Other lots in this auction
-
#394
Een koffie-en theestel van verzilverd metaal met melkkannetje en suikerpot en op een dienblad. Eén handvat van het dienblad los.
Un service à café et thé en métal argenté, avec pot à lait et sucrier, le tout sur un plateau dont un manche est détaché.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#795
Een handgeknoopt wollen Bocharakarpetje. Slijtage.
Une carpette Bochara en laine noué main.No longer availableDim. 176 x 90 cmEstimate: € 40/50 -
#712
“Het nest”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Wols.
”Le nid”. Huile sur carton. Porte la signature: Wols.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#41
Een fluitvaas van geslepen rood en kleurloos Boheems kristal.
Un vase flûte en cristal de Bohème rouge et incolore.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 30/50 -
#680
“Man met manden”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme et paniers”. Un netsuke en ivoire sculptée. marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80/100 -
#40al&co
Twee automatische roestvrij stalen horloges met lederen polsband.
Deux montres en acier inoxydable automatiques. Bracelets en cuir.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#297
Een lampenvoet van donkergepatineerd borns in de vorm van een heer met een hoge hoed met paraplu en met een bloemvormig glazen kapje. Omstreeks 1900.
Un pied de lampe en bronze en forme de monsieur à haute forme avec un parapluie et un abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80/120 -
#409
“Les Bouquinistes”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening Jean Pol. Lichte schade.
”Les Bouquinistes”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: ‘Jean Pol’. Dégâts légers.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#206
Een sobere gefineerde kussenkast met bolpoten.
Une armoire à coussins en bois de placage au pieds boules.No longer availableDim. b: 188 cmEstimate: € 200/300 -
#742
Een boekomslag van gedreven leder met toernooiscènes in reliëf. Met bronzen monturen. Omstreeks 1900.
Une couverture de livre en cuir repoussé, scènes de tournoie en relief et montures en bronze. +- 1900.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 35/45 -
#403
Een lot oude apothekerspotten, waarbij vijf porseleinen en één van glas.
Un lot de pots de pharmacie anciens, dont cinq en porcelaine et un en verre.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 50/70 -
#248
Drie olifanten van brons met marmeren sokkel. Art deco periode.
Trois éléphants en bronze et socles en marbre. Période Art Déco.No longer availableDim. 20 x 48 cmEstimate: € 80/120