25 -
#283Een opengewerkte messingen pendule versierd met blader- en bloemenmotieven. Begin XXe eeuw. Met slinger en sleutel.
Pendule de cheminée en laiton ajouré à décor de feuilles et de motifs floraux. Début du XXe siècle. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 70 -
#667Een lot Aziatisch porseleinen borden, waarbij drie met Imaridecor en twee naar het Chine de Commande. Diverse leeftijden. Enkele beschadigingen.
Lot d'assiettes en porcelaine d'Asie, trois à décor Imari et deux à la Chine de Commande. Âges diverses. Quelques dégâts.No longer availableDim. Ø 22 - 23,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#351Een uiltje van wit aardewerk.
Une chouette en faïence blanche.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#106Een grote tweedeurskast.
Une grande armoire à deux portes.No longer availableDim. 200 x 120 x 50 cmEstimate: € 40 / 60



