Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een siervaasje van wit biscuit met koperen monturen en een reliëfdecor van een schapenhoedster en een waterdraagster. Onderaan gemerkt.

Een siervaasje van wit biscuit met koperen monturen en een reliëfdecor van een schapenhoedster en een waterdraagster. Onderaan gemerkt.

Un petit vase de décoration en biscuit blanc, montures en cuivre, décor de bergère et une porteuse d’eau. Marque sous la base.
Dim. h: 20 cm
SKU: 1906180439.
Category: Biscuit.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #439
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #752
    Cassiers

    Lithografie “3 mannen aan de Schelde”

    ”Trois hommes et l’Escaut”. Une lithographie.
    No longer available
    Dim. 50 x 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #477
    Agfa/Gevaert
    Period: 1930 - 1970

    Een lot van zes foto-camera’s met vijf originele draagtassen: Karat, 2x Isolette, 2x Optima, 1x box. Met een aantal accesoires.

    Un lot de six caméras et cinq sacs assortis: Karat, 2x Isolette, 2x Optima 1x box.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #675

    Een mannen- en een vrouwenfiguur van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.

    Une figure d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain.
    No longer available
    Dim. 44 & 42 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #818

    Eikenhouten koffer. XIXde eeuw.

    Un coffre en chêne. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 92 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #200

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 21,6 karaat. United States of Amerika. Twenty Dollars. Liberty 1924.

    Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti d’une pièce de 21,6 ct. ‘United States of America. Twenty Dollars. Liberty 1924’.
    No longer available
    Dim. 66,98 g Ø 4,50 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #821

    Een zwartgelakt houten wandklokje met vergulde lijst rond de handbeschilderde wijzerplaat.

    Une petite horloge murale en bois laqué noir et encadrement doré autour du cadran peint à la main.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #351

    Een gietijzeren sierschild met een slagveldscène en heraldische symbolen in reliëf. Onderaan beschadigd. We voegen er een opengewerkte schaal, eveneens van gietijzer, aan toe.

    Un bouclier de décoration avec blason en fonte, représentation d’une scène de bataille et symboles héraldiques en relief. Dégât en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #41

    Een XIXe eeuwse ceremoniesabel. Slechte staat.

    Un sabre de cérémonie, XIXIème siècle. En mauvais état.
    No longer available
    Dim. l: 97 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #299
    J. Coppens

    “Straatzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.

    ”Vue sur la rue”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1918.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #657

    Twee zittende figuren van gebeeldhouwd hout. Laos. Enkele barsten.

    Deux figures assises en bois sculpté. Laos. Quelques craquelures.
    No longer available
    Dim. h: 68 & 64 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #791

    Een mahoniehouten tafel met zes gedraaide poten en zes bijhorende stoelen. Zes verlengbladen.

    Une table en acajou à six pieds torsadés et six chaises assorties. Six allonges.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #117

    Drie verschillende borstels van sterling zilver en schildpad.

    Trois brosses différentes en argent sterling et écaille.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 150
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More