Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een siervaas op voet van groen glas, versierd met vergulde motieven.

Een siervaas op voet van groen glas, versierd met vergulde motieven.

Un vase sur pied en verre vert, décoration dorures.
Dim. h: 55 cm
SKU: 2706170168.
Category: Glaswerk.
Auction day: 27 June 2017 19:00
Catalogue #168
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #333
    Val St. Lambert

    Een langgerekte coupe van groen kristal. We voegen er een glazen asbak aan toe. Beide gemerkt.

    Une coupe en cristal vert. Nous ajoutons un cendrier en verre. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. b: 54 & Ø: 12 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #407
    Lalique, France

    Een bolvormig parfumflesje van kleurloos glas met een decor van sterretjes. Onderaan gemerkt.

    Flacon à parfum sphérique en verre incolore à décor de petites étoiles. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #379

    Een lot van tien apothekerspotten, waarvan zeven van porselein, één grote van aardewerk en twee van glas.

    Une suite de pots de pharmacie dont sept en porcelaine, un grand en faïence et deux en verre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #217

    Drie grote decoratieve glazen flessen, binnenin verzilverd.

    Trois grandes bouteilles décoratives, argentées à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 49 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #158

    Een karaf van groen glas, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd bloemendecor.

    Une carafe en verre vert, décor floral peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #39

    Een designcoupe van Muranoglas.

    Une coupe design en verre Murano.
    No longer available
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 26 / 30
  • #750

    Een lot gekleurd en gesatineerd glas, bestaande uit vaasjes en schaaltjes. Zeven stuks.

    Un lot de sept pièces de verreries satiné et coloré, comprenant des vases et coupelles.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #439

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee kannen, een cocktailshaker met verzilverde dop en een karaf met verguld montuur. We voegen er een glazen asbak aan toe.

    Un lot de divers objets en cristal incolore, comprenant deux verseuses, un shaker à cocktails avec bouchon en argenté, et une carafe avec monture en argent. Nous ajoutons un cendrier en verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #358

    Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.

    Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #231

    Een grote decoratieve fles. Binnenin verzilverd en gemonteerd als lampenvoet.

    Une grande bouteille décorative. Argentée à l’intérieur et montée en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #348
    Pompadour

    Een driedelig toiletstelletje van geelgroen glas. Oostenrijk.

    Une garniture de toilette en verre jaune et vert. Autriche.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #760
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.

    Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #253

    Een vaas van rood glaspasta in de stijl van Murano.

    Un vase en pâte de verre rouge style Murano.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 45 / 55

Other lots in this auction

  • #645

    Een klapsecretaire van gefineerd hout in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een zwart marmeren blad.

    Secrétaire à abattant en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines sous l’abattant. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. b: 99 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #18

    Een lot miniatuur voorwerpjes van meerkleurig porselein, bestaande uit vier figuurtjes van Sèvres, een komfoortje, twee kopjes, twee zittende Chinese figuren, een hondje en een konijntje

    Un lot d’objets miniatures en porcelaine polychrome comprenant quatre figures de Sèvres, une tisanière, deux tasses, deux figures chinoises, un petit chien en un petit lapin.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #637

    Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een haan.

    Une coupe en porcelaine chinoise en forme de coq.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #581

    Een grote kom van meerkleurig Chinees porselein naar het famille-rose.

    Une coupe en porcelaine chinoise polychrome d’après la famille-rose.
    No longer available
    Dim. Ø: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #619

    Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.

    Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #765

    Een sobere eikenhouten bureautafel met een lade in de gordel.

    Un bureau sobre en pin avec un tiroir dans la ceinture.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #684
    Jozef Cantré

    “Mythologische voorstelling met pijl.” Houtsnede op papier. Gesigneerd en genummerd 117/180.

    “Représentation Mythologique avec une flèche.” Gravure sur papier. Signée et numérotée 117/180.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #118

    Paddenstoellampje genre Gallé. Draagt een handtekening.

    Lampe champignon genre Gallé. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #412

    Een godslamp van verzilverd metaal en messing, versierd met drie engeltjes. XIXe eeuw.

    Une lampe de sanctuaire en métal argenté et laiton, décorée avec trois angelots. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #664
    Jean-Pol

    “Peter”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.

    “Peter”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.
    No longer available
    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #139
    A. Clarys

    “Trekpaarden”. Een kleurenreproductie in een eikenhouten lijst.

    “Chevaux de trait”. Une reproduction en couleurs dans un encadrement en chêne.
    No longer available
    Dim. 27 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #445

    Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.

    Guéridon en chêne de style Régence à tablette d’entretoise.
    No longer available
    Dim. b: 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More