#615
Een dekselvaas van meerkleurig Chinees porselein.
#225
Een 14 K geelgouden ring bezet met met één briljant van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 14 kt sertie d'un diamant taille brillant de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 250/350 -
#213
“Moeder met kroost en katje”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#297Villeroy & Boch
Twee kleine vazen van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt.
#572
Opiumpijp van Vietnamees aardewerk.
Pipe à opium en poterie vietnamienne.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/45 -
#591
Een radio-ontvanger in houten kast met ‘Resonor’ speaker van Graetz. Jaren ‘20.
#53
Collectie van vijf diverse waaiers, waarvan twee in omlijsting.
#625
Een vintage rookbruin kunststoffen hanglamp. Jaren ‘70.
#557
Een met been bezette vijfdelige toiletset met gegraveerde decors.
#564Vetro e lavorazione di maestri di Murano
Twee vissen van groen en blauw Muranoglas.
#67
Een paar zoutvaatjes van zilver en blauw glas.
#313
Een glazen vaas met handgeschilderd bloemendecor en vergulde voet.
Vase en verre à décor floral peint à la main et socle doré.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/40