Similar lots by type
-
#333Val St. LambertEen langgerekte coupe van groen kristal. We voegen er een glazen asbak aan toe. Beide gemerkt.
Une coupe en cristal vert. Nous ajoutons un cendrier en verre. Marque à la base.No longer availableDim. b: 54 & Ø: 12 cmEstimate: € 25 / 40 -
#407Lalique, FranceEen bolvormig parfumflesje van kleurloos glas met een decor van sterretjes. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum sphérique en verre incolore à décor de petites étoiles. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#379Een lot van tien apothekerspotten, waarvan zeven van porselein, één grote van aardewerk en twee van glas.
Une suite de pots de pharmacie dont sept en porcelaine, un grand en faïence et deux en verre.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#217Drie grote decoratieve glazen flessen, binnenin verzilverd.
Trois grandes bouteilles décoratives, argentées à l’intérieur.No longer availableDim. h: 25 & 49 cmEstimate: € 90 / 120 -
#158Een karaf van groen glas, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd bloemendecor.
Une carafe en verre vert, décor floral peint à la main.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#39Een designcoupe van Muranoglas.
Une coupe design en verre Murano.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 26 / 30 -
#750Een lot gekleurd en gesatineerd glas, bestaande uit vaasjes en schaaltjes. Zeven stuks.
Un lot de sept pièces de verreries satiné et coloré, comprenant des vases et coupelles.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#439Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee kannen, een cocktailshaker met verzilverde dop en een karaf met verguld montuur. We voegen er een glazen asbak aan toe.
Un lot de divers objets en cristal incolore, comprenant deux verseuses, un shaker à cocktails avec bouchon en argenté, et une carafe avec monture en argent. Nous ajoutons un cendrier en verre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#358Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#231Een grote decoratieve fles. Binnenin verzilverd en gemonteerd als lampenvoet.
Une grande bouteille décorative. Argentée à l’intérieur et montée en pied de lampe.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80 / 100 -
#348PompadourEen driedelig toiletstelletje van geelgroen glas. Oostenrijk.
Une garniture de toilette en verre jaune et vert. Autriche.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#760Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#253Een vaas van rood glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte de verre rouge style Murano.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 45 / 55
Other lots in this auction
-
#645Een klapsecretaire van gefineerd hout in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een zwart marmeren blad.
Secrétaire à abattant en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines sous l’abattant. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 120 / 200 -
#18Een lot miniatuur voorwerpjes van meerkleurig porselein, bestaande uit vier figuurtjes van Sèvres, een komfoortje, twee kopjes, twee zittende Chinese figuren, een hondje en een konijntje
Un lot d’objets miniatures en porcelaine polychrome comprenant quatre figures de Sèvres, une tisanière, deux tasses, deux figures chinoises, un petit chien en un petit lapin.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#637Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een haan.
Une coupe en porcelaine chinoise en forme de coq.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#581Een grote kom van meerkleurig Chinees porselein naar het famille-rose.
Une coupe en porcelaine chinoise polychrome d’après la famille-rose.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#619Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#765Een sobere eikenhouten bureautafel met een lade in de gordel.
Un bureau sobre en pin avec un tiroir dans la ceinture.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#684Jozef Cantré“Mythologische voorstelling met pijl.” Houtsnede op papier. Gesigneerd en genummerd 117/180.
“Représentation Mythologique avec une flèche.” Gravure sur papier. Signée et numérotée 117/180.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#118Paddenstoellampje genre Gallé. Draagt een handtekening.
Lampe champignon genre Gallé. Porte une signature.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#412Een godslamp van verzilverd metaal en messing, versierd met drie engeltjes. XIXe eeuw.
Une lampe de sanctuaire en métal argenté et laiton, décorée avec trois angelots. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#664Jean-Pol“Peter”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.
“Peter”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#139A. Clarys“Trekpaarden”. Een kleurenreproductie in een eikenhouten lijst.
“Chevaux de trait”. Une reproduction en couleurs dans un encadrement en chêne.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#445Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.
Guéridon en chêne de style Régence à tablette d’entretoise.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 40 / 50

