Similar lots by type
-
#824Een lot van drie verschillende messingen kandelaars, waarbij twee in barokke stijl. Allen gemonteerd als lamp.
Lot de trois bougeoirs en laiton dont deux de style baroque. Les trois montés en lampe.No longer availableDim. h: 74 - 106 cmEstimate: € 60 / 100 -
#1029Een art deco halllantaarn met glazen versieringen.
Lanterne de vestibule art déco au décor en verre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#975Een messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met drie engeltjes en met bloemvormige glazen kapjes.
Lustre en laiton à trois branches de lumières décorées de trois angelots et aux abat-jour en verre de forme fleur.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 100 / 120 -
#817Een paar messingen lampenvoeten.
Paire de pieds de lampes en laiton.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#1054Een halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule en verre et cuivre.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#531Een cloisonné staanlamp.
Lampadaire en cloisonné.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#1048Vijf messingen kandelaars.
Cinq chandeliers en laiton.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1099Een hallantaarn van messing, versierd met saterkoppen en met een eivormige coupe van geslepen glas.
Lanterne de vestibule en laiton décorée de têtes de satyre et avec une coupe ovoïde en verre taillé.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#151Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.
Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.No longer availableDim. h: 30 & 57 cmEstimate: € 120 / 180 -
#1104Een luchter met kristallen pendeloques.
Lustre aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#341Een paar zwartgelakte koperen koetslantaarns.
Paire de lanternes de calèche en métal et cuivre laqué noir.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#1030Een halllantaarn van handgeschilderd glas met bloemenmotief.
Lanterne de vestibule en verre au décor peint à la main de fleurs.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
Een luchter met kristallen pendeloques.
Lustre aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#763Twee messingen wandlampen met telkens zeven lichtpunten, versierd met druivenranken en korenhalmen.
Deux lampes murales en laiton a sept points lumineux, décoration de vignes et d’épis.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1015Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#1027Een metalen bureaulamp met tl-lamp. Medio XXe eeuw.
Une lampe de bureau en métal avec lumière néon. Mi XXième siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1079Een koperen hanglantaarn met geslepen en gesatineerde glazen coupe, versierd met guirlandes.
Lanterne à suspendre en cuivre à coupe en verre taillé et satiné décorée de guirlandes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#823Een paar wandlampen met kapjes van glas in lood in de geest van Tiffany’s.
Paire d’appliques aux abat-jour en vitraux dans le goût de Tiffany’s.No longer availableDim. b: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#955Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.
Lustre en bronze de style Régence aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 650 / 700 -
#1022Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#428Val St. LambertEen lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque est présente.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 25 / 40 -
#911Drie porseleinen kandelaars. Brussels porselein met florale versieringen. een paar enkelvoudige kandelaars en één met vijf lichtpunten.
Trois chandeliers en porcelaine. Porcelaine de Bruxelles avec décor fleuri. Deux chandeliers et un chandelier à cinq points lumineux.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#1085Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#1069Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 184 x 103 cmEstimate: € 60 / 100 -
#616Een bijzettafeltje van wortelnootfineer in art decostijl.
Table de milieu en placage de ronce de style Art Déco.No longer availableDim. 60 x Ø 60 cmEstimate: € 160 / 200 -
#431Een bordje van blauw en wit Delfts aardewerk, XVIIIe eeuw. We voegen er een recent bord van Straatsburgs aardewerk aan toe.
Assiette en faïence de Delft bleue et blanche du XVIIIe siècle. Nous ajoutons une assiette plus récente de Strasbourg.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#605Een witgelakt bureau met drie lden in de gordel en met verchroomde monturen. Lodewijk XV-stijl.
Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 650 / 750 -
#732Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit drie verschillende bustes, twee figuren, een visser en een klein maskertje.
Un lot d’objets en ivoire comprenant trois bustes, deux figures, un pêcheur et un petit masque.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#404Twee rechthoekige bijzettafeltjes met lakwerk. Chinees werk.
Deux tables d’appoint rectangulaires en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#976Een eikenhouten gateleg, rechthoekig met afgeronde hoeken. Engeland XIXde eeuw.
Gateleg rectangulaire en chêne aux coins arrondis. Angleterre XIXe siècle.No longer availableDim. L. 106 cmEstimate: € 100 / 120 -
#273Val saint lambertEen paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal.
Paire de candélabres en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#575Eikenhouten buffet in Lodewijk XV-stijl.
Buffet en chêne de style Louis XV.No longer availableDim. b: 197 cmEstimate: € 120 / 200 -
#943Een paar bas reliëfs voorstellende een moeder en een jonge sater. Hout en gips. Lichte beschadigingen aan de nek/hanger.
Une paire de bas-reliefs représentant une mère et enfant satire. Bois et plâtre. Légers dégâts au cou.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 120 -
#211Adolphe MouginEen Napoleon III pendule in Lodewijk XV-stijl in Boulemarketterie, rijkelijk versierd met bronsbeslag. Onder de wijzerplaat een putto met bloemenmand en bovenaan getooid met een bazuinspelende engel. Omstreeks 1880. Merk op het uurwerk.
Pendule Napoléon III en marqueterie de Boulle richement décorée de bronzes dorés de style Louis XV. Vers le bas un putto au panier de fleurs, vers le haut un ange jouant la busine. Vers 1880. Marque sur le mouvement.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#1052Een mahoniehouten banjobarometer.
Baromètre banjo en acajou.No longer availableDim. 70 x 25 cmEstimate: € 100 / 120

