Similar lots by type
-
#603Een vijfdelig kaststelletje van blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en drie dekselvaasjes.
Une garniture de cheminée en cinq pièces en porcelaine chinoise bleue et blanche, comprenant deux vases balustre et trois vases à couvercle.No longer availableDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 320 / 400 -
#643Een lot van drie bronzen snuffbottles, waarbij één in de vorm van een vaasje, het dopje versierd met bloemen, één druppelvormig met opengewerkte dop en met sporen van rode lak en een derde in de vorm van een paard. Indisch werk, omstreeks 1900.
Un lot de trois flacons en bronze, dont un en forme de vase avec capuchon au décor de fleurs, un en forme de goutte avec capuchon ajouré et restes de laque rouge et le troisième en forme de cheval. Travail indien, +- 1900.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#691Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages met een fabeldier in een parade. XXe eeuw.
Un vase balustre en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un animal de fable dans une parade. XXième siècle;No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#657Een Chinese wandplaquette van blauw en wit porselein met een voorstelling van een Guanyin in reliëf. In houten lijst.
Une plaquette murale chinoise en porcelaine bleue et blanche, représentation de Guan Yin en relief. Encadrement en bois.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 220 / 260 -
#726Twee pijpen van meerkleurig Chinees porselein met koperen monturen, versierd met een decor van bloemen en vogels.
Deux pipes en porcelaine de Chine polychrome, montures en cuivre, décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 15 en 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#700Een gebeeldhouwde Chinese sokkel met roze marmeren blad.
Un socle en marbre rose chinois à tablette en marbre rose.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 220 / 280 -
#560Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 75 x 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#747Een Chinese theepot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.
Une théière chinoise en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pièces précieuses.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 160 / 180 -
#895Drie Chinese waterkommetjes, waarbij twee van aardewerk, respectievelijk groen en blauw geglazuurd en één van porselein met een bloemendecor.
Trois petits bols à eau chinois, dont deux en faïence glaçure verte et bleue et un bol en porcelaine, décor fleuri.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#627Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décor de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#617Een zittende guanyin met ruyi van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis et ruyi en porcelaine blanche, style Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 260 -
#595Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25 / 45 -
#661Een kalebasvaasje van olijfgroen porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Petite gourde en porcelaine vert olive. Travail chinois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 150 / 180 -
#554Een reeks van drie verschillende Chinese ceremoniële plaquettes van steen.
Une série de trois plaquettes de cérémonie chinoises en pierre de cérémonie.No longer availableDim. h: 12, 16 & 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#653Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#651Een klein Chinees kraagvaasje van olijfgroen porselein. Onderaan gemerkt.
Un petit vase à col chinois en porcelaine olive verte. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 120 / 160 -
#601Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een vogel in het decor.
Un vase sphérique en faïence chinoise, décor d’un oiseau.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 160 / 180 -
#618Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van perziken, vleermuizen en pauwen.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pêches, chauve-souris et paons.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 140 / 160 -
#648Een antieke geëmailleerde bronzen Canton schotel, versierd met een meerkleurig drakendecor.
Un plat Canton antique émaillé, décoration de dragons polychrome.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#697Een schotel van Chinees porselein met blauw op wit decor in de stijl van het Wanli-porselein.
Un plat en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc , style porcelaine de Wanli.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#708Een antieke gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor de paysage bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 65 / 75 -
#702Een grote en een kleine balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Un grand et petit vase balustre en porcelaine chinoise, décor famille-rose.No longer availableDim. h: 63 & 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#646Een Chinees wollen tapijt met bloemenmotieven. Twee beschadigingen van meubelpoten.
Un tapis de Chine en laine, motifs de fleurs. Dégâts dus aux pieds de table.No longer availableDim. 405 x 302 cmEstimate: € 120 / 200 -
#687Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloesems en vogels en het deksel getooid met een Fo-hond.
Un vase couvercle en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc de floraisons et oiseaux, couvercle décoré d’un chien Fo.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 180
Other lots in this auction
-
#167Een paar deels verguld bronzen kandelaartjes, gedragen door moriaantjes op arduinen sokkeltjes.
Une paire de candélabres partiellement en bronze doré, portés par des anges More sur socles en pierre de taille.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 220 / 240 -
#329H. Van Soye (?)“Scheepszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur bateau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#728Afrikaans masker. Douala, Kameroen.
Un masque africain. Douala, Cameroun.No longer availableDim. ± 41 cmEstimate: € 50 / 60 -
#5Een 18 karaats geel gouden met bloemen gegraveerde zakhorloge (klein letsel aan wijzerplaat).
Montre de gousset en or jaune 18 ct à décor de fleurs gravées. Petit dégât à l’émail du cadran.No longer availableDim. bruto: 25,70 gEstimate: € 200 / 300 -
#385Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een peervormige saffier van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,50 ct et un saphir en forme de poire de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 650 / 750 -
#314Yvonne ReperPeriod: 1908- 1964“Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1935.
”Portrait de jeune fille”. Huile sur panneau. Signé et daté 1935.No longer availableDim. 28 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#519“Toren”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Roëde en gedateerd 1994.
”Tour”. Techniques mixtes. Porte une signature: Roëde et daté 1994.No longer availableDim. 31 x 24,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#433Twee verschillende karaffen van kleurloos kristal.
Deux carafes différentes en cristal incolore.No longer availableDim. h: 24 & 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#496Een metalen luchtertje met drie lichtarmen en een centraal lichtpunt, eindigend in bloemvormige glazen kapjes.
Un petit lustre en métal à trois bras et un point lumineux central, se terminant en abat-jours en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 20 / 30 -
#253Een schouwpendule van verguld koper, getooid met een harpspelende jonge vrouw. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en cuivre doré, décoration d’une jeune femme jouant la harpe. Avec balançoire et clé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#686“Wandelende koppels”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Couples se promenant”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#590Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 83 cm; Ø 81 cmEstimate: € 220 / 240

