Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sigarenroller nr 34090.
Karl Hart

Een sigarenroller nr 34090.

Moule à cigares numéro 34090.
Dim. L 56 cm
SKU: 0402200398.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #398
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #816

    Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.

    Deux chaises et deux fauteuils formant suite.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #228

    Een antiek percussiepistool met notenhouten kolf. Messingen haan. Lange achthoekige loop. XIXde eeuw.

    Pistolet à percussion ancien à crosse en noyer. Coq en laiton. Canon octogonal. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. L. 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #128

    Vier panden handgeschilderde wanddecoratie op gedreven leder.

    Quatre pans de décoration murale peints à la main sur cuir repoussé.
    No longer available
    Dim. 77 x 63,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #772

    “Fuji bij dageraad”. Een heruitgaven van een Japanse houtsnede uit de reeks ‘36 zichten op de berg Fuji van Hokusai.

    “Fuji au crépuscule”. Une réédition d’une gravure sur bois japonaise de la série “36 vues du mont Fuji” par Hokusai.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #708

    Een antiek stenen juwelenkastje met vijf schuifjes, versierd met Yin en Yangtekens.

    Coffre à bijoux en pierre ouvrant à cinq petits tiroirs décoré des signes Yin et Yang.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 11,5 x 9 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #622
    Baken

    “Compositie met wolf en personage”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1994.

    “Composition avec loup et personnage”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1994.
    No longer available
    Dim. 74 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #796

    Een gefineerd schrijfmeubeltje met vier laadjes in het bergvak onder het klapblad, een kleine lade voor inktpotjes en vier laden eronder.

    Scriban en bois de placage ouvrant à quatre tiroirs sous l’abattant, un petit tiroir pour les encriers en dessus de quatre autres tiroirs.
    No longer available
    Dim. 45 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #686

    Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en met drie laden in de gordel.

    Bureau en chêne ouvrant à deux portes pleines et à trois tiroirs en ceinture.
    No longer available
    Dim. 135 x 73 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #846

    Een handgeknoopte wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 304 x 73 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #91

    Een paardenhoofd van verzilverd brons.

    Tête de cheval en bronze argenté.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #400

    Een juwelendoos met fantasiejuwelen waaronder kettingen met hangers, oorbellen, broches, ringen, twee munten en horloges en een paar manchetknopen.

    Boîte à bijoux contenant des bijoux de fantaisie dont chaînes aux pendentifs, boucles d’oreilles, broches, bagues, deux pièces de monnaie, des montres et quelques boutons de manchette.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #539

    “Abstract”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Savelli’. Scheur rechts boven.

    “Abstraite”. Huile sur toile. Porte une signature Savelli. Déchirure vers le haut à droite.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More