Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sigarenpijpje gebeeldhouwde meerschuimen kop met voorstelling van de geboorte van Venus. Steel van amber.

Een sigarenpijpje gebeeldhouwde meerschuimen kop met voorstelling van de geboorte van Venus. Steel van amber.

A cigar pipe sculpted meerschaum head depicting the birth of Venus. Stem of amber.
Dim. L: 15 cm
SKU: 0703230125.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #125
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #181
    Samuel Marti
    Period: 1922 -

    Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.

    A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.
    No longer available
    Dim. h:42 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #230

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

    An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.48 ct.
    No longer available
    Dim. 4,95 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #450

    Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1 ct. en briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    An 18 karat white and yellow gold ring set with a central sapphire of +- 1 ct. and diamonds and diamond baguettes with a combined weight of +- 1 ct.
    No longer available
    Dim. 6,54 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #485

    Een Hollandse secretaire met drie laden, mahoniehout fineer en bronzen ornamenten. Gedragen door twee klauwpoten met bol vooraan. Binnenin zes laden en een deurtje met nog een lade, en een compartiment op het schrijftableau. Slijtage aan de fineer bovenaan het meubel.

    A Dutch secretaire with three drawers, mahogany veneer and bronze ornaments. Supported by two claw an d ball feet in the front. Inside six drawers and a door with another drawer, and a compartment on the writing panel. Wear to the veneer on top of the furniture.
    No longer available
    Dim. 102 x 50 x 84 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #61
    Furstenberg

    “De kastanjebranders”. Een groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt.

    "The Chestnut Burners". A group of multicolored German porcelain. Marked.
    No longer available
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #301
    H. Bequet Quaregnon

    Een set van vier polychroom aardewerken stukken, waaronder twee schalen, een kruik en een doosje in de vorm van een gitaar. Met vergulde rand. Jaren 50. Minieme slijtage, grote schaal met schilfer aan de rand.

    Set of four polychrome earthenware pieces, including two bowls, a jug and a box in the shape of a guitar. With gilded edge. 1950s. Minimal wear, large bowl with flake on the edge.
    No longer available
    Dim. H: 5-27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #534

    Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.

    A butler mirror, convex in gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø63
    Estimate: € 175 / 225
  • #639

    Een uit kunstbrons gesculpteerd beeldje van Simhanada Lokeshvara. Met drietand, het gebrul van de leeuw.

    An zamac sculpture of Simhanada Lokeshvara. With trident, the lion's roar.
    No longer available
    Dim. 22 x 18cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #132
    Van der Hecht

    “Landschap met bruggetje.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Landscape with a bridge.” Watercolor on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 28 x 35 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #81

    Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.

    A pair of silver presentation dishes on four legs. 800‰.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm 500 g
    Estimate: € 200 / 240
  • #274
    Ernest Kockaert

    “Hoevezicht bij vijver.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Farm view at pond.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #214
    Isidore Opsomer
    Period: Lier 1878 - Antwerpen 1967

    “Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "View of Lier". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More