Similar lots by type
-
#14Claudio
“Geveltje”. Een houten kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd ‘76. Braziliaanse school.
"Façade". Une œuvre d'art en bois. Signé et daté '76. Ecole brésilienne.No longer availableDim. 42,5 x 26 cmEstimate: € 60/100 -
#398
Een lot van 10 diverse beeldjes, Oosters en Afrikaans. Daarbij vijf Birmaanse godheden op een leisteen gemonteerd.
Lot de 10 figurines diverses, orientales et africaines. De plus, cinq divinités birmanes montées sur une ardoise.No longer availableDim. H:10-20cmEstimate: € 80/120 -
#502
Een grote schouwspiegel van goudgepatineerd hout met een lauwerkrans in de kuif.
Grand trumeau en bois doré orné d’une couronne à lauriers.No longer availableDim. 118 x 101 cmEstimate: € 250/280 -
#77
Een houten wandregulator versierd met een steigerend paardje op de kuif. Compleet met sleutel.
Régulateur mural en bois décoré d'un cheval cabré sur le cimier. Complet avec clé.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 60/100 -
#209
Een smeedijzeren wandspiegel.
Un miroir mural en fer forgé.No longer availableDim. 65 x 92 cmEstimate: € 150/200 -
#391
Een lot bestaande uit een Turks schaaltje van koper, een aardewerken potje, een albasten plaquette met inscripties, een kleine Boeddha, een metalen beeldje van een muzikant uit Benin en een Chinees beeldje van speksteen.
Lot composé d'un bol turc en cuivre, d'un pot en faïence, d'une plaque en albâtre avec inscriptions, d'un petit Bouddha, d'une statuette en métal d'un musicien béninois et d'une statue chinoise en stéatite.No longer availableDim. H:3-10cmEstimate: € 40/60 -
#387
Vijf diverse beeldjes van verschillende materialen en herkomsten. Hout, steen, been.
Cinq figurines diverses de matières et d'origines différentes. Bois, pierre, os.No longer availableDim. H:11-26cmEstimate: € 60/100 -
#197
Een tweearmige wandkandelaar van groengepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met geslepen spiegeltjes en guirlandes.
Applique à deux bras en bois patiné vert de style Louis XVI à miroirs taillés et guirlandes.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60/80 -
#118
Een gebeeldhouwd houten pleurante.
Une pleurante en bois sculpté.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80/120 -
#494
Een eikenhouten spiegel versierd met gesculpteerde leeuwenkoppen en plantenmotieven.
Miroir en chêne à décor de têtes de lions sculptées et de motifs végétaux.No longer availableDim. 182 x 109 cmEstimate: € 100/150 -
#89
Een spiegel in gebeeldhouwde en opengewerkte houten lijst.
Un miroir avec encadrement en bois ajouré et sculpté.No longer availableDim. 98 x 96 cmEstimate: € 100/120 -
#1
Twee houten eenden, waarbij één gepolychromeerd.
Deux canards en bois dont un polychrome.No longer availableDim. h: 17 & 19 cmEstimate: € 35/45 -
#563
Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#666
Een gebeeldhouwd houten figuur. Aziatisch werk.
Un personnage en bois sculpté. Travail asiatique.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/60 -
#643
Een lampje met smeedijzeren voet en met gekleurd glazen kap.
Une lampe avec base en fer forgé et abat-jour en verre coloré.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 50/80 -
#577
Een luipaard van gepolychromeerd brons naar Weens voorbeeld. Op marmeren sokkel.
Un léopard en bronze polychrome d'après l'exemple viennois. Sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 100/120 -
#405
Een bronzen asbak met reliëfdecor van een vogel en een dekseldoosje in de vorm van een appel aan een tak.
Un cendrier en bronze à décor en relief d'un oiseau et une boîte à couvercle en forme de pomme sur une branche.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 35/50 -
#484Eugène DemanePeriod: °1940
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Composition". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 250/300 -
#665
Een lot messing, bestaande uit twee grote ketels en een tweedelig haardstelletje.
Un lot de laiton, composé de deux grandes chaudières et d'un ensemble de cheminée en deux pièces.No longer availableDim. h: 30 & 50 cmEstimate: € 50/75 -
#424
“Constructivistisch damesportret.” Olieverf op doek. Draagt monogram A.E.
"Portrait constructiviste d'une femme." Huile sur toile. Porte un monogramme AE.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 300/500 -
#246
Een eikenhouten kastje in neogotische stijl, versierd met gesculpteerde hoofdjes en mooi uitgewerkt paneeldeurtje.
Un cabinet en chêne de style néo-gothique, orné de têtes sculptées et d'une porte à panneaux joliment travaillée.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 80/120 -
#221
Een piëdestal van bruingepatineerd kunststof, gedragen door een jongeman.
Un socle en plastique patiné marron, porté par un jeune homme.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/80 -
#470
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 K serties de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ca 1 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 400/500 -
#19Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Straatzicht nabij de vissershaven”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 49/350 buiten de plaat.
« Rue près du port de pêche ». Une lithographie. Signée et numérotée 49/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#596
Een reeks van vier eikenhouten stoelen en twee armstoelen in Renaissancestijl met getorste poten.
Ensemble de quatre chaises en chêne et de deux fauteuils de style Renaissance aux pieds torsadés.No longer availableDim. H:100-110cmEstimate: € 120/200