Other lots in this auction
-
#702Nicole Dubuisson
“Naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
Nu”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 120/130 -
#199
“Boerenkar”. Olieverf op doek. Naar en met een handtekening “C. Van Leemputten.
“Char de fermier”. Huile sur toile. D’après et avec une signature “C. Van Leemputten”.No longer availableDim. 59 x 53 cmEstimate: € 100/150 -
#738
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. China, XIXe eeuw.
Assiette en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 30/40 -
#535Georgina von Etzdorf
Drie verschillende sjaals van rayon en één met stof.
Trois châles différents en rayon et un en tissu.No longer availableDim. 150 x 27 en 150 x 20 en 85 x 15 cmEstimate: € 150/200 -
#329Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Moeder en kind”. Olieverf op doek & “Koppel bij zonsondergang”. Een kleurtekening. Beide gesigneerd.
”Mère et enfant”. Huile sur toile. “Couple et coucher de soleil”. Un dessin. Signés.No longer availableDim. 32 x 24 & 20 24 cmEstimate: € 100/120 -
#598
16 boeken over wetenschap en industrie. M. Christian. “Traité de Mécanique Industrielle”. Delen 1 (2 maal) , 3 en “Planches”. Ed. Bachelier, Paris, 1822. In-4°, behoorlijke staat. Eric Gerard. “Leçons sur l’Electricité”. 2 delen. Ed. Gauthier-Villars & Fils, Paris & Léon de Thier, Liège 1891. En 10 andere.
16 livres sur les sciences et l’industrie. M. Christian. “Traité de Mécanique Industrielle”. Parties 1 (2 maal) , 3 et “Planches”. Ed. Bachelier, Paris, 1822. In-4°, état convenable. Eric Gerard. “Leçons sur l’Electricité”. 2 vol. Ed. Gauthier-Villars & Fils, Paris & Léon de Thier, Liège 1891. Et 10 autres.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#347
Een lot van 198 exemplaren van het Franstalige tijdschrift “La Semaine de Suzette. 1954 - 1957.
Un lot de 198 exemplaires du magazine français “La semaine de Suzette”. 1954 -1957.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#22
“Petronille de Gand 1851”. Een prent van een Belgische driemaster.
”Petronille de Gand 1851”. Une image représentant un trois-mâts belge.No longer availableDim. 25 x 32,5 cmEstimate: € 20/30 -
#439Dieltjens
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#499
“Landschap in de bergen”. Olieverf op doek.
”Paysage et montagnes”. Huile sur toile.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#174Henry VerbeeckPeriod: 1817 - 1863
“Personages in een polderlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1847.
“Personnages dans un paysage des polder”. Huile sur panneau. Signé et daté 1847.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 350/450 -
#99
“Grand national”. Engelse ruitersprent met talrijke paarden.
”Grand National”. Une image cavalière à plusieurs chevaux.No longer availableDim. 53 x 105 cmEstimate: € 80/120