Similar lots by type
-
#336Een Engelse secretaire van mahoniehout met vier laden onder het klapblad en binnenin met kleine schuifjes en pigeoniers.
Un secrétaire anglais en acajou à quatre tiroirs sous l’abattant et des petits tiroirs et pigeonniers à l’intérieur.No longer availableDim. 116 x 120 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#810Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd hout.
Une petite table octogonal en bois sculpté.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#356Een Engelse commode van mahoniehoutfineer met vier gebogen laden.
Une commode anglaise en bois de placage acajou et quatre tiroirs courbés.No longer availableDim. 104 x 108 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#636Een commode met drie laden, versierd met Boullemarquetterie en verguld beslag en met een marmeren blad. Schade onderaan.
Une commode à trois tiroirs, décoration de marqueterie Boulle, montures dorées et une tablette en marbre.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 200 / 240 -
#670Een paar mahoniehouten crapaudzeteltjes tijdperk Victoria.
Une paire de fauteuils crapaud acajou époque Victoria.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80 / 100 -
#158Een paar zilveren kandelaars. Gemerkt.
Une paire de candélabres en argent. Portent une marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#426Een klein houten ladenkastje in Regencestijl met twee laden. Linker achterpoot beschadigd.
Une petite armoire à tiroirs à deux tiroirs, style Régence. Pied gauche arrière endommagé.No longer availableDim. 68 x 54 x 33 cmEstimate: € 20 / 25 -
#246Een gefineerde tafel, versierd met verguld bronsbeslag en met een wit marmeren blad.
Une table en bois de placage, montures en bronze doré et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. Ø: 77 cmEstimate: € 260 / 300 -
#326Een bureau van notenhoutfineer met opzet. Onderaan twee deuren en drie laden, bovenaan twee kleine paneeldeurtjes naast een grote deur met glas in lood. Belle epoque.
Un bureau en bois de placage en noyer avec coiffe. En dessous deux portes et trois tiroirs, au dessus deux petites portes panneaux à côté d’une grande porte en verre vitrail. Belle époque.No longer availableDim. 185 x 128 x 57 cmEstimate: € 200 / 240 -
#656Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met vergulde motieven. Het blad versierd met bloemen en vogels in pietra dura. Met zes stoeltjes.
Une table basse chinoise en bois laqué noir et motifs dorés. La tablette décorée de fleurs et oiseaux en pierre dure. Avec six tabourets.No longer availableDim. 127 x 76 cmEstimate: € 100 / 160 -
#730Een ovale tafel van wortelfineer met één laten en op liervormige voet.
Une table ovale en bois de placage de ronce à une latte et sur un pied lierre.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 240 / 260 -
#346Een Engelse commode van mahoniehoutfineer met vier gebogen laden.
Une commode anglaise en bois de placage acajou et quatre tiroirs courbés.No longer availableDim. 113 x 113 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#716G-PlanEen driedelig design ‘Nest of tables’.
Un ensemble de trois petites tables design ‘Nest of tables’.No longer availableDim. 52 x 43; 47 x 38 & 42 x 35 cmEstimate: € 140 / 160 -
#436Drie armstoelen van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, waarbij één licht afwijkend model.
Trois fauteuils en noyer sculpté style Louis XV, une modèle légèrement différent.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#663Een oude lederen hutkoffer.
Une ancienne malle de voyage en cuir.No longer availableDim. l: 112 cm, h 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#386Een ronde koperen tafel op zes poten en met een rood marmeren blad.
Une table en cuivre à six pieds et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#216Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met inlegwerk en verguld bronsbeslag en met twee kandelaars, gedragen door putti.
Un bonheur-du-jour en bois de placage, style Louis XV, décoration de marqueterie et montures en bronze, et deux candélabres portés par des putti.No longer availableDim. 107 x 75 x 52 cmEstimate: € 650 / 750 -
#396Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Trois petites tables cygogne, style Louis XVI.No longer availableDim. 61 x 40 cmEstimate: € 60 -
#376Een eikenhouten barmeubel met een lade onder het klapblad en met gesculpteerde panelen.
Un meuble bar en chêne à un tiroir sous la tablette rabattable et panneaux sculptés.No longer availableDim. b: 87 cmEstimate: € 60 / 80 -
#790Twee vintage stoelen naar een ontwerp van Mart Stam met bijpassende magazinehouder. Italiaans werk.
Deux chaises vintage d’après une création par Mart Stam et un porte-magazines assorti. Travail italien.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#16Een antieke eikenhouten scribaan. Zonder sleutels.
Un scriban antique en chêne. Sans clé.No longer availableDim. 30 x 7à x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#660Een gebeeldhouwd eikenhouten credenza met een hoornblazer op het paneeldeurtje en met een lade eronder.
Crédence en chêne sculpté avec un sonneur du cor sur la porte panneau et un tiroir en dessous.No longer availableDim. h: 164 x 70 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#606Een klein Chinees ladenkastje met meerkleurige bloemendecors.
Une petite armoire à tiroirs chinois, décor de fleurs polychrome.No longer availableDim. 55 x 56 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#665Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140 / 180
Other lots in this auction
-
#688Een geslepen glazen karaf.
Une carafe en verre taillé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#695Dinky Supertoys 972“20-ton Lorry-mounted crane ‘Coles’”. Een speelgoedvoertuig. Goede staat. In originele doos.
”20-ton Lorry-mounted crane ‘Coles’”. Un jouet. Bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#765Matchbox Series 25; 26 & 29Drie speelgoedautootjes in originele doosjes:- Ford Cortina.- G.M.C. Tipper truck.- Fire pumper truck.
Trois voitures jouets, emballages d’origine:- Ford Cortina.- G.M.C. Tipper truck.- Fire pumper truck.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#295Een 18 karaats geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 850 / 950 -
#808Japanse cloisonné vaas, omstreeks 1930.
Un vase japonais en cloisonné, +- 1930.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#349Remy De Pileceyn“Jongen met groene trui.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Jeune homme au pull vert”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 29,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#113LenzkirchEen blauw aardewerken pendule met messingen frame.
Une pendule en faïence bleue et encadrement en laiton.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#6Een sokkeltje van smeedijzer en gehamerd koper. Art deco.
Un socle en fer forgé et cuivre. Art Déco.No longer availableDim. H. 70 - Ø 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#313De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#437Een lot militaria, bestaande uit: Een Kwartiermuts Belgische Artillerie (Periode 1939 - 1945); Een officiersriem Belgisch leger in originele doos (± 1950) en een soviet patronendoos (periode 1939 - 1945).
Un lot de matériel de l'armée, comprenant un bonnet de quartier Artillerie Belge (période 1939 -1945), une ceinture d’officier de l’armée belge dans son emballage d’origine (+- 1950) et une boîte à munitions Soviet ( période 1939 - 1945).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#71Een karaf en een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. De kandelaars gemerkt van Val St. Lambert.
Une carafe et une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Les candélabres Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#228Barokke spiegel, achthoekig. Lijst van geëmailleerd glas en verguld brons, versierd met engeltjes in reliëf. Einde XIXde eeuw.
Un miroir Baroque octogonal. Encadrement en verre émaillé et bronze doré, décoration d’anges en relief. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 600 / 1000

