Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een smeedijzeren luchter met negen lichtpunten, versierd met bladeren en kleurloos glazen belletjes.

Een smeedijzeren luchter met negen lichtpunten, versierd met bladeren en kleurloos glazen belletjes.

Lustre en fer forgé avec neuf lumières décoré de feuillages et de boules en verre incolore.
Dim. h: 65 cm
SKU: 2202220475.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #475
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #431

    Sculptuur van witgelakt hout op staander. In de stijl van Atchu Garry.

    Sculpture en bois laqué blanc sur socle. Dans le style d'Atchu Garry.
    No longer available
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #34

    “Huisje bij een stroom bij nacht”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd. XIXe eeuw.

    "Chalet au bord d'un ruisseau la nuit". Peinture à l'huile sur panneau. Pas clairement signé et daté. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 32 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #606

    Een zwartgelakte Chinese salontafel met een pietra dura decor van diverse personages in het blad onder glas.

    Une table basse chinoise laquée noire à décor en pietra dura de divers personnages dans le plateau sous verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 53 x 104 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #24
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    “De rede van Antwerpen” & “Woelige zee”. Olieverf op board. Beide gesigneerd.

    « Les Routes d'Anvers » & « La Mer Agitée ». Huile à bord. Tous deux signés.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 22,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #273

    Een achtdelige bureauset van onyx, bestaande uit een paar boeksteunen met twee bronzen figuurtjes, een vloeiblok, een kalendertje, een pennenhouder, een asbak, een brievenhouder en een inktpot.

    Un ensemble de bureau en onyx de huit pièces, composé d'une paire de serre-livres avec deux personnages en bronze, un buvard, un calendrier, un porte-stylo, un cendrier, un porte-lettre et un encrier.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm - 2,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #33
    Capodimonte

    “Visser”. Een groep van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt.

    "Pêcheur". Un groupe de biscuit multicolore d'après un dessin d'Edoardo Tasca. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 41,5 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #95

    Een antieke gebeeldhouwde kofferbank en twee bijpassende armstoelen, versierd met gevleugelde leeuwen in de armleuningen en een engelenkopje in de rug. Met rood fluwelen rugkussens.

    Un banc-coffre sculpté antique et deux fauteuils assortis, décorés de lions ailés dans les accoudoirs et d'une tête d'ange dans le dossier. Avec coussins de dossier en velours rouge.
    No longer available
    Dim. 123 x 140 x 160 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #265

    Een lot van drie grote en drie kleine borden en een ovale onderzetter. Engels werk met Chinees geïnspireerd landschapsdecor. Gemerkt.

    Un lot de trois grandes et trois petites assiettes et un sous-verre ovale. Travail anglais à décor de paysage d'inspiration chinoise. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø:21-25cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #107
    Paul Sersté

    Terracottakleurige meisjesbuste. Gesigneerd.

    Buste de jeune fille couleur terre cuite. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #465

    Een plexiglazen salontafel met verwijderbaar blad.

    Une table basse en plexiglas avec plateau amovible.
    No longer available
    Dim. 40 x 131 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #339

    Een oude reiskoffer, bekleed met leder op houten skelet.

    Une vieille valise, recouverte de cuir sur un squelette en bois.
    No longer available
    Dim. 78 x 46 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #343

    Een verzilverd metalen champagne-emmer met vergulde handvatten.

    Un seau à champagne en métal argenté avec anses plaquées or.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More