#607Een Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#698Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.
#507Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#500Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,86 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.86 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#215Een korte pijp met meerschuimen kop in de vorm van een dameshoofd met hoed. Hoornen steel.
A short pipe with meerschaum head in the shape of a lady's head with a hat. Horn stem.No longer availableDim. L. 15 cmEstimate: € 35 / 45 -
#118Hergé“Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.
#43Val Saint LambertEen vaas van groen kristal met getorst ribbenmotief. Gemerkt.
#305Gillot Laurent TournayEen zwarte hoge hoed van zijde.
A black silk top hat.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#612Een paar brons gesculpteerde draken kandelaars, vermoedelijk Chinese herkomst.
#559Salvador Dali“Ridder”. Litho. Gesigneerd en genummerd X/CVC buiten de plaat.
"Knight". Lithograph. Signed and numbered X/CVC outside the plate.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 220 -
#629“De maaier”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"The Reaper". Lithograph. Signed and EA outside the plate.No longer availableDim. 45 x 54 cmEstimate: € 200 / 220