Other lots in this auction
-
#144
“Zicht op Venetië”. Olieverf op paneel. In recent vergulde en gave lijst.
"Vue de Venise". Peinture à l'huile sur panneau. Dans un cadre récemment doré et intact.No longer availableDim. 39 x 55 cmEstimate: € 180/240 -
#316
Een Victoriaans bijzettafeltje met twee klapbladen, twee laden aan de éne en een klapdeurtje aan de andere kant. Gedraaide poten. XIXde eeuw.
Une table d'appoint victorienne avec deux feuilles pliantes, deux tiroirs d'un côté et une porte battante de l'autre. Jambes tordues. XIXème siècle.No longer availableDim. 69,5 x 54 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#16
Een gebeeldhouwde dagobertstoel met lederen zit.
Une chaise dagobert sculptée avec siège en cuir.No longer availableDim. 73 x 58 cmEstimate: € 50/80 -
#206
Een eikenhouten buffet met drie paneeldeuren en drie laden en met vier gebeeldhouwde hoofdjes.
Buffet en chêne à trois portes à panneaux et trois tiroirs et à quatre têtes sculptées.No longer availableDim. 110 x 216 x 64 cmEstimate: € 100/120 -
#59
“Kanonnier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1833.
"Canonnier". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1833.No longer availableDim. 20 cm x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#495
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200/240 -
#622
“Dansende Afrikaanse vrouwen”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
"Danse des femmes africaines". Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 cm x 22 cmEstimate: € 40/50 -
#108
Een uitgebreide toilet- en borstelset met 950‰ zilveren deksels en monturen. Gemerkt van Delheid. Vier flesjes, twee otjes vijf borstels, een nagelset en een handspiegel.
Un vaste ensemble de toilette et de brosse avec des couvercles et des cadres en argent 950‰. Marqué par Delheid. Quatre bouteilles, deux petites bouteilles, cinq pinceaux, un set d'ongles et un miroir à main.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#598
Een paar geborsteld messingen lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampe en laiton brossé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#525
Een grote volle messingen kandelaar met gegraveerd decor.
Un grand bougeoir en laiton massif à décor gravé.No longer availableDim. h: 142 cmEstimate: € 140/220 -
#2
“Kanaalzicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt handtekening.
"Vue du canal". Huile sur toile marouflée. Porte une signature.No longer availableDim. 22 x 27,5 cmEstimate: € 80/120 -
#299Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue d'Anvers depuis la rive gauche". Une gravure en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 60/80