#244Victor Buyle“Zicht op den weg naar Linth - Boerderij van Peeters”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le chemin qui mène vers Linth - la Ferme Peeters”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#337Een paar engeltjes van goudgepatineerd hout.
#326Een kleine tafel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl.
Une petite table en chêne sculpté style Renaissance.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 50 / 60 -
#109Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Kanaalzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le canal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#437Twee verschillende oude koperen lantaarns.
#121Een driedelig art deco klokstel van arduin en onyx.
#368Lot verzilverd metaal met diverse schotels, een ovenschaal met onderschotel en vuurvast glas. Diverse kleinere schaaltjes en onderzetters.
#311Twee dierenvellen waaronder een Thompson Gazelle.
#66Een archiefmeubeltje met vier laden.
Meuble de classement ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableDim. h 42,5 cm x l 40,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#306Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.
#429Frans Van ImmerseelDrie zg. ‘Immerseeltjes’. Allen buiten de plaat gesigneerd.
Trois estampes dite Immerseeltjes. Signées hors planche.No longer availableDim. 21 x 12 cmEstimate: € 30 / 50