Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een siervaas van meerkleurig porselein, versierd met een decor van noten en bladeren in reliëf. Gemonteerd als lampvoet.
Royal Dux

Een siervaas van meerkleurig porselein, versierd met een decor van noten en bladeren in reliëf. Gemonteerd als lampenvoet.

Un vase en porcelaine polychrome, décor de noix et de feuilles en relief. Monté en pied de lampe.
Dim. h: 42 cm
SKU: 2708190131.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #131
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Royal Dux

  • #178
    Royal Dux

    “De druivenoogst”. Een beeld van gepolychromeerd porselein. Onderaan gemerkt.

    ”La récolte de raisin”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #133
    Royal Dux

    Een art nouveau siervaas van gepolychromeerd porselein met versieringen van bladeren en vruchten in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.

    Vase décoratif art nouveau en porcelaine à décor naturaliste de feuillages et de fruits en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #141
    Royal Dux

    Een art nouveau siervaas van porselein, versierd let een jonge vrouw en bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.

    Un vase Art Nouveau en porcelaine, décoration d’une jeune femme et de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #68
    Royal Dux

    Een paar porseleinen siervaasjes, versierd met een Chinees koppel. Onderaan gemerkt.

    Une paire de petits vases, décoration d’un couple chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #371
    Royal Dux

    Een porseleinen vide-poche, getooid met een ijsbeer. Onderaan gemerkt.

    Un vide-poche en porcelaine, décoration d’un ours polaire. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #93
    Royal Dux

    Een kleine sierjardinière van deels verguld porselein, versierd met een meisje met mand en een vogel. Onderaan gemerkt. Tijdperk art nouveau.

    Une petite jardinière partiellement en porcelaine dorée, décorée d’une jeune fille avec un panier et un oiseau. Marque sous la base. Période Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #753

    Een bronzen kameel. Poten gerestaureerd.

    Un chameau en bronze. Pattes restaurées.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #362
    Bernard Charroy

    “Meisje met boek”. Litho. Genummerd en gesigneerd buiten de plaat.

    ”Jeune fille”. Une lithographie. Numérotée et signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 70 x 55 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #437

    een lot messing en voorwerpen, bestaande uit een klok van Junghans, getooid met een arend, een (poeder)doos met barometer, een kleine waterpas en een klein doosje.

    Un lot de laiton et pièces, comprenant une pendule Junghans à la décoration d’un aigle, un poudrier avec baromètre, un petit niveau et une petite boîte.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #806

    Moderne chromen barstoel.

    Une chaise de bar chromé moderne.
    No longer available
    Dim. H. 84 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #217
    Delvaux

    Een handtas van donkerblauw leder. Model ‘Souverain’. In draagtas.

    Un sac à main en cuir bleu foncé. Modèle ‘Souverain’. Dans un sac de protection.
    No longer available
    Estimate: € 260 / 300
  • #692

    Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.

    Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #857

    Vijf Italiaans glazen siervoorwerpen met gekleurde inclusies op voet. Eén voet gerestaureerd.

    Cinq objets de décoration en verre italien, inclusions en couleurs au pieds. Un pied restauré.
    No longer available
    Dim. h: 19 - 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #633

    “Schrijver”. Een Japans bronzen beeld.

    ”Ecrivain”. Une statue japonaise en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #57

    Een mahoniehouten reissecretaire met koper inlegwerk. Inclusief glazen inktpotjes. Kleine manco’s in het inlegwerk.

    Un secrétaire de voyage en acajou et montures en cuivre. Récipients en verre inclus. Petit manquements dans les incrustations en cuivre.
    No longer available
    Dim. 36 x 28,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #407

    Een eikenhouten schrijf-/klasseermeubeltje. Linker deurtje vervangen.

    Un petit meuble d’écriture/classement en chêne. La porte de gauche à été remplacée.
    No longer available
    Dim. 35 x 40 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #34
    G. Janssens

    “Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.

    “Portrait de jeune fille”. Huile sur toile. Signée et datée 1909.
    No longer available
    Dim. 41 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #326

    Een cylinderbureau met twee laden onderaan en een uitschuifbaar werkblad.

    Un bureau à cylindre à deux tiroirs en dessous et une tablette coulissante.
    No longer available
    Dim. 106 x 106 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More