#1048
Vijf messingen kandelaars.
#525Meshed
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 191 x 139 cmEstimate: € 80 / 120 -
#799
Een ronde piëdestal van gefineerd hout met tussenblad en versierd met sober inlegwerk.
Un piédestal rond en bois de placage avec entretoise et décor incrusté sobre.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#808
Een kruik van blauw en wit Delfts aardewerk. XXe eeuw.
Une cruche en faïence blanche et bleue, Delft. XXième siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#489
Een paar hoogreliëfs van verguld en roodgepatineerd hout met Chinese scènes.
#665
#434Tilquin, Antwerpen
Een set van twee maal twaalf messen met hoornen handvatten.
#428Val St. Lambert
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
#591Monyele
Een Afrikaanse vrouwenbuste van fijn gesculpteerd ivoor. Op houten sokkel. Achteraan gesigneerd
Buste africain en ivoire finement sculpté représentant une jeune femme. Sur socle en bois. Signé au verso.No longer availableEstimate: € 220 / 240 -
#704
Vaas van kleurloos geslepen kristal met een vergulde metalen rand.
Un vase en cristal taillé incolore avec rebord argenté.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 35 / 50 -
#678
Een zilveren sigarettendoosje met een geribd decor. 800‰.
#700
Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
Couloir persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 357 x 110 cmEstimate: € 120 / 200