#489
Een Venetiaans glazen bolluster met koperen monturen.
#142Hendrik Van Leeuwen Van OudewaterPeriod: 1890 - 1972
#78
#437
Een uit een slagtand gesculpteerde siervaas. Congo, jaren ‘30.
#101
“Liggende jongen met hoed”. Een bronzen beeldje.
#183Edmont De ValeriolaPeriod: 1877 - 1956
Pompier avec fille sauvée . Une statue en bronze sur un socle en marbre vert. Signé.No longer availableDim. h: 42 + 6 cmEstimate: € 320 / 360 -
#44Jos Martin
“Kempisch landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#346
Een vintage zeepdispenser van ‘Knight’s Castle’.
#32Gerard GaudaenPeriod: 1927-2003
“De zeven kunsten”. Een reeks van zeven houtgravures in map, uitgegeven door kunstkring “’t Getij” te Antwerpen. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Les sept arts . Une série de sept gravures sur bois sous pli, éditées par le cercle d'art 't Getij à Anvers. Toutes signées hors planche.No longer availableDim. 25 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#277
Een Hollandse broodtrommel van aardewerk en hout.
#107Steinbach & Goebel, Germany
“Nutcracker suite”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel, No. 2130. Onderaan gemerkt. Bijgevoegd een gepolychromeerd houten beeldje in origineel kistje.
Suite Casse-Noisette . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel, n ° 2130. Marquée en bas. On y joint une figurine en bois polychrome dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 90 / 120 -
#348
Lot de faïence de Delft ancienne, composée d'une vache et d'un pichet. Le dernier est marqué RK en bas.No longer availableDim. l: 8 cm; h: 25 cmEstimate: € 40 / 50