Similar lots by type
-
#611
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten, versierd met geslepen pegels.
Petit lustre en cristal à cinq lumières décoré de cônes taillées.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#806
Een art deco halllantaarn met glazen versieringen.
Lanterne de vestibule art déco au décor en verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#615
Een koperen luchter met acht lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques in vijf niveaus.
Lustre en cuivre à huit bras de lumière et orné de pendeloques en cristal sur cinq niveaux.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#801
Een luchter van metaal en glas met twaalf lichtpunten en versierd met druppelvormige pendeloques.
Lustre en métal et verre à douze bras de lumière et orné de pendeloques en forme de goûtes.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#815
Een kleine sac-a-perles van geel koper en glas.
Petit sac-à-perles en cuivre jaune et verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#588
Een verguld bronzen luchter met acht armen met telkens twee lichtpunten.
Un lustre en bronze doré à huit bras avec chaque fois deux points lumineux.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 400/600 -
#810
Een Vlaamse kroon van koper met twaalf lichtpunten.
Couronne flamande en cuivre à douze bras de lumière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#193
Een paar vazen van Sèvresporselein met handgeschilderde classicistische decors in cartouches op kobaltblauwe fond. Met verguld bronzen monturen en voet. XIXe eeuw. De decors gesigneerd. Gemerkt en genummerd. Gemonteerd als lampen.
Deux vases en porcelaine de Sèvres à décor en cartouche fait à la main sur fond cobalt bleu. XIXième siècle. Les décors sont signés. Portent une marque et sont numérotés. Montés en lampes.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 1000/1400 -
#268
Een verguld koperen staande lamp met negen lichtpunten met bolle glazen kapjes.
Un lampadaire en cuivre doré à neuf points lumineux et abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 80/120 -
#605
Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/180 -
#213
Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 360/400 -
#188
Een paar twee-armige kandelaars van albast en verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de chandeliers à deux bras en albâtre et bronze doré, style Louis XV.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360/400 -
#595
Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.
Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 460/500 -
#423Val Saint- Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25/40 -
#820
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#117
Een paar siervazen van verguld brons met een classisistisch reliëfdecor van putti en met handvatten in de vorm van ramskoppen. Gemonteerd als lampvoeten.
Deux vases en bronze doré avec un décor en relief classique de putti et des poignées en forme de têtes de béliers. Montées en pied de lampe.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 120/200 -
#455
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30/50 -
#812
Een zeshoekige Engelse halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale anglaise en cuivre et verre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#804
Een bronzen luchter in barokke stijl met acht lichtpunten.
Lustre baroque en bronze à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 200/400
Other lots in this auction
-
#362J. Desmet
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 40/60 -
#205
Een paar piëdestals van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met marmeren blad. Versierd met marqueterie en verguld bronsbeslag.
Deux piédestaux en bois de placage, style Louis XV, tablettes en marbre. Décoration de marqueterie et montures en bronze.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 650/750 -
#817
Een lot van drie verschillende schelpen.
Lot de trois coquilles différentes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#779
Een rond bijzettafeltje met tussenblad. Slijtage.
Une petite table avec tablette ajustable. Usures.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 25/35 -
#127Delvaux
Een wit lederen handtas met linnen beschermingstas.
Un sac à main en cuir blanc, dans un sac protecteur.No longer availableEstimate: € 140/200 -
#394Val St. Lambert
Een glasservies van kleurloos kristal, bestaande uit twaalf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen, zes borrelglaasjes, tien longdrinks en vier whiskyglazen.
Un service de verres en cristal incolore comprenant douze verres à vin rouge, huit verres à vin blanc, six verres à schnaps, dix verres long drink et quatre verres à whisky.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#345
Een lot van vier verschillende zilveren pillendoosjes. We voegen er twee poederdoosjes aan toe.
Un lot comprenant quatre boîtes à médicaments en argent. Nous ajoutons deux poudriers.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#298
Twee wandelstokken, een parasol en een replica van een zwaard.
Deux cannes, un parasol et une réplique d’une épée.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#314H. Raes
“Molen bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Moulin auprès de l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 26 x 57 cmEstimate: € 120/200 -
#495
Een netsuke van gesculpteerd ivoor met een draaibaar hoofdje. We voegen er een tweede stuk van kunststof aan toe.
Un netsuké en ivoire sculptée avec une tête tournante. Nous ajoutons une deuxième pièce en plastique.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 40/60 -
#405
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleedje.
Un petit tapis de prière d’Orient en laine.No longer availableDim. 104 x 67 cmEstimate: € 80/100 -
#424Kashgai
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Carpette d’Orient en laine. Faite main.No longer availableDim. 170 x 135 cmEstimate: € 40/60