Other lots in this auction
-
#786Een Chinees meubeltje met drie laden en twee deurtjes.
Un meuble chinois à trois tiroirs et deux portes.No longer availableDim. 80 x 60 x 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#308Een staande Thaise Boeddha van een koperlegering. Gaten in de voeten.
Un bouddha thaï debout en alliage de cuivre. Trous dans les pieds.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#557Een vaas van Cantonporselein met scènes van de hofhouding in cartouches op een achtergrond van pioenen en perziken. De handvatten in de vorm van twee aapjes met een bal. Omstreeks 1900.
Un vase en porcelaine de Canton avec des scènes de la maison royale en cartouches sur fond de pivoines et de pêches. Les anses en forme de deux singes avec une boule. Vers 1900.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 150 / 180 -
#699Pieter GorusPeriod: 1881-1941“Hoeve in een bloeiende boomgaard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ferme dans un verger fleuri . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 63 cmEstimate: € 100 / 150 -
#174R. Klein“Man met ezel in een Mediterraan straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme à dos d'âne dans une rue méditerranéenne . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#114L. Joossens“Boerin met koe”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fermière avec vache . Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 72 x 56 cmEstimate: € 250 / 350 -
#591Een tweeledige groengepatineerde credenza met een deurtje en een lade. Gedateerd 1774.
Crédence à deux corps patinée verte à une porte et un tiroir. Date 1774 sur le fronton.No longer availableDim. h: 168 x 66 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#548Een paar Chinese porseleinen gemberpotten.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 140 / 160 -
#800Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 300 / 350 -
#246Een tweeledig Mechels buffet van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Onderaan een deur onder een lade, geflankeerd door twee leeuwenkoppen met ringen en in het opzet een deur met glas in lood.
Buffet de Malines en chêne sculpté de style Renaissance en deux parties. Le bas ouvrant à une porte sous un tiroir, flanquée de deux têtes de lion avec anneaux et une porte en vitrail en haut.No longer availableDim. 227 x 98 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#157Een Italiaans masker van gepolychromeerd aardewerk op houten sokkel.
Un masque italien en faïence polychrome sur socle en bois.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#322Een spiegel in verguld houten lijst, versierd met een kuif in de vorm van een strik.
Un miroir à cadre en bois doré orné d'une coiffe en forme de noeud.No longer availableDim. l: 64 cmEstimate: € 120 / 200

