#122Frans Bakker“Man op kruiwagen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
#531Een eikenhouten trogkast.
#585Een fijn geknoopt Oosters wollen tapijtje met decor van rozen.
#472Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Maria, Maria Magdalena en Johannes onder het kruis”, “Christus”, lot van 2 pentekeningen op papier. Opgekleefd en ingelijst.
#384“Bloemstilleven.” Aquarel op papier.
“Flower still life.” Watercolour on paper.No longer availableDim. 45 x 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#394Een studie en collage “Naïve alpenwei met boerderij en koeien, te Appenzell.” Aquarel op papier en collage met olieverf op doek.
study and collage “Naïve alpine meadow with farm and cows, in Appenzell.” Watercolour on paper and collage with oil on canvas.No longer availableDim. 34 x 27,5 & 50 x 40 cmEstimate: € 380 / 480 -
#397Aziatisch porseleinen theepot met warmhouder.
#225LorenzoEen pijp met lange gekromde steel en met een buxushouten kop in vlechtwerkimitatie. Gemerkt en genummerd.
#378LimogesArt Nouveau porseleinen vaas met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
#428Quba, CongoEen masker van gebeeldhouwd hout op staander.
A carved wood mask on a stand.No longer availableDim. h 43 (73) cmEstimate: € 160 / 220 -
#336Klein bijzettafeltje van eikenhout.
Small side table made of oak wood.No longer availableDim. 52x34x47 cmEstimate: € 20 / 30