Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.

Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.

Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.
Dim. h: 181 cm
SKU: 3008220512.
Category: Verlichting.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #512
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #685

    Een vintage designlampje van plexiglas en messing. Jaren ‘70.

    Une lampe design vintage en plexiglas et laiton. Années 70.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #695

    Een klein bronzen luchtertje met vijf lichtarmen.

    Un petit lustre en bronze à cinq bras de lumière.
    No longer available
    Dim. H:30cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #326

    Een grote smeedijzeren kerkkandelaar met Paaskaars uit 1982.

    Un grand bougeoir d'église en fer forgé avec cierge de Pâques de 1982.
    No longer available
    Dim. h: 120 + 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #106

    Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.

    Pied de lampe en marbre veiné rouge avec abat-jour.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #299

    Een gepolychromeerd plaasteren barlampje-asbak in de vorm van een dronken Charlie Chaplin tegen een lantaarnpaal.

    Un cendrier de lampe barre en plâtre polychrome en forme d'un Charlot ivre contre un lampadaire.
    No longer available
    Dim. H:55cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #527

    Een luchter versierd met reigers in brons, in de geest van art deco. We voegen er nog een wandlamp in art deco stijl aan toe.

    Lustre à décor de hérons en bronze, dans l'esprit Art Déco. Nous ajoutons une lampe applique de style art déco.
    No longer available
    Dim. Ø 60 cm h: 28 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #276

    Een metalen lamp met een kap van metaal en glas. In werkende staat met kleine schade aan de fitting.

    Une lampe en métal avec un abat-jour en métal et verre. En état de fonctionnement avec des dommages mineurs à la douille.
    No longer available
    Dim. h: 172 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #296

    Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.

    Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #676

    Een gedreven koperen godslamp, versierd met vogeltjes.

    Une lampe divine en cuivre martelé, à décor d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. H:100cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #514

    Een houten stuurwiel als wandverlichting met acht lichtpunten.

    Un volant en bois comme éclairage mural avec huit points lumineux.
    No longer available
    Dim. Ø 120 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #666

    Een smeedijzeren luchter met vijf lichtpunten in de vorm van kastanjetakken.

    Lustre en fer forgé à cinq points lumineux en forme de branches de châtaignier.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #588

    Een messingen bureaulampje met kapje van gekleurd glaspasta.

    Une lampe de bureau en laiton avec un abat-jour en pâte de verre colorée.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #271

    Een kandelaar van met de tang bewerkt Italiaans glas in de vorm van een personage.

    Un bougeoir en pince à verre italienne en forme de personnage.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #237

    “Vichy source de beauté”. Een reclame tafellamp van wit gepatineerd plaaster.

    « Vichy source de beauté ». Une lampe de table publicitaire en plâtre patiné blanc.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #286

    Lampenvoet met wassen sierstuk.

    Pied de lampe avec garniture en cire.
    No longer available
    Dim. h: 164 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #57
    Val Saint-Lambert

    Een lampvoet van kleurloos en rood kristal met een lampenkap. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal incolore et rouge avec un abat-jour. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #513

    Een metalen staanlamp met glazen coupe.

    Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.
    No longer available
    Dim. 176 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #222

    Twee fijn versierde koperen kandelaars met vijf lichtpunten.

    Deux bougeoirs en cuivre finement décorés à cinq points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #314

    Twee paar kandelaars van kwikglas.

    Deux paires de bougeoirs en verre au mercure.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #388

    Een verchroomd metalen schemerlamp met kunststoffen kap.

    Une lampe de table en métal chromé avec un abat-jour en plastique.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #651

    Twee messingen koetslantaarns. Bijgevoegd een klein messingen wand-olielampje.

    Deux lanternes de carrosse en laiton. Nous joignons une petite lampe à huile murale en laiton.
    No longer available
    Dim. l: 43 & 28 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #627

    Een vaas van kleurloos kristal met geslepen ribmotief.

    Vase en cristal clair avec motif côtelé taillé.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #413

    Drie diepe borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een vis.

    Trois assiettes creuses en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc d'un poisson.
    No longer available
    Dim. Ø: 22,5 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #390

    Een reeks van veertien verschillende zilveren munten, waaronder: 5 van 5 Fr, 1 van 50 Fr, 3 van 100 Fr, en 5 van 250 Fr. Van 1868 tot 1976.

    Un ensemble de quatorze pièces d'argent différentes, dont : 5 Fr 5, 1 Fr 50, 3 Fr 100 et 5 Fr 250. De 1868 à 1976.
    No longer available
    Dim. 316,43 g
    Estimate: € 130 / 160
  • #490
    S & M Depauw Bruxelles

    Een XIXe eeuwse lichtblauw satijnen rok met bijpassende bolero bezet met panden en kraag van Brusselse naaldkant.

    Une jupe en satin bleu clair du XIXème siècle avec un boléro assorti serti de panneaux et col de dentelle de Bruxelles à l'aiguille.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #64
    Hubert De Vries

    “Latems landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd.

    "Paysage du Latem". Huile sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 28 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #125

    Een reeks van vier meerkleurig porseleinen soldaten: - 1815 Officer, 1st Life Guard Regiment. - 1822 Officer, 3rd Guards Regiment - 1825 Officer, Coldstream Guards - 1825 Sgt. Major, Coldstream Guards.

    Une suite de quatre soldats en porcelaine polychrome : - 1815 Officier, 1st Life Guard Regiment. - 1822 Officier, 3rd Guards Regiment. - 1825 Officier, Coldstream Guards.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #357
    Val Saint Lambert

    Een vaasje van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en met nummer 129/175/93.

    Vase en cristal doublé mauve et taillé. Marqué en bas et avec le numéro 129/175/93.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #619

    Een decoratieve foto met een zicht op Hong Kong op plexiglas.

    Une photo décorative avec une vue de Hong Kong sur plexiglas.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #524

    Een houten stuurwiel.

    Un volant en bois.
    No longer available
    Dim. Ø 110 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #420

    Een paar Antwerpse herdenkingsmunten. Leopold II. Koninklijke Academie der Schoone Kunsten 1897. En ‘s Lands Eeuwfeest 1830-1930.

    Une paire de pièces commémoratives anversoises. Léopold II. Académie Royale des Beaux-Arts 1897. Et ‘s Lands Eeuwfeest 1830-1930.
    No longer available
    Dim. Ø 5 & 7 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #398

    Een klein vaasje van Cantonporselein met meerkleurige decors van personages. Omstreeks 1900.

    Un petit vase en porcelaine de Canton à décors multicolores de personnages. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #417

    Een vaas van geslepen en deels magenta gedubbed kristal. Zonder merk.

    Un vase en cristal taillé et en partie doublé magenta. Sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More