Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een slagtand van een nijlpaard. Op metalen staander.

Een slagtand van een nijlpaard. Op metalen staander.

Une défense d’un hippopotame. Sur socle en métal.
Dim. b: 33 cm
SKU: 2310180091.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #91
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #25

    Een zeer gevarieerd lot half edelstenen gemonteerd als hanger.

    Un lot de diverses pierres semi-précieuses montées en pendentifs.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #381

    Een lot meerkleurig porselein en biscuit, bestaande uit een edelman en een dame op een stoel, drie personages bij de koffie en een romantisch koppel. Eén gerestaureerd.

    Un lot de porcelaine et de biscuit, comprenant une statue représentant un noble et une dame sur une chaise, trois personnages buvant du café et un couple romantique. Une statue a été restaurée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #492
    J. Steerlinck

    Een architecturaal plan van de kapel ‘Régence de Wilrijk’. Periode Empire. In kader uit de tijd.

    Un plan d’architecte de la chapelle ‘Régence de Wilrijk’. période Empire. Avec encadrement d’époque.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304
    Henri De Grève

    “Vissersboot op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Belgische school.

    ”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur toile. Signée. Ecole belge.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #534

    “De Hoeve”. Gehoogde houtskooltekening. Draagt een handtekening: Weissenbruch.

    ”La Ferme”. Fusain rehaussé. Porte la signature: Weissenbruch.
    No longer available
    Dim. 17 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #431

    Drie grote schelpen, waaronder een strombusschelp.

    Trois grands coquillages, dont un coquillage strombus.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #199
    Victor Marais-Milton
    Period: 1872 - 1948

    “Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.

    ”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 46 x 38
    Estimate: € 1000 / 1300
  • #474

    “Jazzdansers”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Danseurs de jazz”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 122 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #661

    Een balustervaas van Chinees porselein met een wit op blauw decor van een bloeiende struik. Onderaan gemerkt: Zhongguo Jingdezhen Zhi.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un arbuste en fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #781

    “Georg Jensen reflections”. Twee mooi geïllustreerde catalogi. Rizzoli New York, 2014.

    ”Georg Jensen reflections”. Deux catalogues joliment illustrés. Rizzoli New York, 2014.
    No longer available
    Dim. 36 x 29 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #675

    Een gietijzeren kolenbak met geëmailleerde versieringen.

    Bac à charbon en fonte décoré d’émail.
    No longer available
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #291

    Een vol messingen tafelkandelaar in, gedragen door drie kariatiden. Ca. 1850.

    Un candélabre de table en laiton massif porté par trois cariatides. Vers 1850.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 65 / 75
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More