Similar lots by type
-
#219
“Omhelzing”. Een gestileerd beeld van gietijzer.
“Embrassement”. Sculpture stylisée en fonte.No longer availableDim. h:Estimate: € 180 / 220 -
#805
Een tuinstel van zwartgepatineerd gietijzer, bestaande uit twee stoelen en een tafel met zwart en wit marmeren blad. Blad niet origineel.
Un ensemble de jardin en fonte noir patiné comprenant deux chaises et une table avec tablette en marbre noir et blanc.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#535SBS
Een bestek van vernikkeld en verguld metaal voor twaalf personen. Met ménagère.
Couvert en métal nickelé et doré pour 12 personnes. Dans sa ménagère.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#781
Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.
Un lot de sept chandeliers différents en fer forgé.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#193
“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
“Nu agenouillé”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Henri Laurens.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#168
“Stijlvol koppel”. Een beeld van goudgepatineerd gips naar een ontwerp van Fisher. Austin Productions Inc, 1987.
“Couple stylé”. Une statue en plâtre à patine dorée d’après une oeuvre de Fisher. Austin Productions Inc, 1987.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 140 -
#767
Twee paar appliques van messing met drie lichtpunten.
Deux paires d’appliques à trois points lumineux en laiton.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 50 / 70 -
#666
Een bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken met telkens drie laden en een rood kalfslederen blad.
Un bureau anglais avec deux caissons à trois tiroirs de chaque coté et avec trois tiroirs en ceinture. Dessus en vachette rouge.No longer availableDim. b: 137 cmEstimate: € 200 / 240 -
#128
Een bureaustel van hardhout en ivoor met inktpotjes en een vloeiblok.
Une garniture de bureau en bois exotique et ivoire, et un buvard.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#452Bogens (?)
“Composities” Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Compositions”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#445
Een serveerschaal in art nouveaustijl van koper met twee aardewerken stolpen, versierd met een bloemenmotief.
Plat de service de style art nouveau en cuivre à deux cloches en faïence à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#626
Een Indonesische reiscredenza van tropisch hout.
Une crédence de voyage indonésienne en bois exotique.No longer availableDim. 163 x 145 x 61 cmEstimate: € 200 / 280 -
#383Val Saint Lambert
Een roze kristallen vaas. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal rose. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#351Val St. Lambert
Twee pique-fleurs van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Eén gemerkt, maar zonder montuur.
Deux pique-fleurs en cristal taillé, couleur mauve dans la masse, dont un sans monture avec marqué à la base.No longer availableDim. h: 11 & 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#769
Een sober houten presenteerkastje.
Petite vitrine de présentation en bois et verre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
#273
Drie kaketoes van gesculpteerd albast, waarvan twee een paar vormen.
Trois cacatoès en albâtre sculpté, dont deux qui forment un couple.No longer availableDim. h: 26 & 33 cmEstimate: € 100 / 140