Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#494
Een paar mannequins, bestaande uit een vrouwenbuste en een kindertorso.
Une paire de mannequins, composée d'un buste de femme et d'un torse d'enfant.No longer availableDim. H: 70cmEstimate: € 100 / 140 -
#428Goebel, Germany
“Ski-Heil”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 59.
"Ski Heil". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 59.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#500
Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 carats.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#223Val Saint Lambert
Een designcoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Une coupe design en cristal incolore. Marquée.No longer availableDim. h:19cmEstimate: € 25 / 35 -
#687
Een verguld houten wandklok, versierd met bloemen en strikken.
Horloge murale en bois doré décorée de fleurs et de noeuds.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#88Val Saint-Lambert
Een kleine vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan. Genummerd P.U. 910/87.
Petit vase en cristal taillé et doublé rouge. Marqué avec étiquette et en bas. Numéroté PU 910/87.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#160
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,79 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,79 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 650 / 750 -
#403Tharaud, Limoges, France
Een bolle vaas van porselein met verguld decor van korenhalmen. Gemerkt.
Vase bombé en porcelaine à décor doré de tiges de maïs. marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 220 -
#379
“Place Dauphine, Paris.” Olieverf op board. Draagt handtekening.
"Place Dauphine, Paris." Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#119J. Eggerickx
“Huizen bij een landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Maisons au bord d'une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#59E. Schuermans
“Damesportret”. Een houtskooltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
"Portrait de femme". Un dessin au fusain sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 50 cm x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#327Bequet
Een meerkleurig aardewerken kruik en lampvoet. Gemerkt.
Pichet et pied de lampe en faïence multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 35 en 43 cmEstimate: € 20 / 40