Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een smeedijzeren luchter met drie bloemvormige lichtpunten en één lichtpunt in het midden en versierd met rozenranken.
Lodewijk Van Boeckel

Een smeedijzeren luchter met drie bloemvormige lichtpunten en één lichtpunt in het midden en versierd met rozenranken.

Lustre en fer forgé à trois lumières en forme de fleurs et une lumière centrale. Décor de guirlandes de roses.
SKU: 3005170779.
Category: Verlichting.
Auction day: 31 May 2017 19:00
Catalogue #779
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #637

    Een zeshoekige halllantaarn van messing en glas.

    Lanterne de vestibule hexagonale en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #619

    Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 280 / 300
  • #648

    Een luchter van brons met pendeloques van mauve en kleurloos kristal.

    Lustre en bronze aux pendeloques en cristal mauve et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #792

    Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.

    Lustre dite couronne flamande en laiton à douze lumières.
    No longer available
    Dim. h; 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #764

    Een sac-à-perles van brons en kristal met twaalf lichtpunten.

    Sac à perle en bronze et cristal à douze lumières.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #237

    Een lampenvoet in de vorm van een putto van brons op een voetstuk van rood marmer. Naar een werk van Moreau.

    Un pied de lampe en forme de putto en bronze sur piédestal en marbre rouge. D’après une oeuvre de Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #397

    Een schemerlampje van geel koper met een zeshoekig glazen kapje. Tijdperk art deco.

    Une petite lampe en cuivre jaune, abat-jour hexagonal en verre. Art déco.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #787

    Een paar staande olielampen van geel koper. Gemonteerd op elektriciteit. Eén voet beschadigd.

    Deux lampes à huile en cuivre jaune, montées à l’électricité, Un pied endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 179 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #788

    Twee paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.

    Deux paires d’appliques à deux points lumineux en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #767

    Twee paar appliques van messing met drie lichtpunten.

    Deux paires d’appliques à trois points lumineux en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #771

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #283

    Een lampenvoet van bruingepatineerd zamak met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany’s.

    Un pied de lampe en régule à abat-jour vitrail de style Tiffany’s.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #782

    Een grote smeedijzeren kandelaar met vijf lichtpunten. Gemonteerd op elektriciteit. We voegen er een afwijkend exemplaar aan toe.

    Grand chandelier en fer forgé à cinq lumières. Monté à l’électricité. Et un autre.
    No longer available
    Dim. h: 155 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #640

    een bronzen luchter met zes lichtpunten in de vorm van zwaantjes met een centrale glazen coupe en glazen kapjes.

    Un lustre en cuivre à six bras en forme de cygnes, une base centrale en verre et abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #778

    Een bronzen kandelaar met zes lichtpunten, versierd met fazanten, eikenbladeren en eikels en bovenaan getooid met twee vechtende vogels, maar beschadigd.

    Un chandelier en bronze à six points lumineux, décoré de faisants, feuillage et glands. Le haut est décoré de deux oiseaux qui se battent. Quelques dégats.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #611

    Een halllantaarn van brons en glas, versierd met strikken en gebladerte.

    Lanterne de vestibule en bronze et verre décorée de noeuds et de feuillages.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #668

    Een lamp met een bloemenvormig kapje, gedragen door een geisha van zamak en ivoirine op een voetstuk van meersoortig marmer.

    Une lampe avec abat jour en forme de fleur portée par une geisha en régule et ivoirine sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #638

    Een Vlaamse kroon van geel koper.

    Lustre dite couronne flamande en cuivre jaune.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #621

    Een grote halllantaarn van brons en glas.

    Grande lanterne de vestibule en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #780

    Een luchter van verzilverd metaal met zes lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Lustre en métal argenté à six lumières au pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #380

    Een grote industriële lamp.

    Grande lampe industrielle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #144

    “Stilleven met fruit en flessen”. Gesigneerd David De Noter. Lijst met glas uit het einde van de XIXde eeuw.

    “Nature morte aux fruits et aux bouteilles”. Signée David De Noter. Cadre avec vitre de la fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #589

    Een zeshoekige halllantaarn van messing en glas, versierd met bloemenguirlandes.

    Lanterne de vestibule hexagonale en laiton et verre, décorée de guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #757

    Een koperen luchter met zes lichtpunten en twee bijbehorende appliques.

    Lustre en cuivre à six lumières accompagné de deux appliques assorties.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #262
    Octaaf Rotsaert
    Period: 1885 - 1964

    “Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #485

    “Punch and Judy bank”. Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een poppentheater met de twee bekende Engelse poppen.

    “Punch and Judy Bank”. Tirelire en fonte polychrome en forme de guignol à deux poupées populaires anglaises.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #241

    Een albasten coupe op voet, versierd met gesculpteerde druivenranken.

    Une coupe en albâtre sur pied, décoré avec des vignes sculptées.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #600

    Een paar grote dekselvazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vlinders, vogels en bloemen.

    Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor famille rose de papillons, d’oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #200

    Een 14 karaats wit gouden rivière bezet met 47 diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 9 ct.

    Bracelet en or blanc 14 ct serti de 47 diamants en rivière ayant un poids total de ± 9 ct.
    No longer available
    Dim. 15,65 g
    Estimate: € 5000 / 6000
  • #71

    Een bronzen vijzel met stamper.

    Mortier et son pilon en bronze.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #105

    Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van een druppel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bague en or blanc 18 ct en forme de goutte sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,75 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #707

    Een Afrikaans houten masker, getooid met een vogel.

    Masque africain en bois sculpté, surmontée d’un oiseau.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #52
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1946

    “Quand même”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd juli 1916.

    “Quand même”. Aquarelle sur papier. Signé et daté juillet 1916.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #609

    Een grote eikenhouten garderobe met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met dierenkoppen. XIXe eeuw.

    Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes sculptés. Début XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 196 x 166 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #374

    Een ivoren Christusbeeld op zwart houten kruis. Afrikaans werk. Eerste helft XXe eeuw.

    Un Crucifix en ivoire sur une croix en bois noir. Oeuvre africaine. Première partie XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #158

    Dans met de slang. Brons naar L. Bernstamm.

    Danse au serpent. Bronze. D’après L. Bernstamm.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More