#111Christofle, ParisEen uitgebreid bestek bestaande uit: 12 grote, 12 kleine en 12 vismessen, 14 grote, 12 kleine , 12 dessert en 12 visvorken, 12 grote lepels, 12 dessertlepels en 11 koffielepels. Met een Lodewijk XVI-motief. Zeer goede staat, gemerkt.
Extensive cutlery consisting of: 12 large, 12 small and 12 fish knives, 14 large, 12 small, 12 dessert and 12 fish forks, 12 large spoons, 12 dessert spoons and 11 coffee spoons. With a Louis XVI motif. Very good condition, marked.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500 -
#305Gillot Laurent TournayEen zwarte hoge hoed van zijde.
A black silk top hat.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#605Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
#353Twee vissen in blauw en geel Murano glas.
Two fish in blue and yellow Murano glass.No longer availableDim. H.39 cmEstimate: € 45 / 55 -
#65Een glazen coupe met een verzilverde voet, gemerkt EPNS, evenals een paar kandelaars van wit metaal met gedraaide houten schacht.
A glass bowl with a silver-plated foot, marked EPNS, as well as a pair of white metal candlesticks with turned wooden shafts.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#551Albert PoelsPeriod: 1903-1984“Madonna met kind”. Een terracotta muurbeeld. Gesigneerd.
Madonna with child. A terracotta wall sculpture. Signed.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#416ShirazEen wollen karpet. Handgeknoopt.
A wool rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 220 x 130 cmEstimate: € 50 / 60 -
#150Een 18 Karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,68 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,55 ct. FVSI1.
An 18 karat white gold ring set with a central diamond of +- 0.68 ct. and brilliants with a combined weight of +-0.55 ct. FVSI1.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 1650 / 1750 -
#220Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with white and black brilliants with a combined weight of +- 0.45 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 950 / 1100