Similar lots by type
-
#698Een paar verchroomde plafonnières met telkens tien lichtpunten en 11 bollen.
Une paire de plafonniers chromés à dix point lumineux et onze boules .No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#657Een bronzen lampenvoet met zilverkleurig patina in de vorm van een merrie met haar veulen.
Un pied de lampe à patine argentée sous forme de jument et son poulain.No longer availableDim. h: 40 cm (zonder kap)Estimate: € 100 / 150 -
#885Twee olielampen van koper en aardewerk, waarbij één met glazen kap en kraaltjes.
Deux lampes à huile en faïence et cuivre, une à abat-jour en verre et perles.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#763Een paar kandelaars van koper en porselein in eclectische stijl. Draadstang te vervangen. XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre et porcelaine, style éclectique. Bec-de-corbeau à remplacer.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#737Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en laiton. Période Louis XV.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#895Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#865Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. 175 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#822Een groengepatineerde smeedijzeren staande kandelaar met vijf lichtpunten, gemonteerd op elektriciteit.
Un candélabre en fer forgé à patine verte à cinq points lumineux, monté à l'électricité.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#770Een oud ankerlicht van rood en geel koper. Gemerkt van Tavernier te Oostende.
Une ancienne lumière de navigation en cuivre jaune et rouge. Marque Tavernier, Ostende.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#242Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#598Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100 / 120 -
#241Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#893Een paar lage messingen kandelaars.
Une paire de candélabres bas en laiton.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#233Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#730Een luchter met drie messingen lichtpunten met gesatineerde bloemvormige kapjes en met een centrale albasten coupe.
Un lustre à trois points lumineux en laiton, capes sous formes de fleurs et une coupe centrale en albâtre.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#693Een plafonnière met messingen montuur en een twaalfhoekige gesatineerd glazen coupe.
Un plafonnier à montures en laiton et une coupe en verre satinée.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#805Een barokke kerkkandelaar van koper, gemonteerd als staande lamp.
Candélabre d’église baroque en cuivre monté en lampe.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 60 / 100 -
#239Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 460 -
#638Een lampenvoet van groen marmer, gedragen door drie verguld bronzen voeten, getooid met saterbustes en eindigend in bokkenpoten. XIXe eeuw.
Un pied de lampe en marbre vert, porté par trois pieds en bronze, décor de bustes de satyres et se terminant en pieds de bouc. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 36 cm (zonder kap)Estimate: € 80 / 120 -
#681Een paar messingen koetslampen. Gemonteerd op elektriciteit en houten wandbevestigingen.
Une paire de lampes de carrosse en cuivre. Montées sur électricité et attaches murales en bois.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 60 -
#287Een paar bronzen wandlampen in de vorm van citroentakken.
Une paire d’appliques sous forme de branches de citronnier.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#291Een gepolychromeerde barokke kandelaar. XVIIIe eeuw.
Un candélabre polychrome de style Baroque. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 100 / 150 -
#707Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#851Een kleine bronzen kandelaar op drie pootjes. Mogelijk Italiaans.
Un petit candélabre sur trois pieds. Probablement italien.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#482F.J. Raeymaekers“Het kattenkoor.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La chorale des chats”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 13 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#833Een decoratief handgeschilderd metalen schaalmodel van een Franse tweedekker.
Une miniature d’un bi-plane en métal peint à la main.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#160Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,70 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 2,70 ctNo longer availableDim. 11,43 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#734Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en twaalf aperitiefglazen.
Un service de verres en cristal incolore taillé, comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et douze verres à apéritif.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#71Een paar geslepen kleurloos kristallen karaffen. Tijdperk Louis-Philippe.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#700Indo-MahaiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200 / 250 -
#229“Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.
”Portrait de femme Isabelle Meyers”. Huile sur toile. Ecole belge, début XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 89 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#189J.M. Tilmes Junior“Waterlandschap met vissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1867.
”Paysage fluvial et pêcheurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1867.No longer availableDim. 42 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#899Een oude ingekleurde kaart van de omgeving Leuven, Namen en Aarschot. Kopergravure, uitgegeven bij Visscher te Amsterdam, omstreeks 1690.
Une ancienne carte des environs de Louvain, Namur et Aerschot. Gravure sur cuivre, éd. Visscher Amsterdam, vers 1690.No longer availableDim. 59 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#604“Meisjeskopje”. Olieverf op paneel. In de geest van Daumergue.
”Tête de jeune fille”. Huile sur panneau. Dans l’esprit du travail par Daumergue.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#441Een lot celadonkleurig porselein, bestaande uit twee kleine jardinières met verschillende onderschalen, een vaas, een bloemenemmerjte, een suikerpot, een theepot en een inktpot. De theepot met haarscheuren.
Un lot de porcelaine de couleur Celadon, comprenant deux jardinières, des sous-plats, un vase, un seau à fleurs, un sucrier, une théière (cheveux) et un encrier.No longer availableDim. h: 4 - 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#652Zeh, Scherzer & Co., BeierenEen uitgebreid porseleinen eetservies met bloemendecor ‘Empire’, bestaande uit 19 grote platte borden, 11 kleine platte borden, 11 diepe borden, 9 kopjes met 11 ondertassen, 11 kommetjes, drie ovale schalen, een kleine terrine, een boterstolp, een dienblad, 10 kleine kommetjes, een suikerpot, een melkkannetje en een sauskom.
Un service de table en porcelaine à décor Empire de fleurs, comprenant 19 grandes assiettes plates, 11 petites assiettes, 11 assiettes profondes, 9 tasses et 11 sous-tasses, 11 bols, 3 plats, une petite terrine, une cloche à beurre, un plateau de service, 10 petits bols, un sucrier, un pot à lait et une saucière.No longer availableEstimate: € 40 / 60

