Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een siervaasje en -schaaltje van gesatineerd kristal, versierd met vogeltjes in reliëf. Gemerkt.
Lalique

Een siervaasje en -schaaltje van gesatineerd kristal, versierd met vogeltjes in reliëf. Gemerkt.

Vase décoratif et petit plat en cristal satiné décoré d’oiseaux en relief. Avec marque.
Dim. h: 12,5 cm
SKU: 0812150367.
Category: Kristal.
Auction day: 8 December 2015 19:00
Catalogue #367
Estimate: € 220 / 260
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #389

    Een achthoekige schaal van kleurloos geslepen kristal, versierd met vrouwenfiguren.

    Plat octogonale en cristal taillé incolore décoré de figures féminines.
    No longer available
    Dim. 24 x 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #26

    Een mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een étagère. Gedraaide zuiltjes op de stijlen. Einde XIXde eeuw.

    Meuble à deux portes en acajou, le haut formant étagère. Colonnettes tournées sur les montants. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. L. 101 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #303
    Val St. Lambert

    Een toiletstel, bestaande uit een parfumverstuiver, een karaf en een poederdoos van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Garniture de toilette comprenant un diffuseur de parfum, une carafe et une boîte à poudre en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #103
    Lalique, France

    Een coupe van kleurloos kristal, gedragen door een gesatineerde ramskop. Onderaan gemerkt.

    Coupe en cristal incolore, portée par une tête de bélier satinée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #741

    Schemerlamp in de vorm van een klassieke zuil van koper met lederen schacht en verguld houten voetstuk. Medio XXste eeuw.

    Lampadaire de forme colonne classique en cuivre à tige en cuir et base en bois doré. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 103 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #207

    Een designvaas van groen en mauve glaspasta. Onderaan gemerkt en getiteld ‘Coquille’.

    Vase design en pâte de verre vert et mauve. Marque sous la base et le titre “Coquille”.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #328
    Val St. Lambert

    Een paar zeshoekige kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Paire de candélabres hexagonaux en cristal taillé incolore. Avec griffe.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #407
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaas met een rood gegraveerd decor van gestileerde bloemen. Gemerkt VSL en getekend JS. Omstreeks 1900. De basis beschadigd.

    Vase en cristal au décor rouge gravé de fleurs stylisées. Marque VSL et signature J.S. Vers 1900. Dégât à la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #22
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos kristal bestaande uit een ijsemmertje, een pennendoos, een bekertje en een kleine hoed. Gemerkt.

    Lot de cristaux incolores comprenant un seau à glace, une boîte à plumes, un gobelet et un petit chapeau. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #213
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal in art decostijl met rode details. Gemerkt.

    Vase en cristal taillé de style art déco aux détails rouges. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #73

    Een grote en een kleine vaas van kleurloos kristal. De eerste Oostenrijks en met getorste ribben, de tweede gemerkt Val St. Lambert.

    Un grand et un petit vase en cristal incolore. Le premier d’Autriche aux côtes torses, l’autre marqué de Val St-Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #28

    Een karaf van kleurloos geslepen kristal.

    Carafe en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #402

    Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H 61 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #639
    Val St. Lambert

    Een lot gekleurd kristal bestaande uit twee vazen en een lampenvoet. Gemerkt.

    Lot de cristaux colorés comprenant deux vases et un pied de lampe. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #51
    Val St. Lambert

    Een lot van vier verschillende coupes van kleurloos geslepen kristal met geelkoperen monturen. Allen gemerkt.

    Lot de quatre coupes différentes en cristal taillé aux montures en cuivre jaune. Chaque pièces avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #387

    Een grote en een kleine vaas van kleurloos Boheems kristal. De eerste met koperen montuur en op arduinen sokkel.

    Un grand et un petit vase en cristal de Bohème incolore. Le premier à monture en cuivre et sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. H 34 en 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #640

    Een reeks van veertien champagnefluiten van kleurloos geslepen kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Suite de quatorze flûtes à champagne en cristal taillé incolore. Probablement Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #390

    Een nertsmantel en twee bontkragen.

    Manteau en vison et deux cols en fourrure.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #753

    Een vaas van geslepen kristal met mauve motieven. Kleine schilfer aan de voet.

    Vase en cristal taillé aux motifs mauves. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #297

    Een lot van vijftien glazen van geslepen kristal in diverse kleuren. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.

    Lot de quinze verres en cristal taillé de couleurs différentes. Probablement Val St-Lambert mais sans marques.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #83
    Daum, France

    Een coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal incolore. Marquée.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #237
    Val St Lambert

    Een konische karaf (schilfer onderaan) en een vaas van geslepen kristal (drie schilfers aan de bovenrand), resp. rood en mauve gekleurd in de massa.

    Carafe conique (éclat à la base) et un vase en cristal taillé (trois petits éclats au bord supérieur), respectivement colorés rouge et mauve dans la masse.
    No longer available
    Dim. H. 30,5 & 41,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #246

    Een coupe van kleurloos geslepen kristal op een massief zilveren voet. XIXe eeuw. Kleine beschadiging aan de voet. Geen keuren gevonden.

    Coupe en cristal taillé incolore sur piédouche en argent massif. XIXe siècle. Petit dégât à a base. Nous n’avons pas trouvé des poinçons.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #101
    Val St. lambert

    Een coupe in art decostijl, groen gekleurd in de massa en een pique-fleur van kleurloos kristal. De eerste gemerkt Val St. Lambert.

    Coupe de style art déco en cristal taillé colorée vert dans la masse et un pique-fleurs en cristal incolore. La première à la marque de Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #253

    Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een schaal, een vaasje met purperen fries, een drageoir en een langgerekte vaas.

    Lot de cristal taillé comprenant un plat, un petit vase à la frise pourpre, un drageoir et un vase au long col.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #143

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 204 x 105 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #363
    Noblet, Paris en A.

    Een klarinet in oorspronkelijke koffer. Gemerkt.

    Clarinette dans son coffre d’origine. Marquée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #39
    Romain Malfliet

    “Sloepenweg”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en 1ste staat.

    “Sloepenweg”. Eau-forte. Signée hors planche et premier état.
    No longer available
    Dim. 36 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #221

    Een groep van drie dansende saters van donkergepatineerd brons. Naar XIXe eeuws voorbeeld.

    Groupe de trois satyres dansant en bronze à patine foncée. D’après un exemple du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #13

    “Staand naakt”. Een bronzen beeldje op groen marmeren sokkel. “Getekend ‘Philippe’.

    “Nu debout”. Statuette en bronze sur socle en marbre vert. Signée Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #418

    Een Kongolees houten masker. Herstelling aan de horen.

    Masque congolais en bois. Réparation à l’une des cornes.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #141
    Lecorney

    Een classicistische voorstelling van een dame bij een fontein van wit biscuit. Gesigneerd.

    Représentation classique d’une femme devant une fontaine en biscuit blanc. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #643
    Roger Boutens
    Period: °1923

    “Rododendron in een vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1990.

    ‘Rhododendron dans un vase”. Huile sur toile. Signée et datée 1990.
    No longer available
    Dim. 55 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #607

    Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil.

    Défense sculpté en forme de crocodile. Travail africain.
    No longer available
    Dim. l: 94 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #545,1

    Een eikenhouten tafel met gedraaide poten in H-verbinding. We voegen er zes bijpassende stoelen met rieten zit aan toe.

    Table en chêne aux pieds tournés à l’entretoise en H. Ainsi que six chaises assorties aux sièges en osier.
    No longer available
    Dim. l: 210 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #155

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger van 18 karaats wit en geel goud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een druppelvormige smaragd van ± 0,50 ct.

    Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en or blanc et jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’une émeraude en forme de goûte de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,50 g
    Estimate: € 1000 / 1200
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More