#628Een halluchtertje met drie lichtpunten en een albasten coupe.
#194Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#588Een tienarmige glazen luchter, versierd met pendeloques.
#212Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#631Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
#128Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.
#228Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#518Een bronzen lampenvoet met een Chinees personage.
#204Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#668Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
#133Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
#161Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#568Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 280
#357Een alarmpistool.
Un pistolet d’alarme.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#351Een lot varia, bestaande uit vier poppenkasthoofdjes, een oud houten puzzeltje, een blikken spaarpot uit 1930 en een lot oude boerderijdiertjes (enkele beschadigingen). Bijgevoegd een lot van tien oude kinderboeken.
Un lot varié, comprenant quatre têtes de marionnettes, un ancien puzzle en bois, une tirelire en tôle de 1930 et une série d’animaux fermiers (dégâts). Nous ajoutons un lot de dix livres pour enfants.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#141P.A. Daguin. “Traité élémentaire de Physique théorique et expérimentale”. 4 delen. 4e Ed. Delagrave, Paris & Privat, Toulouse 1878-79. In-8°, mooie band met opdruk “récompense accordée par la ville de Liège”. Talrijke afbeeldingen in de tekst.
P.A. Daguin. “Traité élémentaire de Physique théorique et expérimentale”. 4 vol. 4e Ed. Delagrave, Paris & Privat, Toulouse 1878-79. In-8°, jolie couverture à l’inscription “récompense accordée par la ville de Liège”. Nombreuses illustrations dans le texte.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#84“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. In de stijl van de XVIIe eeuw.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Dans le style du XVIIème siècle.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#130Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,02 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,02 ct.No longer availableDim. 14,30 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#158Een antieke houten winkelpop op ijzeren voet.
#411“Stormloop naar de sterren, de ruimtevaart” & “De auto’s in de wereld 1964”. Twee albums met chromo’s van Chocolade Jacques.
”L’espace” & “Les voitures dans le monde en 1964”. Deux albums chromo’s. Chocolat Jacques.No longer availableEstimate: € 40 / 50