Similar lots by type
-
#333Val St. Lambert
Een langgerekte coupe van groen kristal. We voegen er een glazen asbak aan toe. Beide gemerkt.
Une coupe en cristal vert. Nous ajoutons un cendrier en verre. Marque à la base.No longer availableDim. b: 54 & Ø: 12 cmEstimate: € 25/40 -
#750
Een lot gekleurd en gesatineerd glas, bestaande uit vaasjes en schaaltjes. Zeven stuks.
Un lot de sept pièces de verreries satiné et coloré, comprenant des vases et coupelles.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#439
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee kannen, een cocktailshaker met verzilverde dop en een karaf met verguld montuur. We voegen er een glazen asbak aan toe.
Un lot de divers objets en cristal incolore, comprenant deux verseuses, un shaker à cocktails avec bouchon en argenté, et une carafe avec monture en argent. Nous ajoutons un cendrier en verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#39
Een designcoupe van Muranoglas.
Une coupe design en verre Murano.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 26/30 -
#348Pompadour
Een driedelig toiletstelletje van geelgroen glas. Oostenrijk.
Une garniture de toilette en verre jaune et vert. Autriche.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#231
Een grote decoratieve fles. Binnenin verzilverd en gemonteerd als lampenvoet.
Une grande bouteille décorative. Argentée à l’intérieur et montée en pied de lampe.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80/100 -
#253
Een vaas van rood glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte de verre rouge style Murano.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 45/55 -
#760Val St. Lambert
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#407Lalique, France
Een bolvormig parfumflesje van kleurloos glas met een decor van sterretjes. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum sphérique en verre incolore à décor de petites étoiles. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#379
Een lot van tien apothekerspotten, waarvan zeven van porselein, één grote van aardewerk en twee van glas.
Une suite de pots de pharmacie dont sept en porcelaine, un grand en faïence et deux en verre.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#217
Drie grote decoratieve glazen flessen, binnenin verzilverd.
Trois grandes bouteilles décoratives, argentées à l’intérieur.No longer availableDim. h: 25 & 49 cmEstimate: € 90/120 -
#358
Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#158
Een karaf van groen glas, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd bloemendecor.
Une carafe en verre vert, décor floral peint à la main.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#505Latijn Amerika
Twee halssnoeren van verschillende soorten zaden. Ter plaatse aangekocht. We voegen er nog twee halssnoeren met half edelstenen aan toe. En twee verschillende artisanale halssnoeren van hout en halfedelstenen.
Deux colliers en différentes sortes de graines. Achetés sur place. Nous ajoutons deux colliers en pierres semi-précieuses. Et deux colliers artisanaux en bois et pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#312Henri RottiersPeriod: 1880 - 1958
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 23 cmEstimate: € 50/60 -
#673
Een beeld van gesculpteerd hout. Zuid-Oost Azië.
Une statue en bois sculpté, Asie Sud-est.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/180 -
#119Richard Léon LeutenezPeriod: 1881 - 1963
“Schrijvende man in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ecrivain”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#272Roger Hebbelinck
“Winters Leiezicht”. Een kleurenets naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 229/350 buiten de plaat.
“Vue hivernale de la Lys”. Une eau-forte d’après une oeuvre de Albert Saverys. Signée et numérotée 229/350 hors planche.No longer availableDim. 48,5 x 63,5 cmEstimate: € 100/120 -
#364
Een kristallen glazenservies met een geslepen decor, bestaande uit rode- en wittewijnglazen, champagnecoupes en waterglazen. Voor zes personen.
Un service de verres en cristal taillé, comprenant des verres à vin rouge, des verres à vin blanc, coupes à champagne et verres à eau. Pour six convives.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#746
Een geborduurde loper.
Couloir brodé.No longer availableDim. 235 x 73 cmEstimate: € 40/60 -
#116
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine . Fait main.No longer availableDim. 293 x 185 cmEstimate: € 100/120 -
#509Constant Simon
“Herenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd Barcelona, 26.8.25.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Signée et datée Barcelone, 26.8.25.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 50/80 -
#419
Een madonna met kind en een voorstelling van de Heilige familie van meerkleurig biscuit. De eerste onder stolp.
Vierge à l’enfant sous cloche et une représentation de la Sainte Famille en biscuit polychrome.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#163
Een Naams koffie- en theestel met suikerpot en melkkan, versierd met zilveren monturen. XIXe eeuw.
Un service à café et thé de Namur avec sucrier et pot à lait avec montures en argent. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#597
Een Chinese schotel van blauw en wit porselein met een decor van vogels en bloemen.
Un plat en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor d’oiseaux et fleurs.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 150/180