Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een siersabel met hoornen handgreep en messingen pommel, alsook een sierdegen.
Een siersabel met hoornen handgreep en messingen pommel, alsook een sierdegen.
Een siersabel met hoornen handgreep en messingen pommel, alsook een sierdegen.

Een siersabel met hoornen handgreep en messingen pommel, alsook een sierdegen.

Un sabre décoratif avec un manche en corne et un pommeau en laiton, ainsi qu'une épée décorative.
Dim. L:80&110cm
SKU: 2806220617.
Category: wapens.
Auction day: 29 June 2022 19:00
Catalogue #617
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #611

    Een Belgisch officierssabel. Begin XXe eeuw.

    Un sabre d'officier belge. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 110 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #217
    Royal Dux

    “Strijdwagen”. Een grote groep van blauw-wit en verguld porselein. Gemerkt onderaan en met label.

    "Char". Un grand groupe de porcelaine bleu-blanc et doré. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #597

    “Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.

    "Femme au chapeau". Buste en plâtre patiné.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #134
    François Geerts
    Period: 1850 - 1944

    “Koehoeders met kudde aan de drinkplaats”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vachers avec troupeau à l'abreuvoir. Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 48,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #260

    Een lot van 7 zilveren slavenarmbanden.

    Lot de 7 bracelets d'esclave en argent.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #179

    “Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).

    ”Paysage fluvial, personnages en bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).
    No longer available
    Dim. 58 x 93 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #485
    Victoria Ashlea Originals by Goebel

    “Trudie”. Een porseleinen pop met muziekdoos. Genummerd 198/200.

    " Trudie ". Poupée en porcelaine avec boîte à musique. Numérotée 198/200.
    No longer available
    Dim. H:47cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #131

    Een kruisbeeld - reliquarium in barokke stijl van deels zwartgelakt hout met schildpadopleg en messing. Met fijn gesculpteerde Christus en met plaasteren Mariabeeldje. Eind XIXe eeuw. Achteraan een sekreet met daarin attesten van de relikwieën, uitgevaardigd door de Jezuïet Paul Goethals.

    Un crucifix - Reliquaire de style baroque en bois partiellement laqué noir avec incrustation d'écaille de tortue et laiton. Avec un Christ finement sculpté et une statue en plâtre de la Vierge Marie. Fin XIXème siècle. Au dos se trouve un secret avec des certificats des reliques, délivrés par le jésuite Paul Goethals.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #8
    Leo Maes

    Een tabakspot van Torhouts aardewerk, versierd met een reliëfdecor van bloemen en een spreuk op de voorzijde. Gemerkt ‘LM, Torhout’ en gedateerd 1890. Deksel beschadigd.

    Un pot à tabac en poterie de Torhouts, orné d'un décor en relief de fleurs et d'un dicton sur le devant. Marqué 'LM, Torhout' et daté 1890. Couvercle à dégât.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #283

    Een opengewerkte messingen pendule versierd met blader- en bloemenmotieven. Begin XXe eeuw. Met slinger en sleutel.

    Pendule de cheminée en laiton ajouré à décor de feuilles et de motifs floraux. Début du XXe siècle. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #667

    Een lot Aziatisch porseleinen borden, waarbij drie met Imaridecor en twee naar het Chine de Commande. Diverse leeftijden. Enkele beschadigingen.

    Lot d'assiettes en porcelaine d'Asie, trois à décor Imari et deux à la Chine de Commande. Âges diverses. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. Ø 22 - 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #351

    Een uiltje van wit aardewerk.

    Une chouette en faïence blanche.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #106

    Een grote tweedeurskast.

    Une grande armoire à deux portes.
    No longer available
    Dim. 200 x 120 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More