Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een siervaas van meerkleurig porselein, versierd met een decor van noten en bladeren in reliëf. Gemonteerd als lampvoet.
Royal Dux

Een siervaas van meerkleurig porselein, versierd met een decor van noten en bladeren in reliëf. Gemonteerd als lampenvoet.

Un vase en porcelaine polychrome, décor de noix et de feuilles en relief. Monté en pied de lampe.
Dim. h: 42 cm
SKU: 2708190131.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #131
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Royal Dux

  • #178
    Royal Dux

    “De druivenoogst”. Een beeld van gepolychromeerd porselein. Onderaan gemerkt.

    ”La récolte de raisin”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #133
    Royal Dux

    Een art nouveau siervaas van gepolychromeerd porselein met versieringen van bladeren en vruchten in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.

    Vase décoratif art nouveau en porcelaine à décor naturaliste de feuillages et de fruits en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #141
    Royal Dux

    Een art nouveau siervaas van porselein, versierd let een jonge vrouw en bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.

    Un vase Art Nouveau en porcelaine, décoration d’une jeune femme et de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #68
    Royal Dux

    Een paar porseleinen siervaasjes, versierd met een Chinees koppel. Onderaan gemerkt.

    Une paire de petits vases, décoration d’un couple chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #371
    Royal Dux

    Een porseleinen vide-poche, getooid met een ijsbeer. Onderaan gemerkt.

    Un vide-poche en porcelaine, décoration d’un ours polaire. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #93
    Royal Dux

    Een kleine sierjardinière van deels verguld porselein, versierd met een meisje met mand en een vogel. Onderaan gemerkt. Tijdperk art nouveau.

    Une petite jardinière partiellement en porcelaine dorée, décorée d’une jeune fille avec un panier et un oiseau. Marque sous la base. Période Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #321

    Een paar vazen van wit opaalglas met handgeschilderd bloemendecor. Eén met kleine randschilfer.

    Une paire de vases en opaline blanche, décor de fleurs peint à la main. Un avec un petit dégât au rebord.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #103

    Een muziekdoos in gefineerde houten kast, versierd met inlegwerk. (schade aan het deksel). Mechanisme in werkende staat, maar te reviseren. Keuze uit acht liedjes. Zwitserland, omstreeks 1880.

    Une boîte à musique dans une boîte en bois de placage, décoration d’incrustations (dégât au couvercle). Mécanisme en état de marche, mais à faire réviser. Choix entre huit chansons. Suisse, +- 1880.
    No longer available
    Dim. b: 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #900

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet, een lage drageoir, een boterpot en een schenkkan.

    Un lot de cristal taillé incolore, comprenant un vase sur pied, un drageoir, un pot à beurre et une verseuse.
    No longer available
    Dim. h: 13 - 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #713

    Twee ivoren netsukés. “Marktkramers”. Onderaan gemerkt.

    Deux netsukes en ivoire. “Forains”. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #506

    Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.

    Un tapis ovale de Chine en laine, décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. 280 x 188 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #177

    Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles avec pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #305

    Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,32 ct.

    Un collier en or blanc 18 ct serti de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,32 ct.
    No longer available
    Dim. 16,45 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #639
    Fernand Liénaux
    Period: 1897 - 1980

    “Zonnig herfstzicht te Bouillon”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘38.

    “Automne doré à Bouillon”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.
    No longer available
    Dim. 120 x 150 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #491

    Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een wandjardinière in de vorm van een mannenhoofd, een tabakspot in de vorm van een karakterkop en een XIXe eeuwse puddingtulband.

    Un lot de faïence polychrome, comprenant une jardinière sous forme de tête d’homme, un pot à tabac sous forme de tête de caractère et un tulband du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 & 17 cm; Ø: 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #841

    Een siervaas van deels verguld porselein, versierd met ramskoppen op de zijkanten en een classicistische voorstelling op de buik. XIXe eeuw.

    Un vase de décoration en porcelaine partiellement dorée, décorations de têtes de béliers sur les côtés et une représentation classique sur la panse. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #352
    Miel

    “Portret van een werkman.” Sanguinetekening op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Portrait d’un ouvrier”. Sanguine sur papier. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 47 x 36 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #609
    Van der Elst

    “Zicht op de Semois te Herbeumont”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.

    “Vue du Semois à Herbeumont”. Huile sur toile. Signée et datée 1973.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More