#680Een handgeknoopte wollen kelim.
#392“Bloemenmarkt te Parijs.” Olieverf op doek.
#579Salvador Dali“Masker”. Litho gehoogd met goudverf. Gesigneerd en H.C. buiten de plaat.
"Mask". Lithograph heightened with gold paint. Signed and HC outside the plate.No longer availableDim. 47 x 44 cmEstimate: € 200 / 220 -
#705Een lot van twee grijze en twee gele glazen sierfluiten, en vijf kristallen mondgeblazen sierfluiten.
A lot of two gray and two yellow decorative glass flutes, and five crystal mouth-blown decorative flutes.No longer availableDim. h 35,5 & 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#604Marino De Vos“Akkerlandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Schilfering van de verf.
#253Hergé“De Zeven Kristallen Bollen.”. Hard cover. Ed. Casterman 1957 (A57). Zeer goede staat. Voorplaat deels verschenen.
“The Seven Crystal Balls.”. hard cover. Ed. Casterman 1957 (A57). Very good condition. Front cover partly published.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#34J. Binard“Gevelzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Facade view.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#323Val Saint LambertEen mauve kristallen vide-poche. Gesigneerd onderaan.
#547Een Duitse wandklok met gedreven messingen versiering rond de wijzerplaat.
A German wall clock with hammered brass decoration around the dial.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 60 / 100 -
#7Een vaasje gemonteerd als lamp met taferelen uit de klassieke oudheid. Laat 19de eeuw.
A vase mounted as a lamp with scenes from classical antiquity. Late 19th century.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#406BeloutsjDrie karpetten van diverse afmetingen. Slijtage.
Three rugs of various sizes. Wear.No longer availableDim. 195 x 102 cm155 x 85 cm140 x 84 cmEstimate: € 40 / 60