Other lots in this auction
-
#258
Een vol messingen Engelse deurstopper in de vorm van ‘Punch’. Omstreeks 1900.
Un butoir de porte anglais en laiton en forme de 'Punch'. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#416
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje. Enige slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Toute usure.No longer availableDim. 162 x 122 cmEstimate: € 40 / 50 -
#151Delvaux, Bruxelles
Een wit lederen handtas. Met certificaat.
Un sac à main en cuir blanc. Avec certificat.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 260 / 280 -
#443
Een grote vaas van grijs geglazuurd aardewerk. Niet gemerkt.
Un grand vase en terre à glaçure grise. Non marqué.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#60
Een 18 K geelgouden cachetring bezet met onyx.
Une bague cachet en or jaune 18 carats sertie d'onyx.No longer availableDim. 7,88 gEstimate: € 250 / 350 -
#590
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants sur argent d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 400 / 500 -
#584Robert Van CauwenberghePeriod: 1905 - 1985
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op board. Gesigneerd en met dédicace aan Isidore Opsomer.
"Nu féminin". Technique mixte sur carton. Signé et dédicacé à Isidore Opsomer.No longer availableDim. 76 x 60 cmEstimate: € 75 / 100 -
#379
“Abstract portret.” Olieverf op board. Genummerd III.
"Portrait abstrait." Huile à bord. Numéroté III.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
#475
Een smeedijzeren luchter met negen lichtpunten, versierd met bladeren en kleurloos glazen belletjes.
Lustre en fer forgé avec neuf lumières décoré de feuillages et de boules en verre incolore.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#222
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. 150 x 105 cmEstimate: € 40 / 60 -
#621
Een vaas van meerkleurig kristal. Onderaan gemerkt en gedateer ‘89.
Un vase de cristal multicolore. Marqué et daté en bas '89.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#273
Een achtdelige bureauset van onyx, bestaande uit een paar boeksteunen met twee bronzen figuurtjes, een vloeiblok, een kalendertje, een pennenhouder, een asbak, een brievenhouder en een inktpot.
Un ensemble de bureau en onyx de huit pièces, composé d'une paire de serre-livres avec deux personnages en bronze, un buvard, un calendrier, un porte-stylo, un cendrier, un porte-lettre et un encrier.No longer availableDim. h: 13 cm - 2,5 cmEstimate: € 75 / 100