#489Salvador Dali“Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
#337Een lot van vier houten schoenpasvormen.
#236Een gefineerd buffetje in Georgian stijl met vier laden. Engels werk, XIXde eeuw.
A veneered Georgian style buffet with four drawers. English work, XIXth century.No longer availableDim. 79 x 107 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#497Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
#48Lot heiligenbeelden, 19e eeuws.
#266Een Provençaalse broodkast van notenhout. XIXde eeuw.
A Provencal bread cabinet made of walnut. XIXth century.No longer availableDim. 82 x 98 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#361Een lot van 4 religieuze beeldjes uit porselein en biscuit.
#121Een ovale gedreven zilveren siermandje met deels ajour decor van oogstende putti. Gemerkt en gehaltekeur 800/1000.
#352lot van 4 blauw witte tegels, met dierlijke figuren afgebeeld, geschat 18e-19e eeuws
#392“Bloemenmarkt te Parijs.” Olieverf op doek.
#82Jean-Jacques Foulon“Stilleven met Eend.“ Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Still Life with Duck.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 40 / 60