#77Een paar kleine zilveren kandelaars op vierkante voet.
#147Hergé“De Zwarte Rotsen”. Hard cover, houthoudend papier, oude spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, rug te herstellen, blok vrij los, zeldzaam.
“The Black Rocks”. Hard cover, wood-containing paper, old spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Reasonable condition, spine to restore, block quite loose, rare.No longer availableEstimate: € 180 / 200 -
#506HerekeEen handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
A hand-knotted prayer rug with six mirhabs.No longer availableDim. 243 x 183 cmEstimate: € 200 / 240 -
#621Lot van 2 Japans Imari porseleinen sierborden, bloemendecor.
#577lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws vondsten Siegburg.
lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century finds Siegburg.No longer availableDim. 21cm x Ø10cmEstimate: € 45 / 70 -
#520“Toi et Moi”. Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
"Toi et Moi". An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 400 / 500 -
#83Een grijsgeschilderde aardewerken vaas gedragen door twee putti. Slijtage en randschade onderaan.
A gray painted earthenware vase carried by two putti. Wear and edge damage at the bottom.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 35 / 45 -
#139Herman Jacobs“Antwerps barokinterieur”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan.
"Antwerp baroque interior". Oil on canvas. Attributed to.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 150 / 250 -
#260“Olympische spelen Moskou 1980. Een collectie zilveren munten in 4 etuis. 11 van 10 roebel, 10 van 5 roebel. 900‰.
#398MuranoEen lot van drie gekleurde glazen clowns.
#301H. Bequet QuaregnonEen set van vier polychroom aardewerken stukken, waaronder twee schalen, een kruik en een doosje in de vorm van een gitaar. Met vergulde rand. Jaren 50. Minieme slijtage, grote schaal met schilfer aan de rand.
Set of four polychrome earthenware pieces, including two bowls, a jug and a box in the shape of a guitar. With gilded edge. 1950s. Minimal wear, large bowl with flake on the edge.No longer availableDim. H: 5-27 cmEstimate: € 40 / 50