Similar lots by type
-
#17Val St. Lambert
Twee series van respectievelijk zes bordeaux- en zes bourgogneglazen van kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doos.
Deux séries de respectivement six verres à bordeaux et six verres à bourgogne en cristal incolore soufflé à la bouche. Dans leurs boîtes et avec marques.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#298
Een siervaasje van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid, 925 ‰.
Petit vase en cristal taillé incolore avec monture en argent. Marque de Delheid, 925‰.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/60 -
#371Baccarat
Een servies van coupes van kleurloos kristal in vier verschillende afmetingen. 43 stuks. Gemerkt. We voegen er dertien ongemerkte kristallen likeurglaasjes aan toe.
Service à verres ou coupes sur pied en cristal taillé incolore. Quatre tailles différentes. 43 pièces. Marque sous la base. Nous ajoutons treize goûtes sans marque.No longer availableEstimate: € 250/400 -
#28
Twee stuks blauwkleurig geslepen kristal, bestaande uit een coupe en een vaas.
Deux pièces en cristal taillé bleu: une coupe et un vase.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#287Val St. Lambert
Een serie van vijftien witte wijnglazen, vijf rode wijnglazen en zeven champagnefluiten van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Suite de quinze verres à vin blanc, cinq à vin rouge et sept flûtes à champagne en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#782
Een paar bolle cachepots (de éne iets groter dan de andere) met een veelkleurig gestileerd bloemenmotief. Met de hand geschilderd en gesigneerd Emanuela. Jaren zestig.
Paire de cache-pot sphériques (l’un un peu plus grand que l’autre) décorés de fleurs stylisées. Peints à la main et signés Emanuela. Années 60.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 80/100 -
#406
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.
Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 300/340 -
#361
Twee verschillende karaffen van kleurloos geslepen kristal.
Deux carafes en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#13Wiskemann
Een groot lot verzilverd metalen voorwerpen, bestaande uit een koffie- en theestel, sauskommen, een terrine, schalen, enz.
Grand lot de métal argenté comprenant un service à café et à thé, une terrine, des saucières, des plats etc.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#745
Een kleurloze kristallen vaas.
Vase en cristal incolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#709
Lot bestaande uit twee postzegelalbums met varia. Verder twee oude albums “’s Lands Glorie, Het Belgische volk, deel I en II”. Ed. Historia (enkele chromo’s manco) met een aantal enveloppes met losse Artischromo’s, “Les Races Humaines - Menschenrassen” Ed. Superchocolade Jacques 1947 en een oud album met prentbriefkaarten “Schepen uit alle tijden”. Anoniem (enkele kaarten ontbreken).
Lot comprenant deux albums de timbres postales, deux anciens albums “’s Lands Glorie, Het Belgische Volk, tome I et II”, Ed. Historia (quelques manquants), ainsi que quelques enveloppes aux chromos Artis, “Les Races Humaines - Menschenrassen”. Ed.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#755
Een paar kristallen drageoirs versierd met druiventakken.
Paire de drageoirs en cristal incolore gravé à décor de vignes.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/200 -
#822
Een kleine luchter van brons met vier lichtpunten en kristallen pendeloques.
Petit lustre en bronze à quatre lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80/120 -
#363
Een bestek van verzilverd metaal, versierd met een Lodewijk XIV-motief. Compleet voor twaalf personen en in menagère.
Couvert en métal argenté décoré d’un motif Louis XIV. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#779
Een divers lot verzilverd metaal, bestaande uit schotels, kommen, lepeltjes, enz. We voegen er een vork, een citroenschaaltje en een servetring van zilver aan toe.
Lot de métal argenté comprenant des plats, des bols, des cuillères etc. Nous ajoutons une fourchette, un petit plat à citron et un rond de serviette en argent.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#789
Een paar grote girandoles van brons met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/220 -
#615
Vijf geldbeursjes van verzilverd metalen maliën in diverse formaten.
Cinq porte-monnaie aux maillons en métal argenté. Tailles diverses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#99Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Paire de candélabres en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 120/160 -
#388
Twee verschillende vazen, een asbak en een karaf van kleurloos geslepen kristal. Ongemerkt.
Deux vases différents, un cendrier et une carafe en cristal taillé incolore. Sans marques.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#102
Vijf schaaltjes van kleurloos geslepen kristal met een rozendecor. Duits werk. We voegen er een zesde schaaltje van Italiaanse makelij aan toe. Allen in etui.
Cinq petits plats en cristal taillé incolore à décor de roses. Travail allemand. Nous ajoutons un sixième petit plat de facture italienne. Dans leurs étuis.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#72
Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen, likeurglaasjes en een koelemmer. Compleet voor twaalf personen. XIXe eeuw.
Service de verres en cristal taillé et gravé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge, à vin blanc, des goûtes et un seau à glace. Complet pour douze personnes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#791
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit gedeeltelijke bestekken in diverse stijlen, twee schalen, een kandelaar, enz...
Lot de métal argenté comprenant des parties de couverts de différents styles, deux plats, un bougeoir etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#343
Een lot van zes verschillende karaffen, waarvan drie van glas en drie van kristal.
Lot de six carafes différentes dont trois en verre et trois en cristal.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#437
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit drie verschillende vazen (waarvan één met vergulde montuur) en een bonbonnière.
Lot de cristaux taillé incolore comprenant trois vases différents, dont un à monture doré, et une bonbonnière.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#357
Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt met gravure en label.
Vase en cristal taillé, coloré rouge dans la masse. Griffe et étiquette sous la base.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 50/80 -
#785
Een staande lamp van smeedijzer, versierd met rozenranken.
Lampadaire en fer forgé décoré de guirlandes de roses.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60/80 -
#145Leigan, Zwitserland
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 35,75 g brutoEstimate: € 700/800 -
#650
Vier verschillende grote en kleine sjaaltjes. Eén van Antwerpen 1993.
Quatre châle différents dont un d’Anvers 1993.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#192Arthur Bouvier
“Marine.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35,5 x 65 cmEstimate: € 800/1000 -
#301
Serie porseleinen bloemstukken. Gemerkt. Staffordshire Crown Bone China. En één Italiaans.
Lot de bouquets de fleurs en porcelaine. Marque Staffordshire Crown Bone China et un italien.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#241
Een lot meerkleurig Italiaans majolica bestaande uit twee dekselpotten, twee kruiken en een vaas.
Lot de majolique italien polychrome comprenant deux pots couverts, deux cruches et un vase.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#166
Mahoniehouten gondelcanapé met mooi gesculpteerd houtwerk. Tijdperk Louis-Philippe.
Canapé gondole en acajou avec boiserie joliment sculptée. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. L. 180 cmEstimate: € 200/300 -
#620
Drie vazen van Chinees blauw en wit porselein, waarvan twee met een bloemendecor. Allen op houten sokkel.
Trois vases en porcelaine de Chine bleue et blanche, dont deux aux décors de fleurs. Sur leurs socles en bois.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#595
Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 différentes montres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#786
Een lot diverse borden van aardewerk en porselein. O.m. Delft, Makkum enz.
Lot d’assiettes diverses en faïence et porcelaine. Dont Delft, Makkum etc.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#326
Een eikenhouten tweedeurskast op bolpoten. XVIIIde eeuw.
Armoire à deux portes en chêne. Pieds boules. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600