Other lots by Van Boeckel
#815
Een grote metalen kandelaar in renaissancestijl, gemonteerd als kamerlamp.
#242
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#693
Een voorouderhoofdje van terra cotta. Komaland (Ghana).
Une tête d’ancêtre en terre cuite. Pays des Koma, Ghana.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 150 / 180
#172Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Dorpszicht met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#640Heriz
Oosters tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#319Marcel Vaes
“Heidelandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#420
Bijoux en argent: une chaîne à maillons 925‰, un bracelet 1000‰ et trois bagues aux pierres semi-précieuses, une de 835‰, l’autre 925‰.No longer availableDim. 52,30 gEstimate: € 50 / 100 -
#725
#530
#216
#659
Een mechanisch wandtapijt met een pastorale scène. Omstreeks 1900.
#300
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale smaragd van ± 2,22 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une émeraude centrale de ± 2,22 ct.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#405
Bague en or jaune 14 ct sertie de brillants et d’émeraudes ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 450 / 550 -
#744
Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
#696Gabbeh
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 260 x 200 cmEstimate: € 180 / 240