Other lots in this auction
-
#22Jordaens
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#792
Een reeks van vier gebeeldhouwde en gecanneerde armstoelen in Lodewijk XV-stijl.
Suite de quatre fauteuils sculptés et cannés de style Louis XV.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 80 / 120 -
#559Corneille
“Poucette, Hommage à H. C. Andersen”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘99 en genummerd 9/30 buiten de plaat. Artiestenproef.
“Poucette, Hommage à H.C. Andersen”. Lithographie. Signée, datée ‘99 et numérotée 9/30 hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableEstimate: € 300 / 340 -
#708
Een lot van vijf verschillende lampenvoeten, waarbij twee van verzilverd metaal, een houten, een zwart glazen en één van beschilderd metaal in marmerimitatie.
Lot de cinq différents pieds de lampe dont deux en métal argenté, un en bois, un en verre noir et un en métal peint imitant du marbre.No longer availableDim. h: 29 - 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#511
Een paar vazen van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels en bloemen in uitsparingen omgeven door een bloemenmotief in groen, roze en geel. Oren in de vorm van fo-hondenkoppen. Canton, XIXde eeuw.
Paire de vases en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux et de fleurs dans des cartouches entourés d’un motif de fleurs en vert, rose et jaune. Anses en forme de têtes de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#506
“Centraal-Vietnamese godin”. Een wit marmeren beeld.
“Déesse du Viêt Nam Central”. Sculpture en marbre blanc.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 500 / 600 -
#143
Bronzen groep van twee jachthonden en een eend. Naar P.J. Mène.
Groupe en bronze représentant deux chiens de chasse et un canard. D’après P.J. Mène.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 200 / 250 -
#638
Een opgezette kop van een verwilderde Schotse bok. 1995.
Tête de bouc sauvage écossais empaillée. 1995.No longer availableDim. 75 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#504
“Personages en vissersboten op het strand” & “Spelende kinderen op het strand”. Olieverf op paneel.
“Personnages et bateaux de pêche à la plage” et “Enfant jouant à la plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 18 x 24 & 18 x 28 cmEstimate: € 160 / 220 -
#316
Een paar gebeeldhouwde cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl, bekleed met rood fluweel.
Une paire de cabriolets sculptés de style Louis XV recouvert de velours rouge.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 50 / 80 -
#388
Koperen art nouveau inktstel met twee glazen inktpotten.
Encrier art nouveau en cuivre avec deux réservoirs en verre.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#793
Een koperen luchtertje met vijf lichtarmen eindigend in leliebladeren en met meerkleurige glazen kappen.
Petit lustre en cuivre à cinq lumières se terminant en feuilles de lys et avec des abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 70 / 90