Un ensemble d’écriture à récipients en verre et un buste de Napoléon en faïence glaçurée. Nous ajoutons un coupe papiers.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 60
#881Drie diverse porseleinen vazen met vergulde accenten z.g. Vieux Bruxelles.
#796GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#519“Een voorstelling met de diverse gedaanten van Boeddha”. Gouache op zijde. Thais werk.
”Une représentation de divers formes de Bouddha”. Gouache sur papier. Travail thaïs.No longer availableDim. 57 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
Un lot de cuivre jaune et cuivre rouge, comprenant un grand chaudron, un petit chaudron, un porte-lettres, deux candélabres, une jardinière, un plat et deux bacs à parapluies repoussés.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#546Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
#601Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Zadkine.
#104“A plan of the city and the liberties of London after the Dreadful Conflagration in the year 1666” & “kaart van Shropshyre”. Twee XVIIIe eeuwse Engelse kaarten. Zeer donker.
”A plan of the city and the liberties of London after the Dreadful Conflagration in the year 1666” & “Carte de Shropshire”. Deux cartes anglaises du XVIIIème siècle. Très foncées.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 150 / 200 -
#128“Pierrot met poedel”. Een bronzen beeld naar een werk van Barye.
#870Een opklapbaar rond tafeltje en drie kleine stoeltjes van eikenhout.
Une petite table ronde rabattable et trois petites chaises en chêne.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
Un lustre en laiton à cinq bras lumineux et une coupe centrale satinée. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200 / 300