Other lots by Van Boeckel
Similar lots by type
-
#815
Een grote metalen kandelaar in renaissancestijl, gemonteerd als kamerlamp.
Un grand candélabre en métal, style Renaissance, monté en lampe.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 30/50 -
#693
Een voorouderhoofdje van terra cotta. Komaland (Ghana).
Une tête d’ancêtre en terre cuite. Pays des Koma, Ghana.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 150/180 -
#242
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420/460
Other lots in this auction
-
#296
Een eikenhouten kabinetje met twee maal twee paneeldeurtjes en een lade onderaan.
Petit cabinet en chêne avec deux fois deux portes pleines et un tiroir vers le bas.No longer availableDim. 141 x 85 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#629Banksy
“Old skool”. Een art-print, genummerd 102/200. Met reliëfstempel van de uitgever en certificaat op de verso.
“Old skool”. Art-print numérotée 102/200. Avec cachet en relief de l’éditeur et certificat au verso.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 220/240 -
#707
Een bijzettafeltje model (E1027) van chroom en glas naar ontwerp van Eileen Gray.
Table d’appoint modèle E1027 en chrome et verre d’après un modèle par Eileen Gray.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#88
Een eironde vaas van aardewerk met een meerkleurig druipdecor. Onderaan gemerkt: France in reliëf (kleine schilfer aan de binnenkant van de zool).
Vase ovoïde en faïence à décor polychrome coulé. Marque “France” en relief sous la base (petit éclat à l’intérieur de la semelle).No longer availableDim. H. 30,5 cmEstimate: € 30/40 -
#743
Een lot van twee kruiken van Keuls steengoed en een aardewerken vuurpotje. XIX eeuw.
Deux cruches en grès de Cologne et un petit pot à feu en faïence. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50/70 cm -
#730
Een mahoniehouten boekenmeubel in vier niveaus.
Etagère à livres en acajou à quatre niveaux.No longer availableDim. 126 x 118 x 45 cmEstimate: € 200/300 -
#807
“Breughel. Een kunstmap met begeleide prenten. Mercatorfonds, 1973.
“Breughel”. Une farde aux estampes. Ed. Mercatorfonds, 1973.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#240
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 9,85 gEstimate: € 1600/1700 -
#131Capodimonte
Een siervaas met deksel en een sierterrine op voet van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.
Vase décoratif couvert et terrine sur piédouche en faïence polychrome et dorée italienne, à décor en relief.No longer availableDim. h: 36 & 57 cmEstimate: € 60/80 -
#687
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#796
Een gefineerd schrijfmeubeltje met vier laadjes in het bergvak onder het klapblad, een kleine lade voor inktpotjes en vier laden eronder.
Scriban en bois de placage ouvrant à quatre tiroirs sous l’abattant, un petit tiroir pour les encriers en dessus de quatre autres tiroirs.No longer availableDim. 45 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#521
“Chinese wijze” & “geisha”. Twee lampenvoeten van gesculpteerd albast.
“Sage chinois” et “Geisha”. Deux pieds de lampes en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 43 & 44 cmEstimate: € 80/120