Other lots in this auction
-
#413
Een lotelingenstok van Italiaans glas met rode en blauwe lijnen binnenin en opliggende gele lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Un bâton de loterie en verre italien avec des lignes rouges et bleues à l'intérieur et des lignes jaunes superposées. Circa 1900. Eclat en bas.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 50/60 -
#169The Franklin Mint
“The royal hunt”. Een wandtapijt van Marc Waymel. Gedateerd 1984.
"La chasse royale". Une tapisserie de Marc Waymel. Daté de 1984.No longer availableDim. 90 cm x 117 cmEstimate: € 40/60 -
#161Ons Volk
Ingebonden tijdschriften per halfjaar: 9/2/1947 t.e.m. 28/6/1951 en 3/1/1952 t.e.m. 25/12/1952. Zeer goede staat. Elf volumes. Een mooi sfeerbeeld van de naoorlogse jaren met daarbij stripverhalen van Willy Vandersteen (De Eerste Maanraket, De Staalblauwe Boeddha, Het Gouden Masker, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel enz. Evenals vroeg werk van o.m. Marc Sleen, Pil enz.
Journaux reliés tous les six mois: 9/2/1947 au 28/6/1951 et 3/1/1952 au 25/12/1952. Très bon état. Onze volumes. Une belle impression des années d'après-guerre avec des bandes dessinées de Willy Vandersteen (La première fusée lunaire, Le Bouddha bleu acier, Le masque d'or, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel etc.) ainsi que les premiers travaux de Marc Sleen, Pil etc.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#395
“Little big redskin, ...”. Een collage. Gesigneerd.
"Little big redskin,...". Un collage. Signé.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#602Léon Pringels
“Uitzicht op het strand”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
« Vue sur la plage ». Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 cm x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#621
Een paar aardewerken Chinese lampenvoeten met personages in ijzerrood op roze achtergrond.
Une paire de pieds de lampe en céramique chinoise à décor de personnages en rouge de fer sur fond rose.No longer availableDim. H: 45cmEstimate: € 100/120 -
#75Walter StevensPeriod: 1887 - 1976
“Kerkgevel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Façade de l'église". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#557
Een paar borden van Chinees porselein met decor van bloeiende planten en vogels. Tijdperk Qianlong. Eén beschadigd.
Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor de plantes fleuries et d'oiseaux. Ère Qianlong. Un endommagé.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 70/90 -
#421
Een Aziatisch houten beeld.
Une statue asiatique en bois.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 120/200 -
#92
“Landkarte von den 17 Niederländischen Provincien mitt theils angräntzenden Ländern (...)”. Een kaart uit “Theatri Europaei oder Beschreibung der Denckwürdigsten Geschichten in Europa vom Jahr 1672 bis 1679”. Ca. 1680. Het westen is naar het noorden gericht. In de Noordzee 5 gedateerde zeeslagen. Van 2 platen gedrukt. Scheurtje in papierrand buiten het kaartbeeld.
"Carte des terres des 17 Niederländischen Provincien mitt theils angräntzenden Ländern (...)". Une carte de "Theatri Europaei oder Beschreibung der Denckwürdigsten Geschichten in Europa vom Jahr 1672 bis 1679". Vers 1680. L'ouest fait face au nord. En mer du Nord 5 batailles navales datées. Imprimé à partir de 2 planches. Déchirure dans le bord du papier à l'extérieur de l'image de la carte.No longer availableDim. 28 x 53 cmEstimate: € 100/150 -
#688
Een geslepen kristallen inktpot in messingen montuur. Met voetstuk en deksel van zwart glas (?). Met koperen pennenhouder.
Encrier en cristal taillé dans une monture en laiton. Avec socle et couvercle en verre noir (?). Avec porte-stylo en cuivre.No longer availableDim. 13 cm x 14 cm x 21 cmEstimate: € 50/60 -
#37
Een verzilverd metalen milieu-de-table. Tijdperk art nouveau.
Un milieu-de-table en métal argenté. Époque Art nouveau.No longer availableDim. 15 x 35 x 15 cmEstimate: € 50/80