Similar lots by type
-
#495Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.No longer availableDim. 176 cmEstimate: € 200 / 300 -
#319Le Dauphin, FranceEen lampenvoet van robijnrood en verguld aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence rouge rubis et doré. Marqué.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 65 / 85 -
#333Een zamakken zeeleeuw tegen glazen ijsschots als schemerlampje. Glas beschadigd.
Une otarie en régule contre une banquise de verre en guise de lampe. Verre endommagé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#91Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six points lumineux et ornées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200 / 220 -
#328Een verguld bronzen lampje in art nouveau inspiratie met gesatineerd glazen kapje.
Lampe en bronze doré d'inspiration art nouveau avec abat-jour en verre satiné.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#208Een opmerkelijke en rijkelijk uitgevoerde porseleinen lampenvoet met een scène van een harpspeelster met musicerende engeltjes op een balkon onder een baldakijn. Groen en wit porselein met vergulde versieringen.
Un pied de lampe en porcelaine remarquable et richement exécuté avec une scène d'un joueur de harpe avec des anges musiciens sur un balcon sous un auvent. Porcelaine verte et blanche à décors dorés.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 150 / 200 -
#298Een bronzen tafellampje met kapje van glas in lood.
Une lampe de table en bronze avec un abat-jour en vitrail.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#600Een art-nouveau luchtertje met drie lichtpunten.
Lustre Art Nouveau à trois points lumineux.No longer availableDim. H: 65cmEstimate: € 40 / 60 -
#330Een lot messing, bestaande uit een grote en een kleine kerkkandelaar en een tafeltje.
Lot de laiton, composé d'un grand et d'un petit chandelier d'église et d'une table.No longer availableDim. h: 60, 81 & 110 cmEstimate: € 60 / 100 -
#88Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl met vijf lichtarmen.
Paire d'appliques en bronze de style Louis XV à cinq bras de lumière.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 300 / 320
Other lots in this auction
-
#577Een balustervaas van Nanking-aardewerk met een decor van krijgers en ruiters. Eerste helft XXe eeuw. Onderaan met stempel gemerkt.
Vase balustre en poterie de Nankin à décor de guerriers et de cavaliers. Première moitié du XXe siècle. Marqué en bas avec cachet.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#399Een lot van drie vintage wandlampen van koper en messing.
Lot de trois appliques vintage en cuivre et laiton.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#566Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 100 / 120 -
#166Een groot gebeeldhouwd eikenhouten buffet in Lodewijk XV-stijl. Vier in accolade gebogen laden, voluutpoten. Mogelijk Maaslands, XIXde eeuw.
Un grand buffet en chêne sculpté de style Louis XV. Quatre tiroirs galbés en accolade, pieds en volute. Peut-être Maasland, 19e siècle.No longer availableDim. 118 x 127 x 57 cmEstimate: € 500 / 900 -
#100Een parelhalssnoer met aventurijn en een 14 K witgouden slot bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Un collier de perles avec aventurine et un fermoir en or blanc 14 kt serti de trois diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#598Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk, alsook een kleiner exemplaar.
Une paire de vases balustres en faïence de Satsuma, ainsi qu'un plus petit.No longer availableDim. h: 46 & 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
#81Val Saint-LambertEen kratervaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 120 / 180 -
#611Een kleine balustervaas van Chinees porselein met blauw-wit decor van personages.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.No longer availableDim. h : 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#370Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met twee briljantjes en vier robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 kt serties de deux diamants taille brillant et de quatre rubis d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 160 / 200 -
#156Een tweedelige notenhouten vitrine met onderaan twee brede laden en vier poten met kruisverbinding , bovenaan een brede beglaasde deur met latwerk, schuine zijden. Holland, XIXde eeuw.
Une vitrine en deux parties en noyer avec deux larges tiroirs et quatre pieds avec connexion croisée en bas, une large porte vitrée avec treillis en haut, coins coupés. Hollande, XIXème siècle.No longer availableDim. 242 x 149 x 29 cmEstimate: € 500 / 900 -
#178Een paar liggende leeuwen van gebeeldhouwd marmer naar Antonio Canova.
Une paire de lions couchés en marbre sculpté d'après Antonio Canova.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 320 / 340 -
#391Een lotje cloisonné op messing, bestaande uit twee paar balustervaasjes, een dekselpotje en een kommetje. Alles op houten sokkeltjes.
Lot de cloisonnés sur laiton, composé de deux paires de vases balustres, d'un bol à couvercle et d'une petite coupe. Le tout sur des socles en bois.No longer availableDim. h: 3,5 - 23 cmEstimate: € 75 / 100

