#271
Grote Naamse koffiekan, vroeg 19e eeuws, lichte herstelschade aan bovenrand deksel.
Large Namur coffee pot, early 19th century, slight repair damage to the top edge of the lid.No longer availableDim. h30cmEstimate: € 70 / 90 -
#604Marino De Vos
“Akkerlandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Schilfering van de verf.
#167Hergé
“Le Tresor de Rackham le Rouge”. hardcover. Ed. Casterman 1946 (B1). Good condition, second printing in colour.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#697
Vijf karaffen van mondgeblazen glas.
Five decanters of mouth-blown glass.No longer availableDim. H: 24-31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#48
Lot heiligenbeelden, 19e eeuws.
#534
Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#585
Een fijn geknoopt Oosters wollen tapijtje met decor van rozen.
#423
Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.
Two African ceramic heads.No longer availableDim. h28cmEstimate: € 40 / 50 -
#228Léon Vogelaar
Een paar ronde bronzen plaquettes met voorstelling van Albert I en Elisabeth. Vergulde omlijsting. Ten gunste van de Foyer des Orphelins, Bruxelles.
#87Delheid
Een lot van 3 stuks zilveren kelkjes, peper & zout en mosterd. Gemerkt.
A lot of 3 silver chalices pepper & salt and mustard. Marked.No longer availableDim. h14cm 300gEstimate: € 100 / 150 -
#42L. Maes
“Zicht op het belfort.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“View of the belfry.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#613
Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuw.
Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century.No longer availableDim. 17cm x Ø9cmEstimate: € 80 / 120