#148Een lot van vijf karaffen met zilveren monturen, waarvan vier kristallen en één van glas.
#237Een avondtasje met 800‰ zilveren montuur met Duitse keuren.
#496Een Chinese armstoel met touwwerk als zit, het hout versierd met messingen beslag en de rug versierd met opengewerkte paneeltjes met fantasiedieren.
Fauteuil chinois à siège en corde, boiserie décorée de laiton, dossier aux panneaux ajourés décorés d’animaux de fantaisie.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 500 / 600 -
#476Cassina, ItaliaEen chaise-longue van verchroomd metaal en leder, LC4, naar het ontwerp van Le Corbusier. Slijtage.
Une chaise longue en métal chromé et cuir, LC4, conçue par Le Corbusier. Usures.No longer availableDim. l: 160 cmEstimate: € 250 / 350 -
#593“Diana”. Een gegoten tuinbeeld.
#343Een oude ronde wandklok. Met slinger en gewichten.
#286Een eikenhouten koffer met gesculpteerde cassettes in het front, versierd met ingelegde vogels. Omstreeks 1800.
#153Drie ovale zilveren schaaltjes, waarvan twee met ajourwerk. Duitse keuren voor 925, 835 en 800 ‰ respectievelijk.
#317Een XIXe eeuwse bovenkast van een staande klok, omgebouwd tot huisaltaartje met Madonna en kind.
Une horloge de grand-père du XIXème siècle, transformée en autel de maison avec Vierge à l'enfant.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#188Een paar gietijzeren tuinvaasjes.
#638“Vissersjongen”. Een 19de eeuws verguld bronzen beeldje.
Le petit pêcheur . Une statue en bronze doré du 19ème siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#407“Egyptische oudheden”. Boek van museum Vleeshuis.
Antiquités égyptiennes . Livre du musée Vleeshuis.No longer availableEstimate: € 25 / 35