Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een smeedijzeren luchter met drie lichtpunten en een gesatineerd glazen centrale coupe.

Een smeedijzeren luchter met drie lichtpunten en een gesatineerd glazen centrale coupe.

Lustre en fer forgé à trois lumières et avec une coupe centrale en verre satiné.
Dim. h: 78 cm
SKU: 2210190224.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #224
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #745
    Vincenti

    Een dubbele ketting met hanger bezet met half edelsteen.

    Chaîne double et pendentif en pierre semi-précieuse.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #115
    Pazuki London

    Twee verschillende sjaals van wol, rayon en zijde waarvan één met pailletten en één borduursel.

    Deux châles différents en laine, rayon et soie dont un aux paillettes, l’autre brodé.
    No longer available
    Dim. 160 x 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #42
    Pieter Jan De Clercq
    Period: 1891-1964

    “Quimper”. Een potloodschets.

    ”Quimper”. Une esquisse au crayon.
    No longer available
    Dim. 25 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #582

    “Alpengezicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Filarski.

    ”Paysage des Alpes”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Filarski.
    No longer available
    Dim. 25 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #202
    Roger Raveel
    Period: 1921-2013

    “Reikende hand”. Aquarel. Gesigneerd.

    ”Main qui tend”. Une aquarelle. Signée.
    No longer available
    Dim. 57 x 78 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #312

    Een bas-reliëf van terracotta met een voorstelling van putti en een hond aan een houtvuur.

    Un bas-relief représentant un putti et un chien auprès d’un feu ouvert.
    No longer available
    Dim. 46 x 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #250

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een ovale smaragd van ± 1,40 ct. en kleine smaragden en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,43 ct. Met certificaat.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’une émeraude ovale de ± 1,40 ct et de petits émeraudes et diamants ayant un poids total de ± 0,43 ct. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #81

    Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes, versierd met XVIIIe eeuwse personages in hoogreliëf.

    Une garniture de cheminée en trois pièces, comprenant une pendule et deux petits vases, décoration de personnages du XVIIIème siècle en haut-relief.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #740

    Een zilveren armband met gouden bolletjes.

    Un bracelet en argent et boules en or.
    No longer available
    Dim. 17,56 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #411

    “Stormloop naar de sterren, de ruimtevaart” & “De auto’s in de wereld 1964”. Twee albums met chromo’s van Chocolade Jacques.

    ”L’espace” & “Les voitures dans le monde en 1964”. Deux albums chromo’s. Chocolat Jacques.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #542
    Hans Bellmer
    Period: 1902-1975

    Symbolistische gravure gesigneerd en genummerd LIX/LXX buiten de plaat.

    Gravure symboliste signée et numérotée LIX/LXX hors planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #303
    Telefunken

    Een oude radio uit de jaren ‘50.

    Une ancienne radio des années ‘50.
    No longer available
    Dim. 34 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More