Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een snavelkan van kleurloos kristal met een verzilverd metalen montuur.

Een snavelkan van kleurloos kristal met een verzilverd metalen montuur.

Verseuse en cristal incolore au grand bec en métal argenté.
SKU: 2909150257.
Categories: Kristal, Verzilverd.
Auction day: 29 September 2015 19:00
Catalogue #257
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #99
    Val St. Lambert

    Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Paire de candélabres en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H 24 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #102

    Vijf schaaltjes van kleurloos geslepen kristal met een rozendecor. Duits werk. We voegen er een zesde schaaltje van Italiaanse makelij aan toe. Allen in etui.

    Cinq petits plats en cristal taillé incolore à décor de roses. Travail allemand. Nous ajoutons un sixième petit plat de facture italienne. Dans leurs étuis.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #709

    Lot bestaande uit twee postzegelalbums met varia. Verder twee oude albums “’s Lands Glorie, Het Belgische volk, deel I en II”. Ed. Historia (enkele chromo’s manco) met een aantal enveloppes met losse Artischromo’s, “Les Races Humaines - Menschenrassen” Ed. Superchocolade Jacques 1947 en een oud album met prentbriefkaarten “Schepen uit alle tijden”. Anoniem (enkele kaarten ontbreken).

    Lot comprenant deux albums de timbres postales, deux anciens albums “’s Lands Glorie, Het Belgische Volk, tome I et II”, Ed. Historia (quelques manquants), ainsi que quelques enveloppes aux chromos Artis, “Les Races Humaines - Menschenrassen”. Ed.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #437

    Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit drie verschillende vazen (waarvan één met vergulde montuur) en een bonbonnière.

    Lot de cristaux taillé incolore comprenant trois vases différents, dont un à monture doré, et une bonbonnière.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #72

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen, likeurglaasjes en een koelemmer. Compleet voor twaalf personen. XIXe eeuw.

    Service de verres en cristal taillé et gravé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge, à vin blanc, des goûtes et un seau à glace. Complet pour douze personnes. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #388

    Twee verschillende vazen, een asbak en een karaf van kleurloos geslepen kristal. Ongemerkt.

    Deux vases différents, un cendrier et une carafe en cristal taillé incolore. Sans marques.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #779

    Een divers lot verzilverd metaal, bestaande uit schotels, kommen, lepeltjes, enz. We voegen er een vork, een citroenschaaltje en een servetring van zilver aan toe.

    Lot de métal argenté comprenant des plats, des bols, des cuillères etc. Nous ajoutons une fourchette, un petit plat à citron et un rond de serviette en argent.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #17
    Val St. Lambert

    Twee series van respectievelijk zes bordeaux- en zes bourgogneglazen van kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doos.

    Deux séries de respectivement six verres à bordeaux et six verres à bourgogne en cristal incolore soufflé à la bouche. Dans leurs boîtes et avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #363

    Een bestek van verzilverd metaal, versierd met een Lodewijk XIV-motief. Compleet voor twaalf personen en in menagère.

    Couvert en métal argenté décoré d’un motif Louis XIV. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #361

    Twee verschillende karaffen van kleurloos geslepen kristal.

    Deux carafes en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #791

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit gedeeltelijke bestekken in diverse stijlen, twee schalen, een kandelaar, enz...

    Lot de métal argenté comprenant des parties de couverts de différents styles, deux plats, un bougeoir etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #28

    Twee stuks blauwkleurig geslepen kristal, bestaande uit een coupe en een vaas.

    Deux pièces en cristal taillé bleu: une coupe et un vase.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #371
    Baccarat

    Een servies van coupes van kleurloos kristal in vier verschillende afmetingen. 43 stuks. Gemerkt. We voegen er dertien ongemerkte kristallen likeurglaasjes aan toe.

    Service à verres ou coupes sur pied en cristal taillé incolore. Quatre tailles différentes. 43 pièces. Marque sous la base. Nous ajoutons treize goûtes sans marque.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 400
  • #745

    Een kleurloze kristallen vaas.

    Vase en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #13
    Wiskemann

    Een groot lot verzilverd metalen voorwerpen, bestaande uit een koffie- en theestel, sauskommen, een terrine, schalen, enz.

    Grand lot de métal argenté comprenant un service à café et à thé, une terrine, des saucières, des plats etc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #789

    Een paar grote girandoles van brons met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #822

    Een kleine luchter van brons met vier lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Petit lustre en bronze à quatre lumières et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #755

    Een paar kristallen drageoirs versierd met druiventakken.

    Paire de drageoirs en cristal incolore gravé à décor de vignes.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #406

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.

    Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 340
  • #343

    Een lot van zes verschillende karaffen, waarvan drie van glas en drie van kristal.

    Lot de six carafes différentes dont trois en verre et trois en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #298

    Een siervaasje van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid, 925 ‰.

    Petit vase en cristal taillé incolore avec monture en argent. Marque de Delheid, 925‰.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #782

    Een paar bolle cachepots (de éne iets groter dan de andere) met een veelkleurig gestileerd bloemenmotief. Met de hand geschilderd en gesigneerd Emanuela. Jaren zestig.

    Paire de cache-pot sphériques (l’un un peu plus grand que l’autre) décorés de fleurs stylisées. Peints à la main et signés Emanuela. Années 60.
    No longer available
    Dim. Ø 42 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #287
    Val St. Lambert

    Een serie van vijftien witte wijnglazen, vijf rode wijnglazen en zeven champagnefluiten van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.

    Suite de quinze verres à vin blanc, cinq à vin rouge et sept flûtes à champagne en cristal taillé incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #615

    Vijf geldbeursjes van verzilverd metalen maliën in diverse formaten.

    Cinq porte-monnaie aux maillons en métal argenté. Tailles diverses.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #95

    Een paar oorbellen van 18 karaats wit en geel goud bezet met briljantjes.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de petits brillants.
    No longer available
    Dim. 5,45 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #715

    Een canapé in Lodewijk XV-stijl van witgepatineerd hout met gecanneerde zit en rug in drie compartimenten.

    Canapé de style Louis XV en bois à patine blanche et à siège et dossier cannés. Divisé en trois parties.
    No longer available
    Dim. l: 267 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #510
    Pontiac & Lunette

    Twee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.

    Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #673
    Dinky Toys

    “Telephone service van”. Een miniatuurvoertuig. No. 261.

    “Telephone service van”. Voiture miniature. N° 261.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #93

    Twee houten dozen in twee formaten met lederen bekleding.

    Deux boîtes en bois de différentes tailles recouvertes de cuir.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #352
    Edward Moerenhout
    Period: 1801-1893

    “Schepen op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bateaux sur une mer mouvementée”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #711
    Budgie

    Supercar, begin jaren zestig. Kleine manco’s. N° 272

    Supercar. Début des années soixante. Petits manquants. N° 272.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #562

    Indische gouache.

    Gouache indienne.
    No longer available
    Dim. 29 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #120

    Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met amethist.

    Pendentif en or jaune 18 ct serti d’améthyste.
    No longer available
    Dim. 10,20 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #295

    Een paar 18 karaats rooskleurige gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 5,70 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #51

    Vier verschillende kristallen vazen, waarvan drie van Val Saint-Lambert.

    Quatre vases différents en cristal, dont trois marqués Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #318

    Een kandelaar van geel koper.

    Bougeoir en laiton.
    No longer available
    Dim. H 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More