#181Samuel MartiPeriod: 1922 -Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#450Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1 ct. en briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring set with a central sapphire of +- 1 ct. and diamonds and diamond baguettes with a combined weight of +- 1 ct.No longer availableDim. 6,54 gEstimate: € 1100 / 1200 -
A Dutch secretaire with three drawers, mahogany veneer and bronze ornaments. Supported by two claw an d ball feet in the front. Inside six drawers and a door with another drawer, and a compartment on the writing panel. Wear to the veneer on top of the furniture.No longer availableDim. 102 x 50 x 84 cmEstimate: € 200 / 300 -
#61Furstenberg“De kastanjebranders”. Een groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt.
"The Chestnut Burners". A group of multicolored German porcelain. Marked.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#301H. Bequet QuaregnonEen set van vier polychroom aardewerken stukken, waaronder twee schalen, een kruik en een doosje in de vorm van een gitaar. Met vergulde rand. Jaren 50. Minieme slijtage, grote schaal met schilfer aan de rand.
#534Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#132Van der Hecht“Landschap met bruggetje.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Landscape with a bridge.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 160 / 240 -
#81Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.
#214Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"View of Lier". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 500 / 600