Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een siervaas met deksel en een sierterrine op voet van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.
Capodimonte

Een siervaas met deksel en een sierterrine op voet van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.

Vase décoratif couvert et terrine sur piédouche en faïence polychrome et dorée italienne, à décor en relief.
Dim. h: 36 & 57 cm
SKU: 0402200131.
Category: Aardewerk.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #131
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Capodimonte

  • #297
    Capodimonte

    Een grote sierkoffiekan van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.

    Grande cafetière décorative en faïence polychrome et dorée et avec décor en relief.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #297
    Capodimonte

    Een grote sierkoffiekan van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.

    Grande cafetière décorative en faïence polychrome et dorée et avec décor en relief.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #297
    Capodimonte

    Een grote sierkoffiekan van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.

    Grande cafetière décorative en faïence polychrome et dorée et avec décor en relief.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #297
    Capodimonte

    Een grote sierkoffiekan van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.

    Grande cafetière décorative en faïence polychrome et dorée et avec décor en relief.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #297
    Capodimonte

    Een grote sierkoffiekan van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.

    Grande cafetière décorative en faïence polychrome et dorée et avec décor en relief.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #297
    Capodimonte

    Een grote sierkoffiekan van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.

    Grande cafetière décorative en faïence polychrome et dorée et avec décor en relief.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #297
    Capodimonte

    Een grote sierkoffiekan van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.

    Grande cafetière décorative en faïence polychrome et dorée et avec décor en relief.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #297
    Capodimonte

    Een grote sierkoffiekan van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.

    Grande cafetière décorative en faïence polychrome et dorée et avec décor en relief.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #297
    Capodimonte

    Een grote sierkoffiekan van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.

    Grande cafetière décorative en faïence polychrome et dorée et avec décor en relief.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #297
    Capodimonte

    Een grote sierkoffiekan van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.

    Grande cafetière décorative en faïence polychrome et dorée et avec décor en relief.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #297
    Capodimonte

    Een grote sierkoffiekan van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.

    Grande cafetière décorative en faïence polychrome et dorée et avec décor en relief.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #297
    Capodimonte

    Een grote sierkoffiekan van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.

    Grande cafetière décorative en faïence polychrome et dorée et avec décor en relief.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #297
    Capodimonte

    Een grote sierkoffiekan van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.

    Grande cafetière décorative en faïence polychrome et dorée et avec décor en relief.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More