#534Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#132Van der Hecht“Landschap met bruggetje.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Landscape with a bridge.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 160 / 240 -
#537Een gazelle-gewei op muurplaat.
#71Een tweeloops geweer - A Marseille.
#621Lot van 2 Japans Imari porseleinen sierborden, bloemendecor.
#196Een Hollands eikenhouten buffet met twee deuren. Gesigneerd en gedateerd: 1721. ‘Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. M. I.H.L.F’
A Dutch oak buffet with two doors. Signed and dated: 1721. 'Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. MIHLF'No longer availableDim. 115 x 174 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#30Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 karat yellow gold earrings set with diamonds with a combined weight of +- 0.60 ct.No longer availableDim. 1,34 gEstimate: € 650 / 750 -
#561NotephoneEen grammofoon met interne klankkast.
#214Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#360Een 18 karaats geelgouden hanger bezet met jade en briljanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en email.
An 18 karat yellow gold pendant set with jade and brilliants set in silver with a combined weight of +- 0.15 ct. and enamel.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 320 / 360