#26Een paar notenhouten bout de canapé in Regency-stijl. Met klapblaadjes, een lade en met vachette bekleed blad.
A pair of Regency style walnut bouts de canapé. With folding leaves, a drawer and a vachette-lined tray.No longer availableDim. h; (§ CMEstimate: € 50 / 80 -
#605Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
#467J SchuybroekEen groot cilindervormig koffieblik, met Art Deco opschrift “Café”. Rood, zwart en goud kleuren. Vervaardigd door “Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers”.
A large cylindrical coffee tin, with Art Deco inscription "Café". Red, black and gold colours. Manufactured by “Etabl. J. Schuybroek sa Anvers”.No longer availableDim. h44 x Ø23cmEstimate: € 150 / 200 -
#253Hergé“De Zeven Kristallen Bollen.”. Hard cover. Ed. Casterman 1957 (A57). Zeer goede staat. Voorplaat deels verschenen.
“The Seven Crystal Balls.”. hard cover. Ed. Casterman 1957 (A57). Very good condition. Front cover partly published.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#384“Bloemstilleven.” Aquarel op papier.
“Flower still life.” Watercolour on paper.No longer availableDim. 45 x 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#416ShirazEen wollen karpet. Handgeknoopt.
A wool rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 220 x 130 cmEstimate: € 50 / 60 -
#476GoumEen zijden bidkleed. Handgeknoopt.
A silk prayer rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 182 x 94 cmEstimate: € 120 / 200 -
#250Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.10 ct.No longer availableDim. 10,35 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#307Latreille-Hugot, SombernonEen comtoiseklok met gedreven geelkoperen omlijsting met voorstelling van de oogst. Geelkoperen slinger met spijlen. Gemerkt op de witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet en in werkende staat.
A Comtoise clock with a driven brass frame depicting the harvest. Yellow copper pendulum with bars. Marked on the white enamel dial with Roman numerals. Complete and in working condition.No longer availableDim. H: 140 cmEstimate: € 40 / 60 -
#296Een gefineerde vitrinekast met twee niveaus. Engels, begin 20ste eeuw.
A veneered display cabinet with two levels. English, early 20th century.No longer availableDim. 122 x 70 x 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#622Eller“Parijs straatzicht.” Acryl op doek. Gesigneerd.
“Paris street view.” Acrylic on canvas. Signed.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 60 / 80