Similar lots by type
-
#603Een vijfdelig kaststelletje van blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en drie dekselvaasjes.
Une garniture de cheminée en cinq pièces en porcelaine chinoise bleue et blanche, comprenant deux vases balustre et trois vases à couvercle.No longer availableDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 320 / 400 -
#653Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#726Twee pijpen van meerkleurig Chinees porselein met koperen monturen, versierd met een decor van bloemen en vogels.
Deux pipes en porcelaine de Chine polychrome, montures en cuivre, décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 15 en 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#862Een paar borden van Imari-porselein met geribde vleugel en een decor van een cachepot met bloemen op het plat. We voegen er een kleiner, gelijkaardig bordje aan toe.
Deux assiettes en porcelaine Imari aux ailes côtelées et aux décors de cache-pot et fleurs sur le plat. Nous ajoutons une assiette plus petite et semblable.No longer availableDim. Ø: 19 & 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#697Een schotel van Chinees porselein met blauw op wit decor in de stijl van het Wanli-porselein.
Un plat en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc , style porcelaine de Wanli.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#687Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloesems en vogels en het deksel getooid met een Fo-hond.
Un vase couvercle en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc de floraisons et oiseaux, couvercle décoré d’un chien Fo.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 180 -
#717Een zittende Guanyin met twee kindjes. Monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis et deux enfants. Porcelaine monochrome blanche, esprit Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#900“Napoleon” & “Jongen met mand”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. XIXe eeuw. Eerste met kleine schilfer.
”Napoléon” & “ Garçon et panier”. Deux statues en porcelaine polychrome. XIXème siècle. Le premier à un éclat.No longer availableDim. h: 12 & 16 cmEstimate: € 32 / 40 -
#727“Guanyin met bal”. Een beeldje van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
”Guan Yin et boule”. Une statue en porcelaine blanche monochrome, esprit Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#707Drie schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Haarscheuren en schilfers.
Trois plats en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc. Cheveux et éclats.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 85 / 100 -
#657Een Chinese wandplaquette van blauw en wit porselein met een voorstelling van een Guanyin in reliëf. In houten lijst.
Une plaquette murale chinoise en porcelaine bleue et blanche, représentation de Guan Yin en relief. Encadrement en bois.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 220 / 260 -
#153Twee siervazen van kobaltblauw porselein in de stijl van Sèvres met bronzen voet en monturen en met meerkleurige decors van een koppel in een landschap in een cartouche, omringd met vergulde versieringen. Achteraan gemerkt “A.C.F.”
Deux vases en porcelaine bleu cobalt, style de Sèvres, pied et montures en bronze et décors de couple dans un paysage en cartouche. marque “A.C.F” au dos.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 120 / 200 -
#661Een kalebasvaasje van olijfgroen porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Petite gourde en porcelaine vert olive. Travail chinois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 150 / 180 -
#893AynsleyEen Engels theeservies van wit, kobaltblauw en verguld porselein, bestaande uit theekopjes met onderschoteltjes en met bordjes. Compleet voor twaalf personen.
Un service à thé anglais en porcelaine cobalt, blanche et dorée, comprenant tasses et sous-tasses et assiettes. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#767Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#691Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages met een fabeldier in een parade. XXe eeuw.
Un vase balustre en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un animal de fable dans une parade. XXième siècle;No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#618Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van perziken, vleermuizen en pauwen.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pêches, chauve-souris et paons.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 140 / 160 -
#651Een klein Chinees kraagvaasje van olijfgroen porselein. Onderaan gemerkt.
Un petit vase à col chinois en porcelaine olive verte. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 120 / 160 -
#595Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25 / 45 -
#708Een antieke gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor de paysage bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 65 / 75 -
#747Een Chinese theepot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.
Une théière chinoise en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pièces précieuses.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 160 / 180 -
#617Een zittende guanyin met ruyi van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis et ruyi en porcelaine blanche, style Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 260 -
#702Een grote en een kleine balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Un grand et petit vase balustre en porcelaine chinoise, décor famille-rose.No longer availableDim. h: 63 & 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#627Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décor de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#798Lot blauw en wit Chinees porselein met zes kopjes en acht schoteltjes.
Un lot de porcelaine chinoise bleue et blanche, six tasses et huit sous-tasses.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#404Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Tours de Gand”. Houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘62 en genummerd 99/750 buiten de plaat.
”Tours de Gand”. Une gravure sur bois. Signée et datée ‘62, numérotée 99/750 hors planche.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#90Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 8,17 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#349Remy De Pileceyn“Jongen met groene trui.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Jeune homme au pull vert”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 29,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#645Een smeedijzeren art deco stijl staande lamp met grote glazen coupe en een marmeren blad. Naar Majorelle.
Un lampadaire en fer forgé, grand abat-jour en verre et tablette en marbre. D’après Majorelle.No longer availableDim. h: 185 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#277Ralph BoyerEen lederen zakentas met cijfersloten.
Un porte-documents en cuir, fermeture cadenas à combinaison.No longer availableDim. 35 x 46 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#466Drie handgeknoopte Oosterse karpetjes.
Trois carpettes orientales nouées main.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#438“Singelberg. Het kasteel & het land van Beveren”. Ed. Lannoo. Tielt, 2007.
”Singelberg. Het kasteel en het land van Beveren”. Ed. Lannoo. Tielt, 2007.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#194Leon BruninPeriod: 1861-1949“De kunstkenner”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Achteraan een authenticatie door de schilder.
“Le Collectionneur”. Huile sur toile. Signée. Authentification par le peintre au verso.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#835Lesney 2; 3 & 4Drie speelgoedautootjes uit de serie “Models of yesteryear”:- B type bus.- E class tramcar- Sentinel steam wagon.De eerste twee in originele doosjes.
Trois voitures jouets, série “Models of yesterday”:- B type bus.- E class tram- Sentinel wagon vapeur.Les deux premiers avec emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#506Een lot van vier Oosterse handgeknoopte tapijten.
Quatre carpettes orientales nouées main.No longer availableDim. 128 x 84 124 x 75 94 x 70 88 x 63 cmEstimate: € 40 / 50 -
#266Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cm h: 75 cmEstimate: € 180 / 240

