#212
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#548
#161
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#568
Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.
#631
Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
#228
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#204
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#177
#173
#643
Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.
#376
#138
#194
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#628
Een halluchtertje met drie lichtpunten en een albasten coupe.
#588
Een tienarmige glazen luchter, versierd met pendeloques.
#128
Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.
#133
Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
#518
Een bronzen lampenvoet met een Chinees personage.
#668
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
#119Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964
“Kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#449
Pied de lampe en bronze argenté de style baroque sur base en marbre noir.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#553
Een Tibetaanse Boeddha van verzilverd brons.
#729Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Schip aan de kaai”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#92
“Réception du Roi à la Porte de Laeken” & “Décoration et cérémonie de la Place de la Société Civile”. Deux lithographies du XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 48 cm & 64 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#127
Een met bloemen gegraveerd zilveren vaasje. Gemerkt.
#90
Bracelet en or blanc 18 ct serti de rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 8,40 gEstimate: € 700 / 800 -
#415Pazuki London
Deux châles différents en rayon et soie multicolore dont un brodé.No longer availableDim. 150 x 26 en 140 x 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#103
#544Karel Jan Van den HeuvelPeriod: 1913-1991
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#299
Un miroir antique, décoration de plaquettes en os sculpté, anges et lions et au centre un écusson du Royaume français et la phrase “Montjoy Saint Denis”. Quelques manquements et petits dégâts.No longer availableDim. 84 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#611
Een groep van groen jade. Chinees werk, met houten sokkel.
Groupe en jade avec socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 150 / 200