Similar lots by type
-
#388
Twee verschillende vaasvormige lampvoeten van groengepatineerd koper.
Deux pieds de lampe en forme de vase en cuivre à patine verte.No longer availableDim. h: 43 & 47 cmEstimate: € 80/120 -
#121
Een lampvoet van donkergepatineerd brons met een classicistische scène van twee dames en een kap van glas in lood.
Un pied de lampe en bronze patiné brun avec une scène classique de deux dames. L'abat jour est en verre et plomb.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200/300 -
#167
Een paar bronzen kandelaars in art decostijl met telkens vier lichtpunten, gedragen door een knielende vrouw.
Une paire de candélabres style art déco a quatre points lumineux, portées par une femme agenouillée.No longer availableDim. H: 33,5 cmEstimate: € 120/200 -
#321
Een koetslamp van koper en plaatijzer.
Une lampe de chariot en cuivre et fer.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 20/30 -
#792
Een kandelaar van gesculpteerd en verguld hout in barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.
Chandelier en bois sculpté et doré de style baroque monté en lampe.No longer availableDim. h: 144 cmEstimate: € 5à/70 -
#565
Een zeshoekige hanglantaarn met facetgeslepen glas.
Une lanterne à suspendre avec du verre taillé en facette.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 160/200 -
#715
Een messingen sac-a-perles met glazen pendeloques.
Un sac-à-perles avec pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#46
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30/50 -
#730
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#665
Een messingen luchtertje in de vorm van een wilde kastanjelaar.
Petit lustre en laiton en forme d’un châtaigner.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 50/80 -
#32
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#307
Een olielamp van wit en groen opaalglas met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Gemonteerd op elektriciteit.
Une lampe à huile en opaline verte et blanche avec un décor fleuri doré. Montée à l'électricité.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 50/80 -
#445
Een staande kandelaar van messing met vier lichtpunten en met domper.
Un candélabre en laiton a quatre points lumineux et mouchoir.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 40/60 -
#572
Een bronzen luchter met acht lichtpunten, versierd met gebladerte.
Lustre en bronze à huit lumières, orné de feuillages.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 180/220 -
#750
Een hanglamp van brons met een geslepen glazen coupe, versierd met bloemenguirlandes.
Lampe à suspendre en bronze à coupe en verre taillé décorée de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/100 -
#760
Een eironde lantaarn van geslepen glas.
Lanterne ovoïde en verre taillé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50/80 -
#535
Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten.
Lustre en bronze de style Louis XV à huit bras de lumière.No longer availableDim. L: 53 cmEstimate: € 200/240 -
#644
Een grote sac-à-perles van geel koper en kristal.
Grand sac-à-perles en cuivre jaune et cristal.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#685
Een luchter van metaal met koperkleurig patina, versierd met twaalf aardewerken plaquettes.
Lustre en métal à patine cuivre, décoré de douze plaquettes en faïence.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 42/50 -
#33
Een antieke kandelaar van vol messing. Barok.
Un chandelier antique en laiton. Baroque.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 60/80 -
#184
Een schemerlamp van verguld brons en albast, gedragen door drie classicistische vrouwen. Op rond bijhorend tafeltje.
Lampadaire en bronze doré et albâtre porté par trois femmes classiques. Sur sellette ronde assortie.No longer availableDim. 86 & 58 cmEstimate: € 200/240 -
#655
Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/180 -
#392
Een barokke kerkkandelaar van verzilverd metaal.
Candélabre d’église baroque en métal argenté.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 60/80 -
#725
Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#500
Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit twee maskertjes en twee wijzen, waarbij één op een paard.
Un lot d'objets asiatiques en bois sculpté, comprenant deux masques et deux sages, dont un à cheval.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#171
Een kleine kerkklok van brons. Gemerkt: “Gegossen von Georg Goessner, Wien 1894. Zonder klepel.
Une petite horloge d'église en bronze. Porte la marque : "Gegossen von Georg Goessner, Wien 1894". Le battant est manquant.No longer availableDim. Ø 50 cmEstimate: € 100/120 -
#695
Een art nouveau luchter van messing met een kap van opaalglas en versierd met kralen.
Lustre art nouveau en laiton à abat-jour en opaline et décoré de perles.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 80/150 -
#85
Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.
Bracelet en argent serti de citrine ayant un poids total de ± 8,50 ct.No longer availableDim. 12,45 gEstimate: € 500/600 -
#659
“De Schreeuw”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Schelbet (?)
"Le cri". Huile sur toile. Porte une signature: Schelbet (?).No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#726
Een krantenrekje in drie niveaus met getorste zuiltjes.
Etagère à journaux à trois niveaux et aux colonnettes torsadées.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 30/50 -
#419
Een lotje gekleurde glazen, bestaande uit vier borrelglaasjes en vijf hoge glazen op voet.
Petit lot de verres coloriés comprenant quatre gouttes et cinq verres sur hauts pieds.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#797
Een lot van acht keukenpotten in verschillende formaten. Eén deksel manco.
Une batterie de huit pots de cuisine en formats différents. Un couvercle est manquant.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#345
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 333 x 105 cmEstimate: € 120/200 -
#592
Koperen hanglamp met vier lichtpunten, gedragen door een bronzen putto.
Lustre en cuivre à quatre lumières porté par un putto en bronze.No longer availableDim. 80 cmEstimate: € 200/240 -
#468
Twee houten speculaasvormen.
Deux moules à spéculaas en bois.No longer availableDim. 30 x 11 cmEstimate: € 50/80 -
#26
Een paar notenhouten armstoelen in rustieke stijl.
Une paire de fauteuils en noyer, style rustique.No longer availableEstimate: € 20/25