#588Een tienarmige glazen luchter, versierd met pendeloques.
#628Een halluchtertje met drie lichtpunten en een albasten coupe.
#161Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#228Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#128Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.
#212Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#631Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
#169Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#568Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.
#204Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#194Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#518Een bronzen lampenvoet met een Chinees personage.
#133Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
#132Albert CaulletPeriod: 1875-1950“Boerenkar met driespan”. Olieverf op doek op paneel. Gesigneerd.
”Char fermier à trois chevaux”. Huile sur toile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 78 x 68 cmEstimate: € 200 / 300 -
#733“Aapjes”. Een gepatineerde plaasteren groep.
#695Twee verschillende paraplu’s met houten handvat.
#706HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 315 x 164 cmEstimate: € 100 / 120 -
#172Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een bas-reliëf met een jonge vrouw in profiel. Glas gebarsten.
Miroir en bois doré de style Louis XV décoré d’un bas relief représentant une jeune femme en profil. Verre cassé.No longer availableDim. 178 x 55 cmEstimate: € 150 / 200 -
#3800rit MilitscherEen handtas van wit leder.
Sac à main en cuir blanc.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#531Kat van steengoed.
#264Een gefineerde wandconsole in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie en de poten met bronsbeslag.
Console en placage de style Louis XV décorée de marquetterie florale. Pieds chaussés de bronze.No longer availableDim. b: 78 cmEstimate: € 100 / 120 -
#476Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#604Roger RaveelPeriod: 1921-2013Compositie met boom. Lithografie, gesigneerd en genummerd 51/100 buiten de plaat.
”Composition avec arbre”. Litho. Signée et numérotée 51/100 hors planche.No longer availableDim. 51 x 69 cmEstimate: € 400 / 500