Un ensemble d’écriture à récipients en verre et un buste de Napoléon en faïence glaçurée. Nous ajoutons un coupe papiers.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 60
#346Een eikenhouten commode met drie laden.
#540Een paar groen lederen relaxfauteuils.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de rubis, émeraudes et de saphirs baguettes ayant un poids total de ± 0,50 ct et de quatre petits diamants.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 150 / 250 -
#426Een notenhouten wandrekje in vijf niveaus.
#85Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,76 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,76 ct.No longer availableDim. 3,92 gEstimate: € 700 / 800 -
#82Victor Gaspar“Beukenbos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#678Een barokke kerkkandelaar van koper, gemonteerd als staande lamp.
#690Een eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Empire.
#696GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
”Pêcheur et paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 200 / 300