#775Een luchter van verguld metaal met acht lichtpunten.
Lustre en métal doré à huit lumières.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#785Een staande lamp van smeedijzer, versierd met rozenranken.
#402Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
#819Een kleine luchter van geel koper met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
#789Een paar grote girandoles van brons met kristallen pendeloques.
#292Vier appliques van messing in Lodewijk XIV-stijl. Telkens twee lichtpunten.
#599Drie vintage lampen van oranje gelakt metaal.
#728Twee koperen olielampen gemonteerd als tafellamp.
#403Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
#9Een hallamp van geel koper en glas.
Lampe de vestibule en cuivre jaune et verre.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#505OmegaEen herenhorloge met lederen armband. Jaren 50.
#1Een beeldje van meerkleurig biscuit in de vorm van twee uiltjes op een tak.
Statuette en biscuit polychrome représentant deux hiboux sur une branche.No longer availableEstimate: € 26 / 30 -
#434“Leeuwen”. Olieverf op doek.
“Lions”. Huile sur toile.No longer availableDim. 55 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#122Zes wijnglazen en zes cognacglazen van kleurloos kristal.
#469Lot van drie boeken uit de XIXde eeuw. “Paris et la France”. In-folio in rood halfleder. Talrijke platen. Een album met talrijke handgekleurde mode-en andere platen. In groen halfleder. Een plakboek met talrijke historische gravures, litho’s e.a. In groen half leder. En een knipselboek met kleurenprenten.
Lot de trois livres du XIXe siècle. “Paris et la France”. In-folio en demi-cuir rouge. Nombreuses planches. Un album contenant nombreuses planches de mode et autres colorées à la main. En demi-cuir vert. Un album contenant nombreuses gravures historiques, lithos etc. En demi-cuir vert. Et un album contenant des estampes coupées en couleurs.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#81Een zilveren schotel. Gemerkt Lord Laybrook International Sterling en genummerd. Amerikaans werk.
Plat en argent. Marque Lord Laybrook International Sterling et numéroté. Travail américain.No longer availableDim. Ø 30 cm 486.77 gEstimate: € 40 / 50 -
#459Etienne Le Compte“Panama danseres.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#539Michel Felibien. “L’histoire de la ville de Paris”. In-folio. Vijf volumes. Lederen band (enige letsels). Ed. Desprez & Desessartz, Parijs 1725.
“Eléphant indien”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 1400 / 1600