Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sierstuk van verguld brons in de vorm van een adelaar op een tak op een zuil van arduin. Omstreeks 1900.

Een sierstuk van verguld brons in de vorm van een adelaar op een tak op een zuil van arduin. Omstreeks 1900.

Un ornement en bronze doré en forme d'aigle sur une branche sur une colonne de pierre bleue. Vers 1900.
Dim. h: 31 cm
SKU: 2306200093.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #93
Estimate: € 180 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #639

    “Red”. Acryl op paneel. Draagt handtekening op verso ‘Hafif 1997’

    Rouge . Acrylique sur panneau. Porte signature au dos “Hafif 1997 “.
    No longer available
    Dim. 25 x 25 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #100
    Fobe

    Een 18 karaats wit en geel gouden halssnoer met bijpassende armband. Gemerkt en in originele doos.

    Un collier en or blanc et jaune 18 carats avec bracelet assorti. Marqué et dans sa boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. 63,10 g
    Estimate: € 2700 / 3000
  • #64
    Jos Slootmaeckers
    Period: 1926 - 1995

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1972. Met certificaat.

    Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signée et datée 1972. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #342

    Twee handgeschilderde XIXe eeuwse miniaturen, vermoedelijk op ivoor, waarbij één met een portret van Keizerin Elisabeth van Oostenrijk. In ivoren kadertjes.

    Deux miniatures du XIXème siècle peintes à la main, probablement sur ivoire, l'une avec un portrait de l'impératrice Elisabeth d'Autriche. Dans des cadres en ivoire.
    No longer available
    Dim. 6 x 5 cm; 13 x 11,5 cm (kadertjes)
    Estimate: € 80 / 120
  • #123

    Een driedelig art deco klokstel van marmer, zamak en celluloid. Cirkelvormige klok geflankeerd door een jonge vrouw met duif. Twee cirkelvormige cassolettes.

    Une horloge art déco en trois parties en marbre, regule et celluloïd. Horloge circulaire flanquée d'une jeune femme au pigeon. Deux cassolettes circulaires.
    No longer available
    Dim. 26 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #680

    Een tweeledige XIXe eeuwse eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Zonder glas.

    Vitrine à deux corps en chêne, le bas ouvrant à trois portes pleines, le haut sans vitres. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 252 175 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #392

    Een paar plaasteren zuilen.

    Paire de colonnes en plâtre.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #721

    Twee Boeddhistische messingen beeldjes. Het grootste met kleine manco.

    Deux figurines bouddhistes en laiton. La plus grande avec un petit défaut.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #76

    Een eikenhouten eendeurskastje.

    Une armoire à une porte en chêne.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #562
    E. Castellani

    “Io Sono”. Een blinddruk in de geest van de Zero. Draagt handtekening & ‘épreuve d’artiste’.

    Io Sono . Un gaufrage dans l'esprit du Zero. Porte signature & épreuve d’artiste .
    No longer available
    Dim. 48 x 48 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #523

    Een bronzen waterbassin met twee kindjes.

    Bassin à eau en bronze orné de deux enfants.
    No longer available
    Dim. h: 95 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #549

    Een Chinese aquarel met voorstelling van een schriftgeleerde. Gesigneerd.

    Une aquarelle chinoise représentant un scribe. Signée.
    No longer available
    Dim. 67 x 67 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More