Other lots in this auction
-
#492“Abstract naakt.” Olieverf op board. Draagt monogram H.K.
"Nu abstrait." Huile sur carton. Porte un monogramme HKNo longer availableDim. 120 x 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#427Kaiser PorzellanEen balustervaas en een grote schotel van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre et une grande soucoupe en porcelaine multicolore et dorée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 60 cm; Ø: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#368Een balustervaas (h: 28 cm), een dekselvaas (h: 33 cm) en een schotel van Limogesporselein, versierd met meerkleurig bloemendecor en vergulde randen. Onderaan gemerkt. (Ø 20 cm)
Un vase balustre (h : 28 cm), un vase à couvercle (h : 33 cm) et un plat en porcelaine de Limoges, à décor de fleurs multicolores et tranches dorées. Marqué en bas. (Ø 20 cm)No longer availableDim. H:32cm Ø:27cmEstimate: € 40 / 50 -
#625Een paar gepolychromeerd houten Wajangpoppen.
Une paire de poupées Wayang en bois polychrome.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50 / 70 -
#338Twee kleine sierterrines van porselein, waarbij één Delfts (20 x 16 x 15 cm) en één Engels ( 18 x 13 cm). Bijgevoegd een Engels aardewerken bord met Kasteel in het decor (Ø 26 cm.
Deux petites soupières ornementales en porcelaine dont une de Delft (20 x 16 x 15 cm) et une anglaise (18 x 13 cm). Inclus une assiette en faïence anglaise avec Château dans le décor (Ø 26 cm).No longer availableDim. Ø:18-28cm H:13-15cmEstimate: € 25 / 35 -
#342Een modern glazen vaasje.
Un vase en verre moderne.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 45 -
#107Paul SerstéTerracottakleurige meisjesbuste. Gesigneerd.
Buste de jeune fille couleur terre cuite. Signé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#395Een penseelvaasje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in een struik. Onderaan gemerkt.
Vase pinceau en porcelaine de Chine à décor multicolore d'oiseaux dans un buisson. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#617Een aardewerken schotel met een meerkleurig Chinees decor. Omstreeks 1900.
Plat en faïence à décor chinois multicolore. Vers 1900.No longer availableDim. Ø:32cmEstimate: € 120 / 200 -
#289P. Mossay“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#409“Portret van een kleuter.” Inkt op papier. Draagt monogram J.S.
"Portrait d'un bambin." Encre sur papier. Porte un monogramme JS.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#244Dominique Manesse“Vissersschuiten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32,5 x 44,5 cmEstimate: € 100 / 150

