Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een smeedijzeren fietsje met houten stuur en zadel.

Een smeedijzeren fietsje met houten stuur en zadel.

Bicyclette miniature en fer forgé. Guidon et selle en bois.
Dim. L 49 cm
SKU: 0812150578.
Categories: curiosa, Metaal.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #578
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #427

    Een schaalmodel van een “Spitfire” op staander.

    Modèle d’un Spitfire en métal blanc sur socle.
    No longer available
    Dim. L 60 cm
    Estimate: € 480 / 520
  • #3

    Een eivormig likeurkeldertje van beschilderd glas met vijf kleine borreltjes en een karafje. Omstreeks 1900.

    Cave à liqueur ovoïde en verre peint contenant cinq gouttes et un carafon. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #405

    Een lot van 46 oude kerstballen van meerkleurig glas in diverse uitvoeringen.

    Lot de 46 balles de Noël en verre polychrome de différentes formes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #701

    Een lot schootsvellen, vlaggen en kragen uit de vrijmetselarij.

    Lot de tabliers, de drapeaux et de cols de la maçonnerie.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #76

    Een bovenkaak van een zaagvis op een metalen voet.

    Scie d’un poisson scie. Sur statif en métal.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #541

    Een Iatmul-schedel. Gepatineerd en versierd met schelpjes en wrattenzwijntanden. Sepikregio, Papoea - Nieuw Guinea.

    Un crâne Iatmul. Patiné et aux petites coquilles et dents de phacochère. Région de Sepik, Papouasie Nouvelle Guinée.
    No longer available
    Estimate: € 1600 / 2000
  • #204
    Georges Van der Straeten
    Period: 1856-1928

    Een kleine damesbuste van donkergepatineerd brons op een marmeren sokkel. Met gieterijstempel.

    Petit buste de dame en bronze à patine foncée sur socle en marbre. Avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 280 / 320
  • #394

    Twee oude parasols van wit en zwart kant.

    Deux ombrelles en dentelle blanche et noire.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #585

    Een bolvormig benen pillendoosje met een maritiem thema versierd. Chinees werk.

    Boîte sphérique en os à décor maritime. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H 5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #436

    Een presenteervitrine met ± 38 tropische vlinders.

    Vitrine de présentation contenant ± 38 papillons exotiques.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #17

    Een ijzeren koffertje ter herdenking van de Slag om Lyndanisse 1219. Deens werk. Binnenin op het deksel een verklarende tekst in het Deens en het Engels.

    Petit coffret en fer commémorant la Bataille de Lyndanisse en 1219. Travail danois. A l’intérieur sur le couvercle un texte explicatif en danois et en anglais.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #646

    Een paar grote gietijzeren tuinvazen in de vorm van urnen met oren in de vorm van vrouwenfiguren en met op de buik een liggend personage in reliëf.

    Paire de grandes vasques de jardin en fonte en forme d’urnes à anses en forme de femmes et décoré d’un personnage couché en relief sur la panse.
    No longer available
    Dim. H. 107 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #393

    Een groot en divers lot oude ansichtkaarten, geboortekaartjes, communieprentjes, wenskaarten, postzegels en sigarenbandjes. We voegen er zes albums met postzegels uit verschillende landen aan toe.

    Grand lot de cartes postales anciennes, cartes de naissance, images de communion, cartes de voeux, timbres postes et bagues de cigares. Ainsi que six albums de timbres postes de différents pays.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #548

    Een Iatmul-schedel. Gepatineerd en versierd met schelpjes en haar. Sepikregio, Papoea - Nieuw-Guinea.

    Crâne Iatmul. Patiné et décoré de petites coquilles et de cheveux. Région Sepik, Papouasie-Nouvelle-Guinée.
    No longer available
    Estimate: € 1600 / 2000
  • #11

    Een groot lot witmetalen koffiefilters en een menagère met inox bestek.

    Grand lot de filtres à café en métal blanc ainsi qu’une ménagère aux couverts en inox.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #726

    Een zuil van monochroom wit gips.

    Colonne en plâtre monochrome blanche.
    No longer available
    Dim. H 240 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #128

    Vijf gebogen metalen schildjes met handgeschilderde afbeeldingen van de Madonna met kind. XIXe eeuw.

    Cinq petites effigies en métal peint de la Vierge à l’Enfant. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #777

    Een rieten picknickmand met glazen, bordjes en bestek voor twee personen.

    Panier de pique-nique en osier, assiettes et couverts pour deux personnes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #404

    Een chromen salontafel met een groen marmeren blad. Recent werk.

    Une table de salon chromée à tablette en marbre vert. Travail récent.
    No longer available
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #623

    “Vrouwenportret”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening en ‘48

    “Portrait de femme”. Technique mixte. Porte une signature et ‘48.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1
    Rudolstadt

    Een uiltje van meerkleurig porselein met glazen oogjes. Gemerkt.

    Petit hibou en porcelaine polychrome aux yeux en verre. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #448

    Vier borden van blauw en wit porselein. XIXde eeuw.

    Quatre assiettes en porcelaine bleue et blanche. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #350

    Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een munt van twenty dollers. 1895. Unites States of Amerika.

    Pendentif en or jaune 18 ct tenant une pièce de monnaie de vingt dollar. Etats-Unis 1895.
    No longer available
    Dim. 44,60 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #135

    Een 18 karaats wit en geel gouden trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,28 ct.

    Alliance en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,28 ct.
    No longer available
    Dim. 9,20 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #218

    Duits polychroom porseleinen eet-en koffieservies met kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt met gekroonde R.

    Service à caé et à dîner en porcelaine polychrome allemand au fond bleu kobalt. Marque avec R Couronné.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #692
    Roger Boutens
    Period: °1923

    “Zicht op Firenze”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1997.

    “Vue de Florence”. Huile sur toile. Signée et datée 1997.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #309

    “Fantastisch circus” en “De drie “G’s”. Een houtsnede en een ets. Onduidelijk gesigneerd.

    “Cirque fantastique” et “Les trois grands G”. Gravure sur bois et eau-forte. Illisiblement signées.
    No longer available
    Dim. 38 x 28 en 29 x 19,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #667

    Een glazen parfumflesje met verzilverd metalen montuur en versierd met personages in een landschap. Chinees werk.

    Flacon à parfum en verre monté en métal argenté et décoré de personnages dans un paysage. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H 8 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #593

    Een groep van gesculpteerd ivoor met twee personages als allegorie op de oogst. China, eerste helft XXe eeuw. Op houten sokkel.

    Groupe en ivoire taillé représentant deux personnages comme allégorie de la moisson. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #663

    Een zittend naakt van gesculpteerd ivoor. Japans werk.

    Nu assis en ivoire sculpté. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #401

    Een cachepot van bruin geglazuurd aardewerk in de vorm van een kikker. Onderaan gesigneerd ‘Jean Roger’. Parijs.

    Cache-pot en faïence à glaçure brune en forme d’une grenouille. Signé sous la base: Jean Roger, Paris.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More