#387StarEen antieke koperen siroopmaker. Peilglaasje manco.
Un ancien machine à sirop de cuivre. Mesure en verre manque.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#777Een grote en diepe Hollandse schotel van meerkleurig aardewerk.
Un grand plat et un plat creux en faïence hollandais polychrome.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 35 / 40 -
#232Een paar kristallen siervazen in bruingepatineerde messingen voet.
#719Een antieke butlerspiegel in goudgepatineerde lijst van hout en plaaster. Randschade.
#738Val St. LambertEen vaas van kleurloos kristal met geribde motieven. Onderaan gemerkt.
#625Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#590Een gebeeldhouwde Thaise Boeddha van verweerd hout.
Un Bouddha thaï sculpté en bois patiné.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200 / 300 -
#41Een ijzeren lantaarntje en een kandelaar op drie voeten.
#19L. Vanaerschot“Stilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Nature morte . Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#401Een verzilverd metalen vogeltje.
#191Een paar Moriaankandelaartjes.
#236Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 215 x 120 x 55 cm cmEstimate: € 200 / 300