Similar lots by type
-
#764
Een reeks van twaalf oude espressokopjes met ondertasjes met bedrukking van Rombouts. We voegen er een koffiekan van Melitta aan toe.
Suite de douze tasses à moka anciennes et leurs soucoupes à l’impression de Rombouts. Nous ajoutons une cafetière de Melitta.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#543
Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence de Satsuma à décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120/200 -
#341
Een art deco vaas van Limogesporselein. Gemerkt. K5.
Vase art déco en porcelaine de Limoges. Marque K5.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 55/65 -
#754
Een lot Imariporselein, bestaande uit twee verschillende vaasjes, twee kopjes en twee bladvormige schaaltjes.
Lot de porcelaines d’Imari comprenant deux petits vases différents, deux tasses et deux coupes en forme de feuille.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 40/60 -
#58Capodimonte
“Musicerend koppel”. Een groep van meerkleurig en verguld Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
“Couple musicien”. groupe en porcelaine italienne polychrome et dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50/80 -
#778
Een paar geschenkkopjes met onderbordjes van Brussels porselein met verguld decor. XIXe eeuw.
Paire de tasses et soucoupes de commémoration en porcelaine de Bruxelles à décor doré. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#407
Een z.g. Mingdekselpotje met zilveren (?) dekselknopje. Beschadiging aan de rand.
Petit pot couvert dite Ming avec fretel en argent (?). Dégât au bord.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 20/25 -
#458
Een dekselvaasje en een sierbordje van Imariporselein.
Petit vase couvert et une assiette décorative en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. h: 28 cm, Ø: 22 cmEstimate: € 45/60 -
#11
Twee soldaten van porselein.
Deux soldats en porcelaines.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35/45 -
#28Cerabel
“Bokje”. Een wit porseleinen beeldje.
“Petit bouc”. Statuette en porcelaine blanche.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#493
Een geribde schotel van Imariporselein.
Plat à aile ondulée en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 50/60 -
#587
Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor, met een meerkleurig decor van personages, bloemen en fantasiedieren.
Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages, de fleurs et d’animaux fabuleux.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 400/450 -
#747
Een paar kleine monochroom witte hoornvaasjes en twee met meerkleurig en verguld decor van Brussels porselein.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles monochrome et deux autres polychromes et doré.No longer availableDim. h: 8 & 12 cmEstimate: € 50/80 -
#473
Een gelobde schotel van Japans porselein met een roestrood decor van bloemen.
Plat lobé en porcelaine du Japon à décor rouille de fleurs.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 30/50 -
#324
Een Madonna met kind en twee hoornvaasjes van deels verguld Brussels porselein. Onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant et deux cornets, partiellement dorés en porcelaine de Bruxelles. sous globe.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#328Giraud
Een vijfdelig ensemble van Limogesporselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Ensemble cinq pièces en porcelaine de Limoges décoré de fleurs polychromes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10 - 23 cmEstimate: € 40/50 -
#413Herend, Hongarije
Een porseleinen siervaas op vier vergulde leeuwenpootjes, versierd met een meerkleurig decor van vlinders en vogels. Onderaan gemerkt.
Vase décoratif en porcelaine sur quatre petites griffes et décoré d’un décor polychrome de papillons et d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40/50 -
#14
Een lot van elf paardenkoetsjes van meerkleurig porselein.
Lot de onze petites calèches en porcelaine polychrome.No longer availableDim. l: 8 - 19 cmEstimate: € 55/85 -
#113
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig Frans porselein. XIXe eeuw. Eén met letsel aan de arm en hand.
“Couple”. Deux statuettes en porcelaine française. XIXe siècle. Une avec dégâts au bras et à la main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50/60 -
#453
Een schotel van Imariporselein. XIXe eeuw.
Plat en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#517
Een lot meerkleurig Chinees porselein, waarbij drie kopjes met bijpassende bordjes en een Cantonbordje. enkelen gerestaureerd.
Lot de porcelaines de Chine polychromes dont trois tasses et soucoupes et une petite assiette de Canton. Plusieurs restaurations.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#693
Een paar warmhoudbordjes van deels verguld Limogesporselein. Met stopjes. Onderaan gemerkt.
Paire de chauffe-plats en porcelaine de Limoges partiellement doré. Avec bouchons. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 18 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#166
Een Spaanse tafel met drie laden. XVIIe eeuw op recenter onderstel.
Table espagnole ouvrant à trois grands tiroirs. XVIIe siècle. Base en chêne plus récente.No longer availableDim. 84 x 203 x 80 cmEstimate: € 300/500 -
#666
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 310 x 200 cmEstimate: € 200/240 -
#116
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60/100 -
#172Peeters
“Zeilschip op ruwe zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux sur mer mouvementée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#753
Twee geslepen kristallen geurflacons, waarbij de grootste tijdperk Empire.
Deux flacons à parfum en cristal taillé. Le plus grand d’époque Empire.No longer availableDim. h; 9 & 17 cmEstimate: € 60/80 -
#669Armand JamarPeriod: 1870-1946
“L’enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“L’enfer”. Huile sur toile. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 200/300 -
#21
Een paar miniaturen met hond en hond & kat. Olieverf op paneel.
Paire de miniatures représentant un chien et un chien et un chat. Huile sur panneau.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 100/120 -
#447
Een paar Imari bordjes van polychroom porselein. Japan, omstreeks 1900. Eén met randschilfer.
Paire d’assiettes Imari en porcelaine polychrome. Japon, vers 1900. Une avec éclat.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 50/80 -
#238
Een lot van vier handgeschilderde miniaturen op ivoor en in met ivoor belegde lijstjes.
Lot de quatre miniatures peintes à la main sur ivoire et dans des cadres plaqués d’ivoire.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 300/350 -
#137
Russische icoon met het leven van Christus met centraal
, de Verrijzenis. XIXde eeuw.
Icône russe représentant la vie du Christ avec la Résurrection dans le centre. XIXe siècle.No longer availableDim. 35,5 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#20
Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met drie kleine diamantjes oude slijp en half edelstenen.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de trois petits diamants de taille ancienne et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 400/500 -
#367Val St. Lambert
Een schaal van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt.
Plat en cristal taillé doublé rouge. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 100/160