#433Een serie van vijf porseleinen borden met een blauw en wit bladmotief in reliëf. Chinees werk, onderaan gemerkt.
#466Een bidkleed met een levensboom van wol en zijde.
#155Een grote figuratieve pijp met steel en kop van gebeeldhouwd meerschuim. Benen mondstuk.
A large figurative pipe with stem and head of sculpted meerschaum. Bone mouthpiece.No longer availableDim. L. 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#137Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.
A pair of rococo fire andirons in gilt and dark patinated bronze. In the shape of cherubs seated on a base partly lion, partly rocaille. XIXth century.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 600 / 800 -
#290Herdenkingsmunt Boudewijn I 60-40, 1990. “20 ecu”. Centraal geel goud (3,55 g - 900‰) met een zilveren rand (19,5 g - 833‰). In etui.
Commemorative coin Boudewijn I 60-40, 1990. “20 ECU”. Central yellow gold (3.55 g - 900‰) with a silver rim (19.5 g - 833‰). In case.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#690K.LM.20 Amsterdamse huisjes van blauw en wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, sommige nog afgesloten.
20 Amsterdam houses of blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, some still sealed.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#206Een notenhouten commode met drie laden. Stijlen met klauwpoten. Marmeren blad. Tijdperk Empire.
A walnut chest of drawers with three drawers. Styles with claw feet. Marble leaf. Empire period.No longer availableDim. 89 x 117 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#551Albert PoelsPeriod: 1903-1984“Madonna met kind”. Een terracotta muurbeeld. Gesigneerd.
Madonna with child. A terracotta wall sculpture. Signed.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
A set of six silver English spoons. In case. 19th century.No longer availableDim. 72,28 gEstimate: € 50 / 80