#598Een zeshoekig Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#502Paul Permeke“Woelige zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#224J Dermul“Stilleven met bloempot”, schilderij olie op paneel, gedateerd ‘97, gesigneerd onderaan “J.Dermul”, ingekaderd.
#356Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
A hand-knotted Pakistani wool rug.No longer availableDim. 151 x 94 cmEstimate: € 35 / 45 -
#48Lot heiligenbeelden, 19e eeuws.
#260“Olympische spelen Moskou 1980. Een collectie zilveren munten in 4 etuis. 11 van 10 roebel, 10 van 5 roebel. 900‰.
#483GhoumTwee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.
#173Een set van zes zilveren Engelse lepels. In etui. 19de eeuws.
#37O.I.P. GandEen messingen microscoop.
A brass microscope.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#534Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
A butler mirror, convex in gilded frame.No longer availableDim. Ø63Estimate: € 175 / 225