Un ensemble d’écriture à récipients en verre et un buste de Napoléon en faïence glaçurée. Nous ajoutons un coupe papiers.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 60
#317Een bronzen lampenvoet in de vorm van een slang. Met glazen kap.
#276Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren onder twee laden. XIXe eeuw. Op te frissen.
Un buffet en chêne à deux portes à moulures en dessous de deux tiroirs. XIXème siècle. A rafraîchir.No longer availableDim. 108 x 143 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#393Een lot Brussels en Frans porselein, bestaande uit een mandje op voet, een pul met tinnen deksel, een empire siervaasje en een sierstuk. XIXe eeuw.
Un lot de porcelaine de Bruxelles et de France, comprenant un panier sur pied, une chope à couvercle en laiton, un vase Empire et une pièce de décoration. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15 - 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#874Rustiek kinderstoeltje met rieten zit. XIXde eeuw. Hersteld.
Une chaise pour enfants avec assise en roseau. XIXème siècle. Réparée.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 15 / 25 -
#53Een schouwpendule van meerkleurig en verguld Parijs’ porselein. Onderaan versierd met bloemen in hoogreliëf, bovenaan een voorstelling van aartsengel Azraël die een herder troost. Vermoedelijk Jacob Petit. XIXe eeuw. Kleine beschadiging aan één bloemetje. Zonder sleuteltje.
Une pendule de cheminée en porcelaine de Paris polychrome et dorée. Décoration au bas de fleurs en haut-relief, le dessus avec une représentation de l’ange Azraël qui console un berger. Probablement par Jacob Petit. XIXème siècle. Petit dégât sur une des fleurs. Sans clé.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 300 / 400 -
#44Willem de Zwart“Weidelandschap met vee”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Paysage de campagne au bétail”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#446Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe.
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#810Een nachtkastje van mahonie met wit marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Une table de chevet en acajou et tablette en marbre blanc. Période Louis Philippe.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 20 / 25