Un ensemble d’écriture à récipients en verre et un buste de Napoléon en faïence glaçurée. Nous ajoutons un coupe papiers.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 60
#124G. B. Brunfaut“Zittende vrouw langs de kant van de weg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Femme assise au bord du chemin”. Huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 16 cmEstimate: € 240 / 360 -
#805Een bas-reliëf met een voorstelling van putti en een hond.
#79Charles HoubenPeriod: 1871 - 1931“Wandelaarster in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Promeneuse et paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#807Een bronzen doos in de vorm van een eend. Chinees werk.
#723Twee ivoren netsukés. “Ambachtslui”. Onderaan gemerkt.
#319A. Ceysens“Zuiderse straatjes”. Paar pastels. gesigneerd.
”Rues du Sud”. Une paire de pastels. Signées.No longer availableDim. 47 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#815Steiff“Molly”. Pluchen hond met merk.
”Molly”. Un chien en peluche. Marque.No longer availableDim. 20 x 55 cmEstimate: € 30 / 40 -
Un petit buffet laqué rouge à deux tiroirs et deux portes, décoration de scènes chinoises.No longer availableDim. 95 x 110 cmEstimate: € 100 / 160