Other lots in this auction
-
#684
Een mokkaserviesje van Limogesporselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Compleet voor zes personen.
Service à moka en porcelaine de Limoges à décor floral multicolore. Marqué en bas. Complet pour six personnes.No longer availableDim. h: 20 cm - 1 cmEstimate: € 40/60 -
#60
Een 18 K geelgouden cachetring bezet met onyx.
Une bague cachet en or jaune 18 carats sertie d'onyx.No longer availableDim. 7,88 gEstimate: € 250/350 -
#340Il Bisonte
Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.
Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#255
Een vijfdelig porseleinen koffie- en theestel met meerkleurig en verguld bloemendecor en kopjes en schoteltjes voor achttien personen.
Service à café et à thé en porcelaine de cinq pièces à décor floral multicolore et doré et tasses et soucoupes pour dix-huit personnes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#395
Een penseelvaasje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in een struik. Onderaan gemerkt.
Vase pinceau en porcelaine de Chine à décor multicolore d'oiseaux dans un buisson. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60/80 -
#287Val Saint Lambert
Een karaf van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Une carafe en cristal rouge doublé et taillé. Marquée.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 130/150 -
#248
“Missale Romanum”. In leder gebonden en met houten pupiter. 1923.
Missel romain. Reliure en cuir et pupitre en bois. 1923.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#322Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965
“Le géant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Le géant". Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 45,5 x 34,5 cmEstimate: € 40/50 -
#44Roger Hebbelinck
“Winters Leielandschap”. Een lithografie naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 281/350 buiten de plaat.
« Paysage d'hiver du Lys ». Une lithographie d'après une oeuvre d'Albert Saverys. Signé et numéroté 281/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 50/75 -
#282Jan Van BloppoelPeriod: 1920 - 1972
“Mannen op de markt”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd.
"Les hommes du marché". Pastel et fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 120/180 -
#293
Een gevarieerd lot boeken met o.a. Wilkinson’s veilingcatalogi en Nederlandstalige en Franstalige proza en literatuur.
Un lot varié de livres, y compris les catalogues de vente aux enchères de Wilkinson et la prose et la littérature néerlandaise et française.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#602
“Geometrische compositie”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
"Composition abstraite". Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 34 x 23 cmEstimate: € 50/80